Skocz do zawartości

Karta Dolly Buster HD


logi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt się nie skusił na post, to może ja:

- jakość SD: mierna, zbliżona do Free-X TV (rozdzielczość obrazu taka sama, bitrate na oko może nieco lepszy)

- jakość HD: rozdzielczość niby 1920x1080, ale bitrate kiepski powoduje że przy dynamicznych scenach obraz sypie się jak klocki lego, jakość zbliżona do Redlight HD/Hustler HD (też taka sama sytuacja - rozdzielczość ok, bitrate już nie bardzo)

- jakość merytoryczna: dużo ginekologii (jak wszędzie), wydaje mi się, że przeważają filmy niemieckie (mocno czerpią z archiwów studia Dolly Buster)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, czyli za tą cene nie za bardzo opłacalne. Zatem,która z dostępnych u nas kart z HotBirda oferuje najlepszą jakość obrazu oraz treść, coś więcej niż tylko relacje ginekologiczne. Dziwi mnie trochę brak odpowiedzi, czyżby nikt takich programów nie oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie korzystam z kart Penthouse HD i powiem Ci że miałem różne i jak dla mnie ta oferta wydała się najlepsza, może nie tyle dla mnie co dla Partnerki ;)

pakiet odbieram z Eurobirda 9st. Wschód.

 

 

 

http://www.satshop.tv/Penthouse-HD-SCT-erotycznych-ABONAMENTEM-12-m-cy-Viaccess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim się nie pojawiła możliwość kupienia Penthouse HD, miałem abonament na Private Spice, ceniłem sobie go wraz z partnerką za dobrą jakość obrazu i dosyć nie najgorszą ofertę programową.

Niestety do tanich nie należy, wiec musisz się zastanowić czy wolisz dobrej jakości jeden kanał w Twoim przypadku czy gorszej jakości kilka kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pochwałę zasługują kanały Penthouse HD i Private Spice (jakość lepsza niż na niejednym kanale "HD"). Czasami też Redlight HD.

Reszta kanałów to porażka. Dolly Buster HD ma zwykle jakość SD, a reszta to zupa pikseli.

 

Moja rada.. dokupić konwerter na 9E i zakupić pakiet Penthouse HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo mam ochotę na kupowanie dodatkowego konwertera, więc zainteresował mnie ten Privat Spice. Ma ktoś może coś z niego nagrane żeby zobaczyć przykładową jakość filmu. I pytanie w sumie podstawowe kanał ten jest hardcore oczywiście nie soft czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada.. dokupić konwerter na 9E i zakupić pakiet Penthouse HD.

Wiesz może gdzie mogę taki dostać, przeszukałem całe allegro, różne sklepy i nigdzie go nie ma, jeżeli ktoś posiada link do jakiegoś sklepu będę heppi :jupi: Chodzi oczywiście o monoblock 4 stopnie, czyli hotbird+eurobird razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie korzystam z kart Penthouse HD i powiem Ci że miałem różne i jak dla mnie ta oferta wydała się najlepsza, może nie tyle dla mnie co dla Partnerki ;)

pakiet odbieram z Eurobirda 9st. Wschód.

 

 

 

http://www.satshop.tv/Penthouse-HD-SCT-erotycznych-ABONAMENTEM-12-m-cy-Viaccess

 

Witam

 

Czy mógłbyś coś więcej powiedzieć odnośnie tego pakietu. Interesuje mnie najbardziej jak go aktywować po zakupie. Wiem,że kiedyś dokonywało się tego poprzez stronkę www, teraz jednak od dłuższego czasu strona nie istnieje.

 

Pozdrawiam FIGA1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

W opisach tu i ówdzie jest powiedziane, że kanał DB Media nadaje niekodowany przez 18 godzin za dnia. Włączyłem i nie mam obrazu a tam gdzie jest opis kodowania widnieje Irdeto. Wszystkie kanały niekodowane z tego transpondera odbierają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam, przeszukałem hotbirda 13e blind scanem ale niestety nie mogę znaleźć tego kanału dolly buster, czy on teraz jest pod zmienioną nazwą?

 

edit: aha, już chyba znalazłem, ten problem występuje od 9 stycznia tego roku, czyli co ten kanał zbankrutował, czy powróci na antenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...