Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Super by było, gdyby w końcu MTV Unlimited zostało wzbogacone o jakieś nowe stacje, aktualna oferta jest dość uboga. Uzupełnieniem mogły by np. być MTV Base, MTV Classic, MTV Idol, MTV Pulse, MTV Brand:New. Część tych stacji nadaje przecież za pośrednictwem Astry.

 

Ciekawi mnie również, czy do oferty dołączy od września niemieckie MTV, które zostaje wycofane ze Sky.

 

MTV Music 24 powinien zmienić format emisji na 16/9. Grafika ekranowa jest aktualnie bardzo kiepska, belki z opisem klipów są niezmieniane od 2005 roku.

 

Jednakże na razie nie zapowiadane są żadne zmiany. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem i otrzymałem odpowiedź, że nie ma w planach dołączenia nowych stacji. :(

 

Dear Mr XXX,

 

Thank you for your request.

Unfortunately there are no additional channels planned for our MTV package.

 

We are sorry, that we can not give you a positive answer and we hope, that you are still satisfied with our MTV unlimited offer.

 

Best regards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kartę aktywowałem 3 czerwca na 180 dni, czyli powinna mi przestać działać 3 grudnia, czyli wczoraj - co ciekawe pomimo wysłania mi na kartę dezaktywacji (numer uprawnień zmienił się z 010107C0 na 01000000) wszystko nadal mi działa :shock:

1. Czy to jest normalne (na karcie ns starych zasadach wszystko przestawało świecić w dniu, w którym kończyły się uprawnienia)?

2. Kiedy kanały powinny przestać mi świecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale już nie nam możliwości edycji. :)

 

No i mamy poniedziałek, a kanały z paczki MTV Unlimited nadal mi świecą :brawo: trzymałem przez pół godziny na MTV Music 24 i nic :jupi: chyba ponowną aktywację będę musiał zrobić dopiero w styczniu, bo raczej bez tego nie przyjdą mi kolejne uprawnienia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano zgasły mi kanały, więc próbowałem aktywować kartę, ale system nie chciał mi przepuścić aktywacji bo:

Freischaltung via Internet

 

Achtung!

 

Die Daten konnten nicht versendet werden.

Bitte überprüfen Sie Ihre Eingaben in den rot markierten Feldern.

 

● Bitte geben Sie eine Straße an.

● Bitte geben Sie eine PLZ an.

● Bitte geben Sie einen Ort an.

 

Wenn Sie ein Ticket und eine TechniSat-Smartcard besitzen, können Sie die Kanäle von MTV unlimited über dieses Formular freischalten.

 

Alle Informationen zu den Tickets erhalten Sie hier.

i co teraz? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś pozmyślać, tylko zapisz sobie co wpiszesz, żeby w przyszłości przy ew. weryfikacji podawać to samo ;) Może da się jakoś wyszukać miejscowość z ulicą i kodem pocztowym dla Niemiec, żeby wpisane dane trzymały się rzeczywistości, nie badałem sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...