Skocz do zawartości

SexView w HDTV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadawca kanału Sex View zapowiada start w 2007 r. kolejnego kanału, tym razem w nadawanego w standardzie wysokiej rozdzielczości (HDTV). Kanał dołączy do pakietu 12 kanałów - GlobeCast España na satelicie Hot Bird 13°E (12.360 GHz, pol. H, SR:27500, FEC:3/4). Kanał będzie nadawany w kompresji MPEG-4 i kodowany w systemie Viacess 2.

 

 

Do odbioru kanału Sex View HD niezbędny będzie najnowszy moduł dostępu warunkowego Viacess typu Common Interface, wyprodukowany przez firmę Neotion, przystosowany do dekodowania kanałów nadawanych w kompresji MPEG-4.

 

 

Źródło: TN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
SexView HQ w listopadzie

 

2007-10-19 21:15:16 | Jacek Grzeszczak

Źródło: SAT Krak

Już 1 listopada na satelicie Hot Bird 8 (13.0°E) pojawi się pierwszy kanał erotyczny nadawany w wysokiej rozdzielczości. Swoje zapowiedzi spełnia SexView - nadawca popularnej paczki 12 tego typu serwisów w SD. Emisja będzie prowadzona w MPEG-4, co wymuszone jest kurczącymi się pojemnościami dostępnymi na tej pozycji satelitarnej.

 

Do odbioru oferowany będzie bezpłatnie przy zakupie abonamentu specjalny moduł CI z dwoma dodatkowymi kanałami erotycznymi, jako bonus.

 

Aktualnie brak informacji co do częstotliwości, z której prowadzony będzie przekaz SexView HQ.

Źródło: SATKurier.pl

 

Co do modułu CI - według mnie będzie się nazywał Reality CAM HD :wink:

Dobrze będzie, jeśli dostosują go do odbioru Canal+ HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawca poprosił nas dziś o zmianę nazwy z SexView HD na SexView HQ w tekście na SK... Przypuszczam, że nie mają na tyle materiałów na HD - albo zrobią mieszańca SD/HD, albo HQ, czyli wysokiej jakości, ale SD. Chyba jeszcze żaden nadawca erotyki nie dorósł do HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawienie newsa, ale zauważyłem, że nagłówek został wycięty (albo zapomniałem go wkleić przy pisaniu tamtego posta), więc go dopisałem.

 

Jeśli SexView HQ będzie oficjalną nazwą kanału, to w przyszłości będzie można poprawić nazwę tematu. :wink:

 

Edycja Mr. Orbita: Zapomniałeś - ja tylko poprawiłem nazwę na HQ i nic więcej nie tykałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to nowa informacja o tym kanale.

Sex View XXX HQ1 rozpoczyna przekaz

Dzień przed planowaną premierą, czyli 31 października, uruchomiono kodowany przekaz nowego kanału Sex View XXX HQ1. Nie wszystkie zapowiedzi nadawcy się sprawdziły, jednak sam start emisji nastąpił. Do zabezpieczania dostępu wykorzystywany jest system Neotion SHL. Więcej >>>

satkurier.pl

 

Ale dlaczego nie jest w MPEG-4 :?: Przecież jak ma być w lepszej jakości no to raczej w MPEG-2 będzie bezsensu. Wg. rozpiski na satcodx jakość jest beznadziejna. W nazwie jest HQ1 to może wskazywac, że będzie więcej takich kanałów... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość PawelU1981

No i ponadawali sobie parę dni i kanału nie ma. Chyba coś im nie wyszło, albo nadawanie rozpocznie się, gdy na rynku pokaże się nowy specjalny moduł umożliwiający dekodowanie tego ich kanału w HQ nie mylić z HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł już jest - będzie to Viaccess Pocket NP4 Extra. Pozwala na odbiór SexView XXX i zapewne HQ też (jak wznowią testy), a także na transkodowanie z MPEG-4 do MPEG-2. To dobra wiadomość, bo może zmusi to producentów odbiorników cyfrowych do wypuszczania poprawek umożliwiających pracę modułów Neotion MPEG-4 z transkodowaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...