Skocz do zawartości

Brazzers TV Europe


logi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób, które posiadają ten kanał, czy jakość obrazu i filmów jest rzeczywiście bardzo dobry tak jak jest napisane w reklamie, bo jednak kwota jaką trzeba wyłożyć jest troszkę spora jak za jeden kanał, ale jeżeli jakość obrazu i filmów to rekompensuje to można się skusić. :D i czy filmy to jest hard czy soft? Jakość obrazu do jakiego programu można porównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały takie jak: Private Spice, Dorcel TV, Hustler TV - są to kanały na wysokim poziomie.

Private Spice zalicza się już do tych kanałów hard, które dbają o widza. Jest to już troszkę wyższa półka w porównaniu z SCT, X-Dream TV, Free-X TV, Theme X, które już tak dobrego przekazu wideo i audio nie mają.

Mówiąc wyższa półka, mam namyśli przede wszystkim dobrą jakość przekazu i profesjonalną oprawę graficzną na tym kanale.

Nie można zapomnieć też o tym, że Private Spice emituje profesjonalnie nakręcone filmy, których każdego dnia nie brakuje na antenie.

Private Spice jest rozpowszechniany w różnorodnych pakietach, platformach, czy też w sieciach kablowych, z uwagi na cenioną i rozpoznawalną markę.

Jeśli już ktokolwiek się zdecyduje na ten kanał, to nie będzie na pewno żałował wyboru.

Private Spice jest kanałem o tematyce hard.

093c0a3305270836med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi ceny znam, osobiście wolę mniej a lepiej niż więcej a gorzej :D ale podobno na Redlight Premium też jest dobry obraz więc razem z Dorcel Tv byłoby nieźle, reszta to podobno raczej tylko tyle, że jest. Nie miałem więc opieram się na opiniach innych, stąd moje pytania.

 

A miałby może ktoś nagraną próbkę z Private Spice i Dorcel Tv nie musi być momentów :D chodzi mi o jakość obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedyś jeszcze jak się nazywał spice platinum można było go na pirata odbierać chyba gdzieś koło roku...no i powiem ci że kanał jest chyba najlepszym jakiego widziałem na rynku w tematyce hard.

Nie dość że obraz i głos miodzio to jeszcze filmy też git...No ale wtedy nie miałem internetu bo po co taki kanał jak na necie tego od diabła jest...ale wart swojej ceny jeśli ci o to chodzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś ok. godziny 18:00 Private Spice miał przez kilkadziesiąt minut kłopoty techniczne. Najpierw była plansza z kolorowymi pasami. Później film leciał w zwolnionym tempie, na ekranie nieczytelne napisy i w lewym górnym rogu przez cały czas oznaczenie wiekowe.

 

bd537fe0eeae3e2fmed.jpg

 

Następnie pojawiła się plansza informująca o problemach technicznych.

 

e51457406cf46765med.jpg

 

Po kilku minutach wszystko wysiadło i był tylko czarny ekran. Teraz jest już wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Private Spice mozna jeszcze "podejrzec" na DigiTV. Jakośc niezła, poziom stacji też niczego sobie.
teraz to samo z poziomu bulsatcom

 

Kiedyś odbierałem ten kanał za free, teraz jest on niedostępny, nie wiem dlaczego, czy dawniej też był płatny?

Dawniej miałem więcej takich kanałów jak Private Spice (Spice Platinum), teraz pozostały tylko reklamówki :/

zawsze byl platny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Repertuar jest ten sam. Cena - cóż, za granicą jest zbliżona. Tak siebie cenią. W ofertach sieci kablowych oraz zagranicznych platform cyfrowych kanał można dostać wyraźnie taniej (przy czym 6 zł to jest oczywiście na miesiąc). Na wymianę kart się nie zanosi, bo nie ma żadnego nowego CAID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Czy ten kanał w kablówkach ma ten sam repertuar ? Trochę się zdziwiłem przeglądając ceny - pakiecik z tym programem można wykupić w kablu np. za 6zł,, podczas gdy na satce jest on "super ekskluzywny"...

Tylko że na satelicie masz dostęp do całodobowego przekazu. W kablówkach w Polsce kanał ten jest dostępny w godzinach 23-6 z racji emitowanych treści i ograniczeń prawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość kingofsouth

Jestem na weekendzie u teściowej i ma ona pakiet vectry tak sobie teraz wertuje co mają w ofercie i znalazłem że jest kanał "Brazzers Tv Europe"

Ciekawe czy to te same produkcje co na Brazzers w necie :?: Może ktoś ma takie info? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat oferty programowej Brazzers TV Europe? Czy są pokazywane nowośći a jeśli tak to jak często? Jakie filmy dominują? Z fabuła czy bez? Jestem abonentem Multimedia Polska i w pakiecie "Fun Club" w cenie promocyjnej 14,99 zł miesięcznie są następujące kanały erotyczne: Adult Channel, Brazzers TV Europe, Hustler TV, Blue Hustler, Daring! TV. Poza tym jest też Playboy TV. Owe kanały są nadawane w sieci od 23:00 do 6:00 ze względu na ochronę małoletnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chwilowo ciężko zdobyć - kanał był na trzykanałowych kartach z Private TV i FL TV, ale te karty zniknęły ze sprzedaży już jakiś czas temu, nawet nie wiem, czy Private TV nadal tam działa, bo ten z tej karty był z innej częstotliwości, ale wyłączono go, gdy Private TV wskoczył na miejsce Daring!TV. Może ktoś jeszcze te karty ma, teraz przypuszczalnie są dwukanałowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...