Skocz do zawartości

Conax


micha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@VH 1, skróć podpis, bo naruszysz moją cierpliwość. Wyłączyłem go w tym poście, bo strasznie zaśmiecał wątek.

 

@kamiloooinspektor, no trochę pytanie nie jest na miejscu, ale dobrze, że wiesz, że tutaj o takich sprawach nie dyskutujemy. Obie wersje Conax (CAS5 i CAS7) pozostają nienaruszone przez piratów. I oby w tej kwestii nic się nie zmieniło :]

 

W tej chwili Topfield TF 7710 HD PVR, ale plaunuję zamianę na TechniSat DigiCorder HD S2.
Co do tego modelu Topfield'a to nie wiem, czy istnieje taki soft, który by zmienił czytnik Conax na UCAS. Z kolei ten Technisat na pewno posiada czytnik tylko dla Conax (nawet dwa CA). Poleciłbym np. taki Ferguson, ale nie wiem, czy spełniłby Twoje oczekiwania. Ewentualnie coś ze sprzętu opartego na Linuxie (przykład). Ale najpierw się dowiedz, czy istnieją jakieś softy, może nawet sam producent oferuje oprogramowanie zmieniające czytnik kart na uniwersalny dla Twojego modelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj dodatkowo na stronę domową producenta: http://www.abipbox.com Sprzętów na Linuksie trochę jest, mają ogromne możliwości, zwłaszcza jeśli udostępnisz im połączenie z internetem, obsługa jest nieco bardziej skomplikowana, ale do wszystkiego można dojść. Tak jak przy komputerze na Linuksie - duże możliwości, ale niekiedy aby do nich dotrzeć trzeba nieco podłubać ;)

 

Co do tematu kart Conax - były karty Redlight TV, ale nadawca przemianował się na Sex on TV i stare karty przestały działać, bo skasowali Conax. Od dwóch dni Conax na Sex on TV się pojawił, ale nie wiem czy stare karty ruszyły. MCT nie istnieje - teraz jest Sex Channel Television i oni nie mają kart w Conax. SexView ma karty Conax, ale nikt tego do polski nie sprowadza, bo Viaccess lepiej się sprzedaje i jest więcej sprzętu, w którym karty Viaccess działają. Jedyna nadzieja jest jeśli okaże się, że ten Conax na Sex on TV działa z dawnymi kartami Redlight. Jeszcze je mamy i wrócą do sprzedaży, jeśli będziemy mieć pewność, że nic z nimi się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...