Skocz do zawartości

Pakiet SCT


grzejnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie powiedział ale wywnioskowałem po tym że: w pierwszym poście wspomniałeś o karcie a w drugim podałeś jeszcze linka do oferty z tą kartą. Nie domyśliłem się że ktoś kto tak pisze i jeszcze zakłada nowy wątek żeby sobie ponarzekać że mu kanały znikają faktycznie tej karty nie ma... Mało domyślny jestem widać 8)

 

PS a do oglądania czegokolwiek nic nie mam... oglądaj sobie :wink: chodziło mi tylko o wysoką cenę karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w miejsce SCT3 stał się cało dobowy SCT4, cena karty to około 460 zł za rok w sumie to nie dużo dzieląc na 12 miesięcy deko powyżej 1,25 zł dziennie, więc koszty do przeżycia. mam kolejną taką kartę i do czego można się doczepić to do jakości nie których kanałów. Tematyka jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Oj, muszę skorygować, bo gadają po polsku, ale albo jest brak synchronizacji obraz-dźwięk, albo to jest tłumaczone na polski (tłumaczyć film tego typu?) Teraz jest scena w kinie erotycznym :D

 

@Suut Chciałbyś :P Za dużo się dzieje, żeby bezkarnie wstawić :P Ale co jak co, jak na produkcję amatorską (logo Sexo Amatorial) to całkiem udana produkcja, jeśli to PL, to na tle międzynarodowym nie mamy się co wstydzić (nie licząc bardzo nędznych podkładów muzycznych w tle i tego, że podkład jest w kanale prawym, a dźwięki w kanale lewym, wkurzające, poza tym OK :D ).

 

EDIT: Koniec, teraz po włosku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Info dot. SCT - operator transpondera (TSA) zrobił wczoraj spore porządki i jeśli komuś by jakiś kanał nie chodził, zwłaszcza na odbiornikach linuksowych (komunikaty z serii kanał nie odnaleziony w PAT) - wyszukajcie od nowa 11,727 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S/QPSK). Zestaw i układ kanałów bez zmian i dotyczy to tylko 8xSCT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...