Skocz do zawartości

brando
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Witam

Czy ktoś już ogląda Redlight HD ?

http://www.sex-tv.pl/sklep/k1,2/k2,13,a ... ition.html

Ciekawe jaka jakość ?

Czy też takie badziewie jak MTVNHD ?

Pozdrawiam

kolego jak według Ciebie MTVHD które ma bitrate 10-11Mbits, pod względem jakości to badziew, to nie mam pytań. Jeśli by tak było to wniosek byłby taki, że większość polskich kanałów HD to super badziew, bo zaledwie kilka ma bitrate zbliżony do MTVHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz rację że MTVNHD ma duże bitrate ale jak dla mnie to ma najgorszą jakość obrazu w porównaniu z kilkunastoma kanalami HD jakie oglądam. Niektóre kanały a szczególnie poszczególne przekazy są perfekcyjne że nie można oczu oderwać. Przyznaję że MTVNHD przy przekazach na żywo z koncertów mają dobrą jakość ale teledyski i przekazy ze studia są beznadziejne jak na HD. Rozumiem że jakość nie jest pogorszona podczas przesyłu obrazu. Ale jak się wysyła kiepski material to żadna wielkość bitrate tego nie poprawi. To tylko moja subiektywna ocena. Ciekawe co inni sądzą na tema jakości MTVNHD.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem :) , a ciekaw jestem jakie w takim razie masz zdanie o takich kanałach jak np. Foxlife HD, AXNHD, polsatHD, ? bo moim zdaniem w porównaniu z MTVNHD te kanały to pseudo HD, a mają tylko doklejone logo HD, żeby nałapać klientów platform cyfrowych. Przykładowo taka n-ka się reklamuje, że ma kilkanaście kanałów HD, a prawda jest taka, że nawet 1/3 z nich nie przypomina nawet HD.

Przy okazji skoro masz dostęp do redlight HD podaj z ciekawości jaki jest bitrate. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę porównać MTVNHD z Foxlife HD, AXNHD, polsatHD bo ich nie mam ale mam porównanie z BBC HD, Eurosport HD, TVPHD, National Geografic HD i inne z C+. Foxlife HD mam ale jego jako jedynego nie oglądam, bo akurat na nim mi zacina obraz. Zgadzam się że wiele kanałów to pseudo HD z doklejonym logiem HD a już niektóre programy są gorsze od SD np od TVN SD. Redlight HD nie posiadam przynajmniej na razie. Zastanawiam się nad kupnem karty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...