Skocz do zawartości

Hallo TV


pavl6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na satelicie ASTRA 1L (19,2°E) na transponderze austriackiej telewizji ORF o częstotliwości 12,692 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6 pojawiła się plansza testowa identyfikująca się pod trzema nazwami. Jedną z nich jest Hallo TV Polish. Ścieżka dźwiękowa jest jednak oznaczona jako niemiecka.

 

źródło: https://satkurier.pl/news/85702/hall ... 19-2e.html

 

Co o tym myślicie? Przejrzałem trochę internet i najprawdopodobniej będzie to jakiś kanał niemiecki, ale zastanawiające jest to, że w nazwie jest też "Polish".

 

Swoją drogą fajny pomysł, żeby zamiast pisku była muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie prawdopodobnie kanał erotyczny. Start zaplanowano na 1 czerwca br. Mam tylko nadzieję, że formułą będzie zbliżony do Eurotic TV, a nie do tych wszystkich sekstelefonów, których na Astrze jest pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie prawdopodobnie kanał erotyczny. Start zaplanowano na 1 czerwca br. Mam tylko nadzieję, że formułą będzie zbliżony do Eurotic TV, a nie do tych wszystkich sekstelefonów, których na Astrze jest pełno.

 

Ja bym się wstrzymał z zapowiedziami formuły i datą startu, bo na razie jedynym źródłem takiej informacji jest komentarz na satkurier.pl, któremu i autor artykułu bardzo szybko uwierzył. Ja już tak mam, że jeżeli nie mam wiarygodnego źródła to nie daję wiary danej informacji i dlatego przyznam rację, jak już będzie jakieś info od nadawcy, albo pojawi się przekaz stacji odpowiadający tym informacjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kilka lat temu nie pojawił się kanał, bodajże z TVP w nazwie, pokazujący plansze, anonse, z numerami telefonów? Też chyba był z Niemiec lub Austrii.

Ponoć był to TVP Erotyka. Telewizji Polskiej ten kanał się nie spodobał i "protestowali"

Powinni pomieszać ramówke zlozoną z programów interaktywnych z filmami ;-)

Droższy biznes 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...