Skocz do zawartości

Sky (UK/Ireland)


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moja ulubiona prezenterka Susan Li przeszła do CNBC które przeszło na 16:9 chociaż to

 

druga sprawa NHK World HD jest tylko tutaj w HD czemu tego kanału nie ma w HD na hotbirdzie i dodatkowo 4:3

 

czy otrzymałeś może jakąś nowa karte? czy nadal jedziesz na tej co chyba w 2009 właczyli i stara wyłączyli czyli przejście z żółtego domeczka na white card.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nikt nic nie mówi więc ja powiem obecnie na ta date czyli 23 maj już 8 kanałów HD jest parowane z for brytoli można się dowiedzieć że jest sobie jakiś jegomość który pracuje tylko w czwartki i paruje pokolei kanały

BskyB ma ich łacznie chyba z 60 już sparowane 8 niby pracuję co czwartek ale nie wiem jaką ilość kanałow HD paruje jednorazowo mówi się ogólnie że do 10 tyg cała oferta HD będzie sparowana już nie wiem jak sprawa się ma jeśli chodzi o

kanały BT Sport bo dostęp do nich gdzieś czytałem że jest darmowy jeśli się ma ich serwis chyba net tv i coś tam jeszcze.Abonent Bskyb powinien się wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nikt nic nie mówi więc ja powiem ...

W jednym z Forum znakazłem ten cytat:

Sky's new pairing doesn't introduce any significant differences to the existing NDS data, that data is still encrypted so only a genuine card can decrypt it, but what it does do is add an additional layer of encryption between the box/card to prevent their cards from being used in card servers like oscam or [beep].

 

A new HD box running the latest firmware is able to take the incoming NDS data [ECMs/EMMs] from the MPEG (video) stream and further encrypt it before sending it to the card.

 

It's the boxes that are instructed to use the pairing algorithm [or not] for a particular channel(s) [or more accurately, entitlement group/level]

Wygląda na to, że parowany jest transponder za transponderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mogli by wyjść poza UK i zrobić Sky Digital Europe :)

 

Jest przecież Sky Italia... :) a poza tym na świecie są w Meksyku (Sky Mexico), Brazylii (Sky Brazil), Ameryce Łacińskiej (SKy Latina America), Korei Południowej i Japonii (!) (Sky Active) i Australii (Sky).

Dla mnie Sky Digital to nie to samo, co Sky Italia i inne Sky. Mam na myśli to, żeby wszystkie kanały Sky Digital, ITV i BBC były dostępne w całej Europie.

Jasne.Nie spodziewaj sie tego raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzema nowościami w Sky są bez wątpienia ITV Encore (wystartował 9 czerwca, w Sky na pozycji 123/HD), MUTV HD (wystartował 16 lipca, w Sky na pozycji 418/HD) oraz Sky Sports 5, który wystartuje 12 sierpnia br. i jest w Sky na pozycji 407/HD.

 

ITV Encore HD

186b3e8d3a041094c339b188303a5cfe.png

 

MUTV HD

35957812e4b66851567ac2fcadfc2cdf.png

 

Sky Sports 5 HD

aac86909bbaa06d44af43d684a8d8a6f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan - Zapy z mojego poprzedniego postu edytowałem.

 

Jako ciekawostkę dodam, że na Sky Arts 1 HD/SD od godz. 23:00 naszego czasu, emisję ma znany Polski film Krzysztofa Kieślowskiego z 1994 r. pt. "Trzy Kolory: Biały", z obsadą Zbigniewa Zamachowskiego oraz Janusza Gajosa.

 

0cffdf73ea2ed59b135888772ea4c28b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę że będę miał z kim gadać teraz

 

w takim razie prosiłbym bo 3-4 zapy z kanału STAR PLUS UK HD

 

i pytanie jaki jest koszt pakietu BT SPORT 1/2 HD i taki pakiecik można mieć z karty FTV?

 

 

pytam bo znałem osoby co miały takie karty i placiły wyłącznie za kanały ASIA

 

śmieszy mnie że kanal SKY NEWS HD jest płatny a nie FTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

widać napis free for Sky Broadband czy to ma działać na takiej samej zasadzie jak BT czy to co innego?

 

poza tym skopiowali pomysł albo w zasadzie ujednolicili bo we Włoszech także będzie ale Sky Sport Plus HD i ta sama zawartość

 

ciekawe jak to się wszystko ma do Sky Europe

 

No i nie bardzo wiem co na tym 1 kanale ma być skoro meczy jednocześnie będzie po 4 danego dnia.

 

Widać też albo ja się myle że Sky Sport coś przejęło od ESPN/BT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

inaczej konsolidacja bo i tak cała 3jka ma w większości te same kanały

 

 

co do kart nie możesz mić jednej i tej samej od 7 lat bo

 

 

ta karta została wycofana w 2009 a pojawiła się w 2003

 

20110120135106!Viewing_card.jpg

 

a teraz obowiązuje ta a mamy już koniec 2014

 

41kYlOq5TcL._SX300_.jpg

 

co ciekawe niektórzy twierdzą że już otrzymali nowsze w związku z parowaniem które się zakończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanko takowe

Jako że nie mam możliwości założenia dużej antenki u klienta na kanały fta z 28e a przyjechała ona z UK i męczy aby cokolwiek mieć jak wygląda sprawa z np: zakupieniem tam platformy sky i zamontowaniem u nas czy obowiązuje nadal opcja taka jak jakiś czas temu że dekodery musiały być podpięte pod gniazdko telefoniczne czy to już nie aktualne.

Czy wystarczy tylko sygnał z 28e i aktywacja będzie przechodziła jak to w naszych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...