Skocz do zawartości

Dorcel TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/79557/karty-fr ... el-tv.html

 

@rafi pamiętaj, że w takiej sytuacji masz prawo zwrócić kartę! Korzystasz z rękojmi czyli niezgodności towaru z umową. Reklamacji zwykłej złożyć nie możesz, bo nie ma podstawy do reklamacji zawartości programowej danej stacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja kupiłem legalnie w polskim sklepie internetowym http://www.profan.com.pl/ więc zobaczymy co dalej. Problemem może być to że nie mam już paragonu. Szkoda, bo kanał podobał się mojej żonie ;-) Straciłem dwa miesiące oglądania Dorcel. Zastanawiam się teraz co kupić następnego, bo żona też jest zawiedziona ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedawca odmówi nam przyjęcia karty i rękojmi można złożyć skargę u właściwego dla swojego miejsca zamieszkania Rzecznika Praw Konsumenta. osobiście nie wiem czy to pomoże, ale... jeżeli ktoś płacił kartą płatniczą za transakcję to pozostaje ostatecznie chargeback. Dla nas to bezkosztowa usługa zwrotu pieniędzy (koszt ponosi sprzedawca wraz ze zwrotem pieniędzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jest fanem Dorcela a i tak nie ma juz mozlisoci odbioru tego kanalu, to podpowiem tylko ze filmy z Dorcela lubi pokazywac XXL z pakietu Relaxxx. Wiem ze to nie to samo ale w systemie zamow/zrezygnuj kosztuje tylko niecałe 11 zł/mies. Nie wiem tylko ile jest premier w miesiacu bo mam dopiero od 2 tygodni i moze sie okazac ze to same powtorki pokazywane od długiego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U jednego z sprzedawców jest taka informacja o kanale DORCEL na kartach "Free-Xtv" "Przedstawiciel Free- Tv zapewnił nas, że w ciągu kliku najbliższych dni problem zostanie rozwiąząny przez dodanie innego kanału zamiast Dorcel Tv albo przez wymianę kart "Free-xTv", "French Lover", "Dorcel" na odpowiednie pakiety z kanałem Private Spice".

 

A tak dla ciekawości, jak kanał Private Spice wygląda na tle Dorcel (jakość obrazy, dziewczyny itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używasz karty poprzez moduł Cam ? Jeżeli tak sprawdź ustawienia - dostępu chyba nazywa się to -Maturity muszą być od 15 w górę

Używam Primy 9600HD i na obu śmiga bez problemu lecz tylko przez moduł Smith w samym slocie kart nie działa inne programy - tak

Jak nie masz modułu trzeba wydać parę zł np. w DMTrade kupuję u nich min. karty wszystko na czas i działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Darmowy Dorcel TV w HD na 19,2°E - promocja ;) Z 11,895 GHz, pol. V, SR: 29700, FEC: 5/6 (DVB-S/QPSK). Trzeba się śpieszyć, bo pewnie za kilka godzin będzie kłódeczka ;)
 
https://satkurier.pl/news/123055/dorcel-tv-hd-zmienil-tp-na-19-2e.html

 

EDIT: 5:00 - koniec, bo przekaz jest 23:00 - 5:00. Nadal FTA, ale teraz czarny ekran, pewnie w ciągu dnia dodadzą brakujące systemy CA, ale zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie sytuacja z kanałem Dorcel TV w HD z Astry na karcie 3+ (Viaccess) - 1 rok Vivid ? 

http://www.hollex.pl/telewizja-erotyczna/2456-karta-3-viaccess-1-rok

 

Mam parę pytań bo jeszcze nie kupowałem takiej karty jak dotąd a interesuje mnie tylko i wyłącznie kanał Dorcel TV , najlepiej w HD . 

 

1. Czy na tej karcie jest dostęp do Dorcel TV w HD z Astry ?

2. Czy pozostałe dwa kanały z tej karty Vivid i Hustler też są w HD ?

3. Czy pierwsze uruchomienie karty polega tylko na włożeniu do czytnika/modułu obsługującego to kodowanie czy trzeba się gdzieś rejestrować ?

4. Czy są jakieś inne możliwości dostępu do wersji HD Dorcel TV ?

5. Czy Dorcel TV z Hotbird nadaję całodobowo a ten z Astry tylko pomiędzy 23.00 a 6.00 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcel TV jest nadal niedostępny mimo licznych zapowiedzi nadawcy, że problem zostanie rozwiązany i pojawi się dostęp do wersji HD. 15 grudnia kanał zmienił częstotliwość, ale jak nie działał na kartach 3+ na Astrę tak nie działa. W związku z tym już jakiś czas temu sprzedaż tych kart została w Hollexie wstrzymana.

 

1. Nie, nadawca zapewnia, że ma być (http://redlight.tv/astra/), ale nie jest.

2. Nie, obydwa kanały są w SD.

3. Tylko włożenie do czytnika. Karta łapie uprawnienia, nie można tego wycofać.

4. Z satelity aktualnie nie.

5. Ten z Astry tylko 23:00 - 5:00 (jako część oferty CanalSat podlega ograniczeniom związanych z francuskim prawem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Mr. Orbita 

Czy Dorcel w HD z 19.2e na karcie Vivid nadal jest niedostępny ?

 

Czy może mieć coś z tym wspólnego to co jest napisane (wklejam poniżej) w opisie tej karty w niemieckim sklepie hm-sat-shop ? Parental lock ?

 

Frequenz für Dorcel TV auf Astra seit 15.12.2015:

Astra 19,2°, Frequenz: 11895; Symbolrate: 29700; Polarität: Vertikal,

DVB-S2, 8PSK, FEC 5/6,

 Es ist ein Viaccess Secure Cam  erforderlich um Dorcel TV auf Astra entschlüsseln zu können.
Dorcel TV ist mit einem Jugendschutz versehen. Der Jugendschutz kann im Menü eines Viaccessmoduls im Untermenü \ Maturity Rating\ deaktiviert werden. Geben Sie dort den Wert 15 ein. Sollte beim Aufrufen dieses Menüs ein Pincode abgefragt werden ( je nach Modul Version), so lautet dieser ab Wek \0000\.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redlight utrzymuje, że działa, ale obecnie tylko na modułach obsługujących Viaccess Secure (i ma działać dodatkowo Dorcel XXX) - czego jak na razie nie mogę potwierdzić (brak aktywnej karty). Na modułach starszych (bez Secure), uniwersalnych oraz w czytnikach MCAS z tego co wiem - nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jest informacja na SatKurier.pl o kanale Dorcel HD z polskim tłumaczeniem na Hot Bird 13E.

https://satkurier.pl/news/130492/dorcel-tv-hd-z-polskim-tlumaczeniem-na-13e.html

Mam pytanie, czy dostęp do kanału Dorcel HD z Hot Birda jest tylko i wyłącznie na kartach Elite HD10+? Bo w necie znalazłem również karty HD4+ i HD15+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...