Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Dariusz1980 jak można pisać takie głupoty!! Przecież okazywanie smutku po śmierci czyjejś osoby nie musi być wystawiane na światło publiczne. W ogóle świat stał się dziwny, wszyscy wszystkim chcą pokazac jacy to są, jak przeżywają, emocjonują się.

Czyli jakby zrobili inne logo to by Twoim zdaniem przezywali jego śmierć tak ? A skoro nie dali to spłynęło to po nich jak po psie ?

Co za durne rozumowanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam,że słyszałem wypowiedź W. Szaranowicza komentującego to smutne wydarzenie i wspominającego osobę B. Tomaszewskiego. Był wyraźnie p[beep]szony, smutny. Komentaerz @up właściwie wszystko oddaje w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś swój profesjonalizm pokazał Jóźwik. Finisz biegu na 50 km a ten "... niestety wygra Northoug" No naprawdę choć trochę obiektywizmu tym bardziej, że nawet nasi nie startowali i już nie mówię, że walczyli z Norwegiem o medal. A najjaśniejszą postacią w dzisiejszym komentarzu była znów Kowalczyk, ja nie wiem co by ten biedny Jóźwiak z Babiarzem mówili o biegach przez 2.5 h gdyby nie Kowalczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie dotarło co w komentarzu tych panów jest nie tak. Oni cały czas gadają o statystykach i historii. Nic nie mówią o bieżących wydarzeniach. Na Eurosporcie nie raz można usłyszeć - ostatnio przeczytałem - i tu pojawia się jakaś bieżąca informacja, ciekawostka. Wyrzykowski jak wraca z Francji to prawie zawsze przypomina jakieś artykuły z L'Equipe dotyczące biathlonu czy kolarstwa. Przyszła Kowalczyk i od razu opowiada że Wylegżanin przeniósł się do Estonii i jego trenerem został Veerpaluu. Jedyny Brytyjczyk w biegach mieszka, pracuje i trenuje w Norwegii. Jedyny biegacz nowozelandzki jest właścicielem miejsca gdzie Kowalczyk co roku trenuje. To po co oni jadą tam komentować MŚ jak ani razu nie wspomną że - szwedzkie media piszą, mówią o ... Jadą tam by powiedzieć - Państwo tego nie widzą ale przed naszymi stanowiskami przebiegł ...? Nawet z wiedzą historyczną u nich nie tak. Poprzednio Kowalczyk zauważyła że w Sapporo w 2007 też był bieg w którym opady śniegu wywróciły wszystko. Panowie przyjęli to milczeniem, widać to była dla nich nowość. Pewnie poza kolejnością nie wiedzieli nic z tamtych MŚ. Dzisiaj tak samo. w połowie biegu Kowalczyk wspomniała że Saarinen w jakimś tam biegu zmieniła narty na 5 km przed metą i mocno awansowała. Babiarz coś kojarzył a Jóźwik chyba nie bardzo. No ale podłapał temat i na samym końcu z cztery razy powtarzał że Bauer wykonał identyczny manewr jak Saarinen. Albo początek ostatnie okrążenia, Jóźwik mówi że spokojnie biegną, Kowalczyk odpowiada że nie, Szwed poszedł ostro. Jóźwik od razu zmienił zdanie i od tej pory mówił że idą ostro. Z 10 razy powtarzał kto jest obecnym mistrzem świata, tyle samo kto jest wicemistrzem. Z 5 razy powtarzał kto z czołówki był mistrzem świata. Gdyby nie Kowalczyk to pewnie powtarzałby to jeszcze więcej razy.

Podziwiam Kowalczyk za wiedzę. Niby ciężko trenuje, non stop biega a wie wszystko o wszystkim. Pamięta wszystkie biegi najważniejszych imprez. I to nie tylko biegi pań ale i panów. Pamięta gdzie kto atakował, kto osłabł itd. Musiała je oglądać, analizować, zapamiętać. Pełen profesjonalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam sie już samego komentarza, ale wkurza mnie jak Ci pseudo komentatorzy TVP nie myślą nawet ! W ramówce jest, że o 23:20 mecz Freiburg - Koln to wiadomo, że niektórzy nie chcą znać wyniku tego meczu by sobie obejrzeć retransmisje skoro takową dają. No, ale Jasina oczywiście nie wpadł na to i w trakcie meczu Drezno - Dortmund powiedział jaki jest wynik w równolegle toczonym meczu! Co za bezmyślność to brak słów, nie dość, że nic ciekawego nie powiedział to szukał ciągle jakiegokolwiek punktu zaczepienia by cokolwiek mówić no i wpadł na pomysł, a podam państwu wynik meczów, przecież nie musicie państwo oglądać, mogę wam popsuć zabawę.... No comment!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie teraz Puchar Niemiec? Bo ja właśnie oglądam, ale równolegle z meczem ZAKSY na PSN. I własnie przełączyłem z PSN na mecz RB Lipsk - Vfl Wolfsburg, a tam Rafał Patyra podaje w studiu wyniki wczorajszych spotkań. Potem zapowiedział... skrót wczorajszego meczu Dynama Drezno z Borussią Dortmund i teraz trwa dyskusja w studiu. A mieli ponoć pokazywać pierwszą połowę meczu w Lipsku. Przerwali tak po prostu, żeby pogadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP po raz kolejny się skompromitował dzisiaj ! Mieli pokazać tę 1połowę meczu Lipsk - Wolfsburg, ale odstawili szopkę w ich stylu ! Już kilka razy pisałem, że jak nie potrafią pokazywać sportu to niech się za to nie biorą bo amatorkę widać na kilometr.

Pokazali 5min meczu by nagle ku mojemu zdziwieniu wrócić do studia i nagle Patyra omawia z Majdanem mecze z wczoraj i sytuacje reprezentacji bla bla bla. No patrzyłem i nie wierzyłem w to co widzę !!! Przecież Majdan nawet wczorajszych meczów nie oglądał, w dodatku jak kuźwa można pokazywać wczorajsze wydarzenia skoro trwa mecz który zapowiadali i mieli pokazać ?Jaja sobie zrobili.

 

A podczas meczu Villareal - Barca to Szpaku komentował to tak jakby był reporterem BARCA TV, bo sorry, ale on skończył mecz zanim się zaczął. Wszystko co Villareal zrobił dobrze to tylko i wyłąćznie odpuszczanie Barcy, oszczędzanie sił, zero obiektywizmu. Messi zagrał raz dobrze piłkę na raz, a ten od razu "piękna akcja ojej ulallaaala zaraz się spuszczę z podniety nad jego zagraniami "

A jak Villareal robił dobre akcje to zero pochwały, zero szacunku dla tego zespołu, tylko omawianie ciągłych plotek kto może odejść i za ile, że ten i ten gra mało, że bla bla bla. No myślałem, że oszaleję.

Miał być fajny wieczór piłkarski, a przez tych ignorantów z TVP wszystko zostało obrzydzone !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski najbardziej mnie śmieszy, kiedy komentuje skróty LM. Mecz się odbył 24 godziny wcześniej, wszyscy znają wynik, a on krzyczy, emocjonuje się, jakby komentował na żywo. Wisłok piszesz jakoś enigmatycznie "brak Rudzińskiego przy skokach". Chodzi o jednorazową nieobecność, czy został na stałe odsunięty z nieznanych powodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostańmy przy swoich zdaniach. Dla mnie jest w tych skrótach żenujący. To nie jest program typu Liga+, to jest zwykły, minutowy skrót z samymi przeważnie bramkami. Laskowski też je komentuje, ale nie robi z siebie idioty. Takie podejście jest mi bliższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o jednorazową nieobecność, czy został na stałe odsunięty z nieznanych powodów?

Odsunięty - nie sądzę. SDziwi jego brak czy to w Pradze na HME czy to przy skokach. Ale możliwe,że poszedł na urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał pewnie bana :lol: To on krzyczał że mamy brązowy medal w drużynie w skokach a przecież wiadomo że to działka Szaranowicza. To on od lat ma gotowe mowy na takie okazje i to później jego można usłyszeć przy sportowych podsumowaniach roku czy plebiscytach. A tu pan Rudziński skradł mu show :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do LM w TVP to pomyślałem. Być może TVP w tej sublicencji co ma na LM ma zastrzeżenie, że nie mają wolności wyboru meczów i że hitów nie mogą pokazywać. Bo nie wiemy jak ta umowa wygląda a np. w rundzie rewanżowej TVP za hit uznałaby Bayern-Szachtar a C+ Chelsea-PSG z kolei tydzień później Barcelona-M.City w TVP a w C+ za hit uznali BVB-Juventus więc TVP pokazuje mecze z nsport czyli gorsze bo może nie mogą zawsze wybierać hitów? W nc+ hity lecą na C+ a w TVP rzadko kiedy leci ten mecz co leci na C+S.

Więc może taka umowa? Taniej zapłacili za gorsze spotkania? Bo Szaranowicz i spółka mieli by się nie znać na piłce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...