Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, w ramach zemsty za utrudnianie podałem adres do... VIMN Germany GmbH ( :mrgreen: ) i przeszło :brawo:

 

Edit:

Uprawnienia już doszły i wszystko ponownie mi świeci. :brawo:

 

A może bym ten adres wrzucił do wykazu, gdzie umieściłem sposób aktywacji - wtedy kazdy mógłby z niego korzystać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś pozmyślać, tylko zapisz sobie co wpiszesz, żeby w przyszłości przy ew. weryfikacji podawać to samo ;) Może da się jakoś wyszukać miejscowość z ulicą i kodem pocztowym dla Niemiec, żeby wpisane dane trzymały się rzeczywistości, nie badałem sprawy...

 

Ja rok temu wpisałem mój prawdziwy adres w Polsce, oczywiście w menu rozwijanym nie ma Polski, więc zostawiłem Deutschland. W tym roku zrobiłem to samo i bez problemu przeszło. Nie kombinujcie niepotrzebnie Panowie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MTV Dance i Hits pojawiły się belki next. Rocks jeszcze się ich nie dorobiło ;-).

Teraz mogliby jeszcze ogarnąć pasmo Flashback na MTV Dance bo owszem, zdarzają się tam kawałki z lat 90 czy 00s, ale przeplatane Nicki Minaj czy innym Garixem ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belki next są już też na MTV Rocks.

 

Swoją drogą, pooglądałem trochę "towarzysząco" tematyczne europejskie MTV przez święta i to przycinanie teledysków u nich to przybiera jakieś chore formy - "Prayer in C" Robina Schulza ma wycięte między innymi wszelkie sceny z butelką teuqilli, scenę jazdy na deskorolce za samochodem, oczywiście palenie papierosów itd. Obraz jest nienaturalnie spowolniony w wielu momentach, żeby wyrównać do czasu trwania piosenki. "Waves" Mr. Probza jest tak pocięte, że chyba zwolnienie obrazu już by nic nie dało i mam wrażenie, że piosenka jest minimalnie przyspieszona (?!). O "Turn down for what" Lil Jona i Dj Snake'a już nie wspomnę - tam wycięto połowę teledysku ;-).

 

W wersjach UK też czasami coś cięli (typu goła dziewczyna w "Thinking about you" Calvina Harrisa), ale w godzinach nocnych leciały już normalne wersje. Tutaj ciągle są edity. Swoją droga, hipokryzja MTV jest zatrważająca. Wycinają z teledysków alkohol, ale już Jackass czy inne Jersey Shory to nie jest dla nich żaden problem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym na poprzedniej stronie ;)

 

Rano zgasły mi kanały, więc próbowałem aktywować kartę, ale system nie chciał mi przepuścić aktywacji bo:
Freischaltung via Internet

 

Achtung!

 

Die Daten konnten nicht versendet werden.

Bitte überprüfen Sie Ihre Eingaben in den rot markierten Feldern.

 

● Bitte geben Sie eine Straße an.

● Bitte geben Sie eine PLZ an.

● Bitte geben Sie einen Ort an.

 

Wenn Sie ein Ticket und eine TechniSat-Smartcard besitzen, können Sie die Kanäle von MTV unlimited über dieses Formular freischalten.

 

Alle Informationen zu den Tickets erhalten Sie hier.

i co teraz? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mogę złapać uprawnień...Ustawiłem na MTV Music24 i kartę w czytniku trzymałem 2h. I nic. Przełożyłem do modułu Conax Technicrypt-godzina minęła i znów nic...Jak do rana nie złapię to będę musiał do nich napisać bo zdaje się nie ma innej możliwości nadania uprawnień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie macie problemów z odbiorem VH1 Classic? U mnie brak dostępu, zadzwoniłem do Technisata, wysłali ponownie aktywację, miałem włączone MTV Music24 przez pół godziny jak powiedział mi pan z infolinii i nadal nic. Pozostałe programy działają bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam moje pytanie dotyczy problemu który zdazyl mi się po raz pierwszy Mianowicie po nadaniu uprawnien na maj dzialaja tylko dwa kanaly to jest VH1 Classic i MTV Music 24 Na pozostałych kanalach ciemność Czy mogl mi ktoś poradzić co należy zrobić żeby ponowiono mi uprawnienia? Dodam ze nie znam niemieckiego.

 

Ok pytanie nieaktualne po dwóch minutach od napisania tego posta zaswiecilo wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Pakiet MTV Unlimited nie jest taki zły.

Chociaż mogą wystąpić problemy z wieloma kanałami z paczki MTV.

Nie posiadam tego pakietu ale z drugiej strony wszystkie stacje z paczki MTV Unlimited mogłyby trafić do operatorów satelitarnych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...