Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro na gali Eska Music Awards 2015 w Szczecinie wystąpią: Margaret, Adam Lambert (główna gwiazda), Hurts, Grzegorz Hyży, Video, Enej, Kaen feat. Cheeba, Sarsa, K2, Tabb & Sound'n'Grace, Cleo, Agata Dziarmagowska, Donatan i Maryla Rodowicz, Natalia Nykiel. Transmisja na żywo o 20:30, a galę oczywiście poprowadzą: Paulina Chylewska i Krzysztof "Jan Jankes" Jankowski. Transmisja z czerwonego dywanu na żywo o 19:30 na Eska TV i w internecie.

---------------------------------------------------

Na finałowym koncercie "Europa To My!" w niedzielę w Gorzowie Wielkopolskim wystąpią m.in.

Edyta Górniak, Afromental, Margaret, Monika Kuszyńska, Formacja Nieżywych Schabuff, Donatan & Cleo i Mateusz Ziółko. Transmisja na żywo o 21:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwory zaśpiewane na gali ESKA MUSIC AWARDS 2015 w Szczecinie:

CLEO - ALL ABOUT THAT BASS / BLACK WIDOW / SHAKE IT OFF / BREAK FREE

MARGARET & SARSA & CLEO & TABB & SOUND'N'GRACE - LOVE ME LIKE YOU DO

HURTS - WONDERFUL LIFE

HURTS - SOME KIND OF HEAVEN

SARSA - NAUCZ MNIE

ENEJ - KAMIEŃ Z NAPISEM LOVE

GRZEGORZ HYŻY - WSTAJĘ

NATALIA NYKIEL - BĄDŹ DUŻY

TABB & SOUND'N'GRACE - DACH

K2 & BUKA - 1 MOMENT

AGATA DZIARMAGOWSKA - LEAN ON / PRESIDENT MARYLA RODOWICZ & DONATAN - PEŁNIA

VIDEO - WSZYSTKO JEDNO

KAEN FEAT. CHEEBA - ZBYT WIELE

MARGARET - START A FIRE

MARGARET - HEARTBEAT

ADAM LAMBERT - GHOST TOWN

ADAM LAMBERT- ANOTHER LONELY NIGHT

 

Jak oceniacie tegoroczną galę ESKA MUSIC AWARDS? Mi się podobało :-) Fajny i śmieszny zakład dla Jankesa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedroń też pisał o tej słynnej słupczance na fb :P jak dla mnie to jest kolejny koszmarek polskiej piosenki, bardzo nieudana kopia Grimes. Ona wokalnie wykłada się na swojej włąsnej piosence na tych wszystkich objazdówkach w TVP2, fajnie po niej cisną na fanpejdżach mnie śmieszy i vogule poland :D

 

PS Widze setlistę i nie wiem czy płakać ? Cleo śpiewała te piosenki na żywo? Ona nie ma na to umiejętnosci i głosu :)

 

Swoją drogą fajnie po taniości ten patent ze śpiewaniem zagranicznych hitów przez polskie ekh "gwiazdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie ekranu są poprzycinane zdjęcia użytkowników wraz z ich opisami.

Jak się zrobi obraz 1:1 piksel to nie było poprzycinane.

 

Jak oceniacie tegoroczną galę ESKA MUSIC AWARDS? Mi się podobało :-) Fajny i śmieszny zakład dla Jankesa ;-)

 

Choć nie oglądałem początku to gala raczej się podobała. Ale zakład mnie się nie podobał i jeszcze wykonany przed tymi 2 milionami. :/ Nie podobały mi się też te piosenki śpiewane przez polskich wykonawców (te później bo te pierwsze nie słyszałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...