Skocz do zawartości

Karta Dorcel + Free-X (Viaccess 2)


mariusz B
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie zakup karty Karta Dorcel + Free-X +InXTC (Viaccess 2) 6 miesięczny abonament na erotyczny pakiet Free-X TV + Dorcel TV + INXTC z 5 kanałami hardcore z satelity Hot Bird.

Miałem zamiar wykupić w cyfrze pakiet Relax ale chyba zakup tej karty od strony finansowej oraz programowej wypada ciekawiej i jest korzystniejszy, jeśli ktoś już posiada ta kartę proszę o informacje, opinię jak to sie sprawuje, zaznaczam ze posiadam odbiornik taki jak w opisie poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nas dwóch. Też mam taki zamiar (chyba sprawię sobie na Święta :lol::wink: ).

 

Ale tak poważnie, to powinno hulać na tym sprzęcie co masz. Poza tym to ponoć są (były) problemy z INXTC( :?: ) na tych kartach. Jestem w trakcie zbierania informacji na ten temat. Jak już się czegoś w 100% pewnego dowiem, to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poinformowałem sie w Hollex-ie odnośnie wyżej wymienionej karty według ich informacji z karta nie ma problemów i wszystkie programy chodzą bezproblemowo wiec kupiłem ją na dniach powinienem dostać wiec jak już coś będę wiedział oczywiście nie omieszkam poinformować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na 8800HD też. I sprawdzałem na module Magic skonfigurowanym do Cyfry+ - też działa dobrze. Chociaż czas przełączania jest jak dla mnie zbyt długi (ok. 3-5 sek.).

 

A tak a propos, od jakiegoś czasu nie InXTC, tylko FREE-X Delight. Możeby wię zmienić temat, lub wstawić w nawiasie, na Karta Dorcel + Free-X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

planuje zakup karty red light tv 5 kanałow 12 miechów ewentualnie dorcel + freex.Co byście wybrali?

Zależy mi przedewszystkim na jakosci filmów,dobrych wytwórni,czy udziału znanych gwiazd.

Szczególnie zależy mi na waszej pomocy a szczególnie od tych co mają kartę red light lub dorcel freex.

czekam na opinie Pozdrawiam Radek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do karty Free-X mam dostęp na bieżąco - jakość taka sobie, wytwórnii i gwiazd nie znam (to aż taki biznes jest, że są wytwórnie :shock: ), najlepiej wypada pod względem jakości Dorcel TV, najgorzej Free-X Delight (dawny InXtc TV). Redlight tylko widziałem przelotnie - jakość wszystkich taka sama - bardzo kiepska (kanały są poupychane na przepełnionym tp. 69 - 12,092 GHz, pol. H SR=27500 FEC=3/4). Do tego na odbiornikach HD karta Redlight może nie pracować za dobrze, bo znowu są problemy z miganiem sygnału (na odbiornikach SD jest OK). Znowu nadawca coś namieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Od kilku dni na tunerach HD ponownie działa cała paczka z 12.092H, 27500, 3/4. :mrgreen:

 

Free X Delight jest nadawane z trp. 10853H, 27500, 3/4, a Free X 1 i Free X2 z 12207H, 27500, 3/4... :wink:

 

Natomiast co do paczki Redlight TV to @Mr. Orbita ma rację, jakość makabryczna... Ale co się dziwić, jak poza paczką RL jest jeszcze paczka MCT, co razem daje koło 20 kanałów TV :?:shock:

A wiadomo, że o pikselozę nie trudno, gdy zaczyna się ostra jazda:P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do paczki Redlight TV to @Mr. Orbita ma rację, jakość makabryczna... Ale co się dziwić, jak poza paczką RL jest jeszcze paczka MCT, co razem daje koło 20 kanałów TV :?:shock:

A wiadomo, że o pikselozę nie trudno, gdy zaczyna się ostra jazda:P :mrgreen:

 

Czy to oznacza, że kanały MCT też są fatalnej jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość mają dobra, ale bitrate beznadziejne, czyli jakość też byle jaka. Tzn zależy który kanał MCT, bo są różnie rozdzielczości na różnych kanałach z tego co widziałem, ale bitrate podobne. Co to jest 1.5 Mbps? To jest nic, beznadzieja! Są wyjątki, że kanały mają wyższe bitrate, ale nie wiele i tego raczej nie widać. Można powiedzieć, że średnia wartość bitrate kanałów z tego transpondera to ~1.5 Mbps, jeśli nie mniej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje zakup karty red light tv 5 kanałow 12 miechów ewentualnie dorcel + freex.Co byście wybrali?

Zależy mi przedewszystkim na jakosci filmów,dobrych wytwórni,czy udziału znanych gwiazd.

Szczególnie zależy mi na waszej pomocy a szczególnie od tych co mają kartę red light lub dorcel freex.

czekam na opinie Pozdrawiam Radek :lol:

 

Witam :)

Jestem w posiadaniu karty Dorcel i tak właściwie jak wspomniał Mr. Orbita poza kanałem Dorcel TV najlepiej wypada pod względem filmowym i technicznym,o pozostałych kanałach można tylko powiedzieć ze są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam Tuner Technomate 6900 Combo Super z czytnikiem uniwersalnym w którym aktualnie teraz pracuje karta TNK. Mam zamiar kupić erotyczną kartę Dorcel TV + Free X. Stąd moje pytanie: Czy ta karta erotyczna będzie poprawnie pracować w module uniwersalnym tunera Technomate ???

Jak sie sprawuje moduł PowerCam z Free X TV z licencją na 12 miesięcy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od końca: moduł PowerCAM (biały z 3 kanałami Free-X) działa dobrze - aktywuje się go ze strony internetowej - kod przysyłają na maila. Co do działania karty Free-X z Technomate - póki co nikt nie zgłaszał, żeby nie działało, więc zakładam optymistycznie, że nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...