Skocz do zawartości

Piosenki warte uwagi. Co obecnie słuchacie?


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hozier - Work Song

to chyba ma być następny singiel (chronologia jest zaburzona bo take me to church wyszło w polowie 2013 a sukces odniosło pod koniec 2014, w miedzyczasie wyszly inne single z jego debiutanckiej płytki), w każdym razie tą piosenkę wysyłają do rockowych stacji w stanach w tym miesiącu,

 

ogólnie to uważam że chłopak ma cięzko z tą piosenką (take me to church) bo właściwie jest tak dobra że przykryła jego talent i może to byc one hit wonder w mainstreamie tak jak było z gotye, a szkoda by było po jego płyta jest genialna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości ostatnich dni i tygodni, naprawdę warte uwagi :wink:

 

Björk - "Lionsong" --->

Grimes - "REALiTi" --->

Glass Animals - "Black Mambo" --->

Young Summer - "Severing Ties" --->

Jack White - "That Black Bat Licorice" --->

Natalia Przybysz - "Prąd" --->

Woodkid feat. Lykke Li - "Never Let You Down" --->

M83 feat. Haim - "Holes In The Sky" --->

Clare Maguire - "Don't Mess Me Around" --->

Imagine Dragons - "Shots" --->

Alabama Shakes - "Don't Wanna Fight" --->

Coldplay - "Ghost Story" --->

Purity Ring - "Begin Again" --->

Aurora - "Runaway" --->

Hozier - "Someone New" --->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka znana m.in. z nagrań takich jak "The Show" (TVN wykorzystał to nagranie w 2009 roku w swojej wiosennej kampanii programowej), czy "Everything At Once", które użyto w reklamie systemu Windows 8 w 2012 roku, powraca. "Blue Skies", to nowy singiel i jednocześnie zapowiedź czwartej, studyjnej płyty artystki. Płyta "The Bright Side" ma trafić na sklepowe półki w czerwcu tego roku :wink:

 

 

Lenka - "Blue Skies" --->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bloo411 w sumie to dobrej muzy słuchasz, ja mam jeszcze fajną nowość radiową w klimatach bardzo przypominającą the xx

 

Lost Frequencies - Are You With Me

 

I mam wrażenie że ta piosenka bedzie wysoko na listach przebojów :D

 

A co do Hoziera to cała płytka jest świetna ale teraz singlem wysyłanym do radia ma być work song a do someone new to tylko video chyba zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes yes Znalazłem jedną z długo szukanych przez kilka lat piosenek

 

 

A Słucham:

Tom Novy świetny utwór

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=JZuQU0q0Voc

 

1.Szukam teledysku starego za czasów starej VIVY niemieckiej jakoś zaczyna się tak że na początku śpewa facet potem dziewczyny których nie widać na teledysku śpiewają papa para pipara zdaje się że w tekście jest form you mogłem coś przekręcić chyba był śmigłowiec i pościg ale nie pamiętam i chyba dziewczyny opalające się na d basenem.

2. Dziewczyny śpiewają przed lustrem jest jakaś impreza w refrenie ( uci uci lub Pusy pusy)

3. Dziewczyna W kapeluszu klimat eurodance lata 2005-2007 leciał na VIVA PLUS chyba siedziała na krześle ale mogę się mylić

Pomóżcie proszę.

4. dziewczyna w krótkich włosach blond ale nie na chłopaka chyba na jakiejś stała na stacji chyba lata 2001 do 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny duet :wink:

 

 

Kaleida to electro popowy duet, których kompozycje bazują na synthpopie lat 80-tych. W skład duetu wchodzą: Christina Wood (wokal) oraz Cicely Goulder (klawisze, produkcja). Ich nagrania "Think" i "Tropea" miały ponad milion odsłon w serwisach Soundcloud oraz You Tube. Dziewczyny szykują swoją pierwszą EP-kę pt. "Think", która do sprzedaży trafi 7 kwietnia 2015r (zapewne nie trafi do Polski nad czym osobiście ubolewam). Z tego co widzę, to EP-ka trafi do sprzedaży w postaci cyfrowej (m.in. do ściągnięcia z iTunes, Amazon.co.uk), oraz na płycie winylowej.

 

Kaleida - "Think" ---> https://youtu.be/HkhSZyYmpO4

Kaleida - "Tropea" ---> https://youtu.be/jo5GMHi3IbY

Kaleida - "Ruby" ---> https://soundcloud.com/kaleidamusic/ruby <--- jest to nagranie, które dziewczyny dzisiaj zaprezentowały w sieci

 

 

P.S.: @dilf, dziękuