Skocz do zawartości

Sky (UK/Ireland)


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

inaczej konsolidacja bo i tak cała 3jka ma w większości te same kanały

 

 

co do kart nie możesz mić jednej i tej samej od 7 lat bo

 

 

ta karta została wycofana w 2009 a pojawiła się w 2003

 

20110120135106!Viewing_card.jpg

 

a teraz obowiązuje ta a mamy już koniec 2014

 

41kYlOq5TcL._SX300_.jpg

 

co ciekawe niektórzy twierdzą że już otrzymali nowsze w związku z parowaniem które się zakończyło

Nie przypominam sobie wymiany,wiem że pin mam taki sam odkąd mam sky czyli i karta ta sama...

 

Witam a ja mam pytanko takowe

Jako że nie mam możliwości założenia dużej antenki u klienta na kanały fta z 28e a przyjechała ona z UK i męczy aby cokolwiek mieć jak wygląda sprawa z np: zakupieniem tam platformy sky i zamontowaniem u nas czy obowiązuje nadal opcja taka jak jakiś czas temu że dekodery musiały być podpięte pod gniazdko telefoniczne czy to już nie aktualne.

Czy wystarczy tylko sygnał z 28e i aktywacja będzie przechodziła jak to w naszych platformach.

Nie potrzeba telefonu ale na małej antenie niewiele zobaczysz w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak więc mamy potwierdzenie w sprawie Sky Europe chociaż gdzieś czytałem że to ma być New SKy

 

ciekawe jak to będzie dalej z jakich pozycji sat co poleci co z tym http://en.wikipedia.org/wiki/Freesat_from_Sky kiedy w ogóle to wszystko się zacznie bo troche to za szybko się dzieje 20mln abo niby po połączeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby co sie ma zacząć dziać?Poczytaleś [wycięte - regulamin II. 5. i] i sie podniecasz?To może polecę Ci Financial Times?Tam troche wiecej pisza i nieco inaczej.

@nsattv najwidoczniej nie wiesz co masz PIN wpisuje się do dekoderów i to on obsługuje wszelkiego rodzaju blokady

PIN to cztery ostatnie cyfry karty kodowej.Ja doskonale wiem co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wyczytałem ja mam wszystkie te karty a może ktoś u ciebie był pod nieobecność i zamienił karty abonenckie to tak jakbyś powiedział że na kartach cyfry z 2001 roku dalej można oglądać po staremu

 

http://www.youtube.com/watch?v=p8SatXCBYpY

 

http://www.youtube.com/watch?v=R72oE6oOdXw

 

 

kolejna wymiana karta może nadejść w 2015 jednak mimo to byli tacy co już dostali je w Italii już są nowe które wyglądają tak samo ale są produkcji bodajże marzec 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem wiesz że nic nie wiesz a umowa to tylko papierek która i tak przechodzi swój termin ważności 7 lat to chyba w jaskini tą umowę masz.

 

rozmowa skończona będę musiał znaleźć kogoś poważniejszego bo z tobą szkoda czasu.

 

Sky znam z czasów analogowych na astrze jak jeszcze było sky movies plus gold itd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczego nie wiesz dlatego zapytam kolegę wyżej a to zachowujesz się jak prymityw pokazuje twoja klase tylko. 7 lat a ja tak jak mówiłem od 1997 nie pozdrawiam.

 

Panie @Piotr G BskyB ma kontrolować wszystko po przejęciu SKy IT i Sky De? czy jak to ma wyglądać bo wg art Sky DE odrzuciło oferte która BskyB podali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje tylko agent ale oni będą kasować ostro i płacisz chyba za rok z góry

 

nie słuchaj tego typa z pod ciemniej gwiazdy wyżej on nie wie nawet co ma i czego używa

 

Jeśli dla ciebie kasa to nie problem to możesz chlapnąć Pma jednak cenny są wysokie

 

dekoder tylko ichny jeśli chodzi o odbiór kanałow HD

 

natomiast jeśli ciebie interesuje FTA to każdy ale nie dedykowany no i konwerter na 28 east. Jednak antena 60cm to za mało jeśli chcesz hotbirda i 28 east.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2015 4 już wymiana kart cel wyeliminowanie kanałów SD tylko nie wiem czy to ma dotyczyć premium a tzw FTV nadal będą świecić na nie dedykach szkoda będzie utraty dostępu do kanału 4music który jest naprawdę dobrym muzycznym.

