Skocz do zawartości

Elite HD


brando
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

aktualna lista kanalow dostepna w ramach karty Elite HD:

1. Redlight HD

2. Hustler HD/3D

3. Dorcel TV

4. Daring TV

5. Redlight Premium

6. Redlight Platinium

7. Diablo XTV

8. SCT HQ (SCT)

9. Prive (SCT)

10. Them-X (SCT)

11. Teleitalia TV (SCT)

12. Teleitalia TV 2 (SCT)

13. Boys and Boys (SCT)

14. SCT HD -- tylko fonia jest dostepna, obraz kodowany; wczesniej obraz nadawany byl w SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla posiadaczy kart Elite HD 10+.

 

Z oferty wypadł 1 kanał: Redlight Premium (11.662 V). W jego miejsce pojawiła się plansza - reklama pakietu.

Aktualnie kodowana.

 

Kanał Redlight Platinum (11.727 V) zmienł nazwę na ... Redlight Premium, identyfikuje się jako Redlight .

 

Pakiet Elite HD zawiera tym samym aktualnie 13 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to karta 3+, to faktycznie Redlight Premium na niej nie działa (brak systemu Conax). Na kartach 6+ jeśli Redlight nie startuje, to działać powinien inny kanał SCT (ma się zgadzać ilość - 6 gwarantowanych). Na kartach 10+ i HD 10+ ma działać bezwzględnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista kanalow dostepna w ramach karty Elite HD:

1. Redlight HD

2. Hustler HD/3D

3. Dorcel TV

4. Daring TV

5. Redlight Premium

6. Redlight Platinium

7. Diablo XTV

8. SCT HQ (SCT)

9. Prive (SCT)

10. Them-X (SCT)

11. Teleitalia TV (SCT)

12. Teleitalia TV 2 (SCT)

13. Boys and Boys (SCT)

14. SCT HD -- tylko fonia jest dostepna, obraz kodowany; wczesniej obraz nadawany byl w SD

 

 

Czy ktoś wie jaka jest aktualna lista dostępnych kanałów Elite HD 10+? Bo np. Dorcel TV nie "świeci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

u mnie coś dziwnego z tą kartą się dzieje mam ją od chyba października 2011 Hustler - odpalił się po około miesiącu popracował miesiąc i teraz jest martwy, skanowania manualne i z automatu bez sukcesu.

Dorcela TV brak od samego początku wyszukałem 11 240 Ghz brak odbioru.

Odbiornik to Prima 9600 Hd

siła sygnału 100%

Jakość 80%

Czy może jakieś pomysły ?

Problemów z SCT HD żadnych jak również z innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę masz w module, czy bezpośrednio w czytniku? Jeśli w module - zajrzyj do ustawień modułu i sprawdź jakie masz ustawione ograniczenia wiekowe (na module). Jeśli prosto w czytniku - zajrzyj do informacji o karcie i poszukaj tam czegokolwiek o wieku, dodatkowo zerknij do menu Ustawienia użytkownika --> Kontrola rodzicielska, czy nie ma tam czasem czegokolwiek o wieku (jeśli coś takiego jest i masz aktywne, to wyłącz). Dorcel TV puszcza informacje o wieku i są sprzęty, które na tym grzęzną (choć nie powinny). Z Hustlerem HD z takimi problemami się nie spotkałem. Generalnie powinno chodzić, na kartach jest bez zmian, obydwa kanały idą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta bezpośrednio w czytniku ustawienia rodzicielskie w terminalu wyłączone, uprawnienia OK wywaliłem wszystkie Dorcele i przeskanowałem transponder i d... blada, pojdę chyba z terminalem i kartą do gości którzy sprzedają i niech to ogarną bo lipa, kasa wydana a odbioru 0;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

problem ogarnięty pomógł moduł SMIT za 149 zł aby wszystko latało trzeba jeszcze wejść w setting- maturity pozycja PG15 wpisać kod (w default 0000) pojawią się dwa puste okienka wpisać 15, wrócić do maturity i zjechać na PG 00 powtórzyć operację 0000 i 15 na koniec wyłączyć powiadomienia na ekranie i śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyłączony, próbuję coś ustalić, ale generalnie wygląda na pożegnanie z kanałem. Zwolniony bitrate wykorzystano na podkręcenie jakości dla French Lover TV i Free-X TV z tej samej częstotliwości (tego drugiego mniej). Jeśli dowiem się, czy (i jeśli tak, to kiedy) dodadzą coś nowego, to dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kolejny dowód aby nie kupować takich kart gdyż zmienia się wszystko w XXX na HB jak skarpetki.... teraz znowu jakieś xxx doszło na Astre 19.2 (viccaess 5.0) i nie wiadomo czy przejdzie ta oferta na astre czy dalej zostanie... ale z jakością usług xxx na HB powinni przenieść wszystkie kartyy xxx na astre gdyż tam jest więcej miejsca i tańsze pojemności a co za tym idzie możliwość lepszej jakości niż żenującej na HB

 

 

Ludzie powinni składać zażalenia w sprawie jakości usług video+audio i może by poszli po rozum do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Dorcel TV ostatnio ma odpaloną blokadę rodzicielską na karcie (wymóg prawa francuskiego). Jeśli nie chodzi, to wchodząc przez CAM Viaccessa lub w niektórych odbiornikach w czytnikach uniwersalnych (ale niestety nie we wszystkich - zależy jak mają zrobioną obsługę karty Viaccess i czy pokazują wszystkie ustawienia) można wejść w ustawienia karty (nie modułu) i zdjąć blokadę (pyta o PIN - 0000, zmieniamy domyślne 15 lat na brak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie @Mr.Orbita bo już brakowało mi pomysłów jak to ugryźć. Kartę uruchomiłem w czytniku uniwersalnym wszystko ładnie zagrało za wyjątkiem tego jednego kanału. Teraz mam pod oscamem i myślałem że tutaj mam coś nie tak.

Moduł Viaccess gdzieś pyrga poszukam i będę działał w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się :jupi:

W pierwszej kolejności jak dobrze podpowiedziałeś Mr.Orbita zniosłem blokadę w czytniku uniwersalnym i kanał zaskoczył :brawo:

Niestety w oscam nadal było czarno :wink: i tutaj wymagało to w pliku oscam.conf w tej sekcji dodać wpis

[global]

unlockparental = 1

 

i wszystko hula :jupi: aha podpytam jeszcze o kanał PinkO TV wchodzi on w skład oferty EliteHD+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, krótko był dorzucony Viaccess i kanał śmigał jakoś na końcu maja, ale Viaccess zgłaszał się bez providera, więc na kompie musiałem sobie dopisywać providera ręcznie, nie wiem jak było na tunerach. Niestety Viaccess dla nas skasowali jakoś 2 czerwca jak pamiętam, nie wiem czemu, więc na razie znowu ciemność, liczę jednak, że go dorzucą do HD 10+, Irdeto jest. (no najwyżej jeśli coś się zmieniło i Viaccess wrócił, od ponad tygodnia jestem poza dostępem do anteny, wakacje od telewizji ;) )

 

Tego tricku z unlockparental nie znałem - może się przydać na przyszłość, dzięki :D Trochę skomplikowali odbiór Dorcel TV, zwłaszcza, że nie można tego odblokować przed odpaleniem karty (nie działa), w efekcie może to zrobić dopiero nabywca (bo tak to by pozdejmowało się te blokady - bez sensu, przecież to jest karta na kanały erotyczne, reszta kanałów działa, więc ta blokada i tak przed niczym nie chroni, tylko wkurza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...