Skocz do zawartości

Sky Italia


Mariusz-ek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki był zakres prac instalatora? 400 zł za sam montaż to trochę za dużo.

 

Antenę do Sky ustawia się na tą samą pozycję co antenę do NC+ czy Polsatu. Czy jakieś polskie kanały FTA lub kodowane z oferty NC+/CP działają poprawnie? Masz możliwość sprawdzenia? Może dekoder jest uszkodzony? To biały czy z nagrywarką? Jeśli biały, to może pomóc zresetowanie do ustawień fabrycznych. Przy czarnym nie wiem, ale pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie! Pomóżcie mi. Mam dosyć NC+ i traktowania ligi włoskiej po macoszemu. Chciałem kupić sobie dekoder, kartę Sky Italia na 12 miesięcy. Cena naprawdę nie gra roli. Czy możecie mi powiedzieć gdzie to mogę kupić, jaką konkretnie ofertę wybrać na ebayu. Jeśli mam już wydać sporą sumę, to chciałbym kupić coś pewnego! Pytań czysto technicznych też mam sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na tym właśnie polega Sky Go :D Żeby móc odbierać na takich urządzeniach :P

 

Zmiany w ofercie:

 

Od 1 lipca nie są dostępne kanały Horror Channel, JimJam, JimJam +1 oraz DIVA Channel. Ostatni zakończył nadawanie we Włoszech, natomiast w przypadku pozostałych nie przedłużono umowy.

 

Ciekawe, bo Horror Channel zapowiada się, że na wyłączność u nich będzie spin-off The Walking Dead - Fear the Walking Dead, ale oglądać nie będzie jak, bo kanał był dostępny tylko w Sky Italia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No i to by było chyba na tyle.  Sky It poczęstowało  userów z OSCAMem   prezentami :roll: .    Następne uderzenie SKY  DE . Mówi się coś o 18 stycznia inni piszą o lutym. Oj czarny rynek nie będzie zadowolony jak coś nie działa w oscamie a szczególnie taki nadawca jak SKy It.  Włosi muszą mieć dostęp do swojego Calcio i Hotcluba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej kanałów pojawia się 2,3 dni przed meczem, wtedy zobaczysz Fox i Sky Sport Italy

 

http://www.sky.it/prodotti-sky/sky-sport.html

 

Sky na spółkę z Fox pokazują BPL.

 

I faktycznie pakiet Sky Sport + Fox nie wchodzą w Sky Calcio o ile się nie mylę, co nie zmienia faktu, ze Sky Italy ma BPL.

Mało tego, od niedawna pokazują więcej niż 1 mecz o 16-stej

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W Sky    News Corp jest 100% właścicielem Sky Italia  i tylko dlatego.  Czemu nie ma FOXA w Niemczech  czy UK  co z tego że inne rynki .Skoro na mniejszych FOX jest . Stworzyli kanał FOX SPORT i tam wsadzili wszystkie ligi które były na Sky SPort/Calcio  i kasują. Włosi płaca by mieć. W ostatnim kwartale 2015 przybyło koło 12 000 nowy abo. Jednak teraz  Sky łączy rynek i sumuje abo . Ciekawe jakim tokiem myślenia sie kierują skoro od zawsze było wiadomo że BskyB ma większy rynek  lepsze zarobki  mocniejsza waluta ale sport z ograniczeniami akurat we Włoszech jest tego więcej a mimo to ponad 50% mniej abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To żaden nowy kanał. Tylko tymczasowa akcja, i z jej okazji Discovery Channel +1 w dniach od 11 do 18 marca nadawał jako Discovery Channel Turbo. O czym jest wyraźnie napisane tutaj: http://www.discoverychannel.it/programmi/discovery-turbo-hd/. Coś podobnego było z okazji 30-lecia Discovery, czy na kanałach FOX z opóźnieniem czasowym (FOX Animation /przed startem pełnego kanału/, FOX Files /w miejscu FOX CRIME +2, nadawał 24 godziny na dobę serial X-Files do 3 do 26 stycznia/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...