Skocz do zawartości

brando
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 lat później...
  • 4 miesiące temu...

Właśnie oglądałem film "Anal Models 5". Napiszę krótko - takiej jakości jeszcze nie widziałem i nie chodzi mi tylko o RedLight HD, ale ogólnie o erotyki (włączając w to Dorcel HD). Nie wiem, czy źródłowo kręcone było w technologii 4K, ale obraz żyleta, było widać jak krew płynie w najmniejszych żyłkach na penisie. Tak więc to było to "super HD" w wersji PolSatu lub nie przesadzając, było to pewnie to prawdziwe HD, którego w polskich platformach nie uświadczymy nigdy.

 

To była przyjemność dla oczu. I oczywiście nie mam na myśli piękna ciał. Życzyłbym sobie takich kanałów (choćby tych premium) HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, A&G napisał:

Właśnie oglądałem film "Anal Models 5". Napiszę krótko - takiej jakości jeszcze nie widziałem i nie chodzi mi tylko o RedLight HD, ale ogólnie o erotyki (włączając w to Dorcel HD)

Oglądałeś w VOD na dekoderze , czy linearnym kanale? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem to, co widziałem. Nie twierdzę, że podkręcili dla jednego filmu, czy nie. Wiem, co widziałem i tak ostrego obrazu jeszcze nie widziałem, a przełączałem pomiędzy Hustler HD/Private HD/ Dorcel HD. RedLight HD miał "obraz żyleta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy to wpadka, czy tak już jest/będzie? Wczoraj przełączyłem na RedLight HD około 23:45 i co widzę ... ? XXL'a z logiem RedLight. :lol2:

 

Chodzi o to, że emitowali film w wersji soft !!! I to momentami bardzo podłą wersją soft, rodem z Tele 5, gdzie to ewidentnie widać było w niektórych scenach jak facet koszulą opuszczoną na brzuch obija się o prawy pośladek laseczki i trzeba byłoby być naprawdę ślepym albo naiwnym, wierząc w to, że on ją naprawdę bzyka. Oczywiście zero widocznych "organów". Typowe Tele 5, Polsat Play.

 

Czy ktoś to jeszcze widział. To już na stałe, że pierwszy film zaczynający się o 23:00 jest/będzie w wersji soft?

 

EDIT: Następnego dnia było już normalnie (hard), więc widocznie wpadka.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.08.2021 o 08:38, A&G napisał:

Chodzi o to, że emitowali film w wersji soft !!! I to momentami bardzo podłą wersją soft, rodem z Tele 5, gdzie to ewidentnie widać było w niektórych scenach jak facet koszulą opuszczoną na brzuch obija się o prawy pośladek laseczki i trzeba byłoby być naprawdę ślepym albo naiwnym, wierząc w to, że on ją naprawdę bzyka. Oczywiście zero widocznych "organów". Typowe Tele 5, Polsat Play.

To jest dopiero sztuka, aby potrafić takie coś zagrać 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...