Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Zaoszczedzone pieniadze"? Myslicie, ze TVP kupowala przez 20 lat odcinki nie majac z tego zysku? Oto atrykul Forbes'a sprzed 4 lat: http://life.forbes.pl/artykuly/sekcje/S ... ych,4084,1

TVP zarobila przez ten czas 500mln zl z reklam. Licencja na serial na pewno nie jest az tak droga...

 

\przepraszam za brak polskich znakow\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest to bardzo przykra informacja. Jeszcze nie jest potwierdzona na 100%, ale na 90% już tak. TVP powinna pomyśleć bardziej o przeniesieniu "MnS" do TVP Seriale, a nie o całkowitym usuwaniu z oferty. Dzięki temu kanał tematyczny nie będzie w 100% powtórkowy.

Po usunięciu "MnS", Jedynkę będę oglądać tylko wtedy, kiedy naprawdę mnie coś zainteresuje. Często to nie będzie.

 

@kfm877, Maciejolek w ogóle mi się nie naraził, bez obaw. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kończą emisję "MacGyvera" było już wiadome 25 września - pisałem o tym TUTAJ. Wyemitowali pełne 4 sezony i być może opracowują teraz tłumaczenie kolejnych 3 sezonów. A może zakupili tylko 4 serie, kto wie. Szkoda, że nie wyemitowali wszystkich 7 serii "MacGyvera", ale mnie akurat cieszy powtórka "Drużyny A". Lepsza "Drużyna A" w tym czasie niż 100 powtórka jakiegoś polskiego g****. Mam nadzieję, że skoro powtarzają "Drużynę A", to chociaż wyemitują ponownie wszystkie 5 serii, a nie że puszczą tylko kilkadziesiąt odcinków i znowu powtórka (albo kontynuacja) "MacGyver'a", czy coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednych by nałapał, a dużo więcej stracił. Nie wszyscy mają dostęp do TVP Seriale :P.

 

Zgadzam się, ale lepszy rydz, niż nic. Warto zostawić emisję w formie VOD w portalu TVP, co powinno być dziś już standardem. Warto zwrócić uwagę, że "Moda..." jest jednym z niewielu zagranicznych seriali, które można oglądać legalnie w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...