Skocz do zawartości
  • 0

Eleven i Eleven Sports - problemy z zacięciami


ronniex10
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Na łączu 100 Mb/s możesz mieć też wysoki ping.

Wpływ na ping ma infrastruktura Twojego dostawcy,Twoja karta sieciowa,kabel - czy światłowód czy skrętka.

 

Ja mam ping w granicach 70 ms i rwie, natomiast niektórzy mają po 100 ms i działa im płynnie. Ping mierzony dla overon.es oraz dla własciwego streamu, który znajduje się w źródle strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli jednym słowem dramat. Żeby obejrzeć komfortowo jako tako mecze w eleven, to trzeba mieć nowego kompa i bardzo szybki internet. Posiadam HP pavilion DV7 2055 i net 60mb i niestety nie można obejrzeć meczy bo przycinają i działają w zwolnionym tempie. Druga sprawa jakość to pseudo SD.

Do póki eleven nie trafi na satelitę, to nie istnieją. Może jedynie dla wielkich fanów LaLiga, którzy lubią oglądać mecze na 17'' okienkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i właśnie gadamy o takich sprawach, zajmujemy się głupotami. Zamiast oglądać Eleven w sat bez problemów, widzowie muszą się męczyć z ciągłymi problemami. A to flash, a to pingi, a to net muli ludzie to jest ta wygoda i extra standard który zapowiadali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro zostaja na streamie to mam pytanie - co poradzic na nonstop restartujacy sie stream Eleven w VLC? Mam sytuacje po prostu, ze biore ten token, odpalam jest jakosc najpierw najlepsza, potem czarny ekran na kilka sekund, spada do sredniej, jest jakis czas OK, pozniej znowu czarny ekran na kilka sekund i spada do tej najgorszej i tak w kolko. Co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W VLC dalej tnie i sa te zacinki z czarnym ekranem. W nocy bylo OK, teraz znowu padaka.

====

Ludzie ciagle pisza, ze to wina mojego neta itp. itd. - sprawdzilem na Speedtescie - moje lacze jest w porzadku, to wszystko wina streamu:

 

W ciagu dnia - piatek 14:18 http://www.speedtest.pl/test/114134868

W nocy - piatek 1:32 http://www.speedtest.pl/test/114168102

 

Nie ma praktycznie zadnej roznicy, w nocy nawet upload troche spadl. To ewidentnie wskazuje na to, ze stream Eleven to szrot :read:

Tak jak mowilem moje lacze nie skacze i caly czas sa podobne wartosci down i up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...