Skocz do zawartości

Elite HD


brando
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem coś ustalić zdalnie i wiem, że jest Viaccess z 042700 - to ProvID nie od naszych kart, dla nas jest potrzebny 043800, ale drugi Viaccess nie wiem jaki jest, niestety bez dostępu do anteny jak bez ręki, w poniedziałek to ogarnę. Na pewno nie powinno być różnicy między kartami 6 m-cy i 12 m-cy - wszyscy z HD 10+ mają mieć to samo - dostałem potwierdzenie ;) Obydwie karty siedzą na 043800 i mają się różnić wyłącznie tym jakiego "kopa" uprawnień do przodu dostaną po aktywacji ;) Same uprawnienia mają być te same dla obydwu wersji czasowych ;)

 

Ew. jeśli ktoś rzuciłby okiem na kompie, to by się wyjaśniło. Jeśli drugi Viaccess ma ProvID same zera, to być może dałoby się to odpalić u nas tak jak było pod koniec maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Niedawno dodany do oferty, na ramówkę składają się filmy produkowane przez wytwórnię PINK’O Enterprise (włoska, ale aktualnie siedziba w Kalifornii), całodobowy, z dość dziwnym schematem ramówki - w ciągu doby nie ma powtórek, leci 12 filmów (start co 2 godziny), ale w kolejnych dniach ramówka jest puszczana z przesunięciem czasowym +2h, czyli film z jednego dnia z północy pojawi się kolejnego dnia o 2:00, pojutrze o 4:00 itd. Jest to możliwe, ponieważ "w obrocie" jest 13 filmów, czyli jeden wyskakuje ponad dobę i "przepycha" ramówkę. Nie wiem co ile wymieniają filmy. Gatunkowo ogólnie profesjonalne hetero.

 

Ramówka (+18 !!!)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Niedawno dodany do oferty, na ramówkę składają się filmy produkowane przez wytwórnię PINK’O Enterprise (włoska, ale aktualnie siedziba w Kalifornii), całodobowy, z dość dziwnym schematem ramówki - w ciągu doby nie ma powtórek, leci 12 filmów (start co 2 godziny), ale w kolejnych dniach ramówka jest puszczana z przesunięciem czasowym +2h, czyli film z jednego dnia z północy pojawi się kolejnego dnia o 2:00, pojutrze o 4:00 itd. Jest to możliwe, ponieważ "w obrocie" jest 13 filmów, czyli jeden wyskakuje ponad dobę i "przepycha" ramówkę. Nie wiem co ile wymieniają filmy. Gatunkowo ogólnie profesjonalne hetero.

 

Ramówka (+18 !!!)

 

Ja mam dwa pytania (z zamiarem zakupu karty za 179 zł lub 299 zł):

1. Czy jakość kanałów dostępnych z karty 6+ (HD10+) jest jakością, którą pamiętam z czasów FreeX TV, czy jednak jak przystało na XXI w. o niebo lepszą,

2. Czy w/w karty odpalą na Mancie HD9000 bez problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dobrą jakością odznaczają się wyłącznie: Hustler HD, Redlight HD i ew. Dorcel TV, ale na 6+ zostaje tylko ten ostatni. Reszta jest średnia, chociaż myślę, że nie jest aż tak słabo jak było na Free-X TV. Najbardziej irytujący (dla mnie) jest problem z proporcjami ekranu na kanałach SCT. W tej chwili Pink'O TV jest ściśnięty do 4:3, Redlight Premium, SCT 4 (Teleitalia HD, która wcale w HD nie jest), SCT 7 (Platinum TV) i SCT HQ rozciągnięte do 16:9. Sytuacja chyba zmienia się w zależności od nadawanych filmów.

2. Dawno już nie mam możliwości sprawdzenia tego urządzenia, ale gdy odbiorniki jeszcze były, to karty działały bez problemów z zastrzeżeniem, że mogło się zdarzyć, że Dorcel TV miał na karcie odpaloną blokadę rodzicielską i trzeba było ją ściągać na module Viaccess po odpaleniu karty. Nie wiem, czy to uległo zmianie, zorientuję się na tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest coś namieszane, brakuje jednego Viaccessa (z dwóch), a do tego filmy lecą od dwóch dni tylko w nocy, a w dzień niekodowane promosy - możliwe, że tak zostanie i emisja tylko 0:00 do 6:00? Aczkolwiek z mojej perspektywy bez sensu, bo kanał i tak zajmuje miejsce na transponderze, a promosów SCT z tej częstotliwości akurat nie brakuje. Na razie nie mam jednak żadnej informacji co dokładnie się dzieje - tylko awaria, czy zmiana na stałe. Podejrzane jest, że to SCT HD dorzucili na ekran logo Teleitalia HD (tylko inne niż było na SCT 4).

 

EDIT: Moja teoria upada - nie ma jeszcze północy, ale kanał już leci, są filmy, całkiem bez logo. Nie wiem kiedy odpalili, może zatem od 23:00? ;) Trzeba będzie poobserwować. Brakuje nadal jednego Viaccessa, więc na jakiejś grupie kart pewnie nie działa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeistoczeń ciąg dalszy.

 

RedLight Premium to od wczoraj Platinum TV. Exotica Plus już bez "plusa" tylko Exotica TV. A Teleitalia HD, to chyba będzie "łączona" z SCT HD, ponieważ wciąż na tym kanale mamy dwa logotypy.

 

Co do dostępu do "starej" Teleitali (w wersji hard, a nie promo) to wciąż widzę ciemność!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem SCT 4 się "rozwiązał", ale chyba nie do końca o takie rozwiązanie chodziło - wyłączono go całkiem, nie wyszukuje się już na transponderze. Jeszcze gdy się wyszukiwał - miał dziś na ekranie logo Platinum TV. Teraz jedną z kopii SCT Promo przemianowano na "PLATINUM", ale PID-y są bez zmian. Zakodowano przekaz, ale póki co jest tam tylko Viaccess PC 5.0 (zanim to zrobiono, to leciało tam niekodowane promo bez logotypu). Zatem zamieszania ciąg dalszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany:

 

1. Logo Premium Redlight uległo modyfikacji dosłownie na PREMIUM REDLIGHT,

 

2. Na Private TV logo w ogóle zniknęło, zostały tylko znaczki ograniczenia wiekowego, emitowane non stop,

 

3. Jakość SCT "HD" (alias Teleitalia "HD") poleciała "na łeb na szyję".

 

 

A co do Premium TV, to nadal ciemność. :( Jak tak dalej pójdzie, to Elite HD 10+, zmieni się w samo 10, bez "+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... patrzę teraz na logo Redlight Premium, ale przysiągłbym, że takie jest cały czas ;) Tj. Premium ogromne (co za sarkazm ze strony nadawcy mając na uwadze jakość emisji), a Redlight małe ;)

Logo Private TV faktycznie wyparowało, ale o ten kanał bym się nie obawiał, jest też w platformach, jego istnieje jest raczej dość pewne.

Jakość SCT HD potwierdzam, no teraz z tym logo to by się wstydzili :> Bitrate dla obrazu w tej chwili to... 0,6 Mbit/s. Jest to zdecydowanie jakaś anomalia, bo w tym samym czasie promos SCT wyszukujący się jako PLATINUM ma zmienne bitrate skaczące w porywach do 5 Mbit/s (fragment promo z Pink'o TV oraz ten z ogniem i TivuSat; ale nie widać tego po jakości), na pewno nie było to założeniem nadawcy

 

Plus nie zniknie, nie obawiałbym się tego, przy aktualnym stanie kanałów jest 12, 13 - PLATINUM - na razie ma status niewyjaśniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...