Wszystko będzie takie same jeśli chodzi o id jedynie update.To samo co w Italii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjskiej wersji Nat Geo / Nat Geo HD, jako ostatniej, przywrócono dawną pełną nazwę kanału - od dziś stosowana jest nazwa National Geographic Channel, która była chociażby znana z analogowego nadawania satelitarnego w latach 90-tych za pośrednictwem satelity Astra, w ramach pakietu Sky.

 

Niedawno "zabieg" taki przeprowadzono w niemieckiej wersji Nat Geo HD - obecnie jest tam stosowana pełna nazwa kanału.

Na dzień dzisiejszy kompletna nazwa stosowana jest prawie we wszystkich regionalnych europejskich wersjach tejże stacji, wyjątkiem jest włoska wersja - tam obowiązuje nazwa "National Geographic" bez "Channel".

Także nazwę "Nat Geo" można uznać za nieaktualną.

 

Obecne logo / nazwa:

3852a06d2ae3b7ff1cebc7c08d406006.png

 

Nieobowiązujące już logo / nazwa:

bc42cc710c575297a58f141c30e938b1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i BskyB dostało zgode z DE jak widąć BskyB będzie kontrolować Sky Europe w 2015 będzie najprawdopodobniej kolejna 4 wymiana kart

ciekawe czy freesat from sky zostanie. Teraz w zasadzie tylko zostało dowiedzieć się o pozycje satelitarną z której będą nadawać bo slogan Europe nie powinien ograniczać do 28 east swoją drogą mogą przecież korzystać z tego co ma DirecTV czyli na kilku pozycjach tyle tylko że tam jest 1 kraj a tu 3. A kto wie może nadal będzie tak jak teraz jest tylko pod 1 nazwą Sky Europe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W Wielkiej Brytanii atmosfera świąteczna zagościła na dobre, jak to zwykle u nich bywa - dosyć za wcześnie. :lol:

Od 1 listopada w miejscu Movies24, emitowany jest Christmas24, natomiast od dziś, tj. 7 listopada, w miejscu Sky Movies Sci-Fi & Horror, nadawany jest Sky Movies Christmas.

 

Swoją drogą - w połowie października w jednym z marketów, widziałem w sprzedaży różnej maści w świątecznej oprawie słodycze - cóż... biznes się kręci...

 

No jakże miałoby być inaczej - skoro kanał z filmami XMas, to musi być KEVIN. :lol:

 

9168f4931ca916dec9ac5f0210b7fb9b.png

 

467aebf059d36a102e2dcfc5701bcf85.png

 

ed748a4338cad42344e2b23db6b515eb.png

 

ac7567c433b6584294174565400d495f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W platformie Sky UK od godz. 19:00 naszego czasu, można śledzić starcie: Nathan Cleverly - Tony Bellew - Galę Boksu z Liverpool'a.

Po wykupieniu subskrypcji, walkę można oglądać na kanale 752 - przekaz HD, na kanale 731 - przekaz SD.

 

Prywatnie nie wykupiłem subskrypcji i nie mam wglądu do walki. Miałem okazję zobaczyć tylko 10-cio minutowy wstęp.

 

Przekaz HD, ID: "SBO HD"

90ebd222160794ed836681f72ce74b30.png

 

Przekaz SD, ID: "Sky Box Office"

39e9572c320bd199a2c45c0c3662937c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...