Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Peterownys - dziwi Cię to?

 

Polska nie jest lubiana w świecie.

 

Patrząc przez pryzmat poprzednich konkursów Eurowizji powiedziałbym nawet, że jest jednym z najbardziej znienawidzonych państw i narodów Europy.

To w takim razie bardzo ciekawy konkurs skoro nie patrzy się na piosenkę tylko z jakiego kraju pochodzi wykonawca :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku nie wygrała najfajniejsza piosenka, za to w tym jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany rezultatem. Szwed i Belg zrobili fajny, jak to sam Szwed mówił, performance i to mi się podobało, coś innego niż reszta.

Dziwi mnie zachowanie względem Rosji, już w tym roku jest fajna, a w zeszłym też miała sympatyczną piosenkę a byli strasznie wybuczeni i dyskryminowani punktowo też. A chyba nie trzeba nikomu mówić, że dostali wtedy rykoszetem za politykę władz, a dziwne jest to, że ta polityka posunęła się dużo bardziej w złym kierunku od ostatniej jurowiżyn, a juropa już zapomniała, że Rosja coś tam narozrabiała.

Nie jestem za mieszaniem polityki do Eurowizji, ale trochę taka obłuda wyłazi.

 

PS. Jak widać w kwestiach np. prezenterów nie trzeba się trzymać niepewnych źródeł typu facebooki, twittery tylko prawdziwych autorytetów czyli nas forumowiczów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A była już nawet gotowa angielska wersja Riotki :D

 

Ciekaw jestem jak było z tym buczeniem i jak dużo zostało wyciszone(a w jakimś stopniu na pewno zostało) bo momentami było słychać, najbardziej przy łączeniu z Rosją. Z kolei najgłośniej i najradośniej zostało przywitane łączenie z Irlandia dzięki udanemu referendum.

 

Ja dalej obstaje przy tym że powinni wysłać Behemotha z jakimś małym skandalikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuszyńska była cudowna. Moja ulubiona artystka ;) Jestem Jej bardzo wdzięczny za ten występ. Pewnie zaraz wszyscy będą Ją krytykować ale cóż takie mamy społeczeństwo. Dody od początku nie lubię, dla mnie to pusta blachara bez wyrazu. Przepadłaby w półfinale. Zresztą czy pokazywanie ciała robi dziś na kimś wrażenie? Doda robi na scenie to samo co już od 30 lat robi Madonna i naprawdę dziś może się to podobać tylko 12-latkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy zachwycają się Rosją, mnie osobiście piosenka się podobała ale nie na tyle by dać jej 2 miejsce. Osobiście byłem za Włochami ale wygrana Szwecji również mnie satysfakcjonuje. Co do występu Polski nie była to piosenka na wygraną i jestem ogólnie w szoku że dostała się do finału. Nie mam nic do samej artystki ale TVP powinno wybierać żywe energiczna kawałki. Mamy wielu uzdolnionych artystów. Kwestia dobrej ale to bardzo dobrej piosenki, która będzie wpadała w ucho. Co do samego głosowania to jest co roku przewidywalne. Kraje dawnej Jugosławii będą na siebie zawsze głosować. Może za kilka lub kilkanaście lat doczekamy się wygranej przez Polskę na Eurowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Szwecja niestety nie podobała w tym roku - piosenkę uważam za dobrą ale nie w moim guście. Co do Rosjanki na początku nie podobała mi się, potem uznałem ją za średnią ale raczej powinna zająć miejsce w połowie stawki a nie na podium. Dla mnie to była piękna Eurowizja, nie będę tutaj obiektywny bo Monika jest moją bohaterką, moją inspiracją i zawsze będzie dla mnie super. Szkoda że nie wygrała Armenia, Norwegia albo Gruzja. Bardzo słaby wynik punktowy Hiszpanii. No i nie rozumiem dlaczego Niemcy i Francja zostały w ogóle bez punktów - francuska piosenka była świetna, niemiecka była średnia ale jednak obie zasługiwały na jakieś punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwakii znalazlem w wynikach że niejaki Matthieu Gonet fzrancuskich Jurorów dał Monice 1 miejsce ;) U nas tez rozbieżności były duże wśród jurorów bo np Szabłowska dała Rosji 20 miejsce a Donatan 1.

 

Potwierdza się to, że ludzie słuchają Orzecha co do głosowania :D W zeszłym roku Holandia mu sie podobała a w tym Estonia i w teleglosowaniu była druga.

 

Polskie wynki : http://www.eurovision.tv/page/results?e ... 3&voter=PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie że ktoś aż tak docenił Monikę ;) Natomiast chciałbym żeby Rosję reprezentowała Julija Savicheva, Nyusha albo Elvira T - to moje ulubione wokalistki z tego kraju. Jednak żałuję, że Rosja nie wygrała bo gdzieś czytałem że w przypadku wygranej planowali zorganizować Eurowizję na Krymie - ciekawe czy taki pomysł by wypalił ;)

 

Jeszcze jedna informacja: wkurzają mnie takie teksty jak teraz na niektórych portalach że "fatalny wynik Kuszyńskiej" itp. Monika wykonała swój utwór świetnie i nie możemy Jej niczego zarzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie że ktoś aż tak docenił Monikę ;) Natomiast chciałbym żeby Rosję reprezentowała Julija Savicheva, Nyusha albo Elvira T - to moje ulubione wokalistki z tego kraju. Jednak żałuję, że Rosja nie wygrała bo gdzieś czytałem że w przypadku wygranej planowali zorganizować Eurowizję na Krymie - ciekawe czy taki pomysł by wypalił ;)

 

Jeszcze jedna informacja: wkurzają mnie takie teksty jak teraz na niektórych portalach że "fatalny wynik Kuszyńskiej" itp. Monika wykonała swój utwór świetnie i nie możemy Jej niczego zarzucić :)

Julija Savicheva już raz reprezentowała Rosję na Eurowizji (w 2004 roku) i była chyba nawet w czołowej piątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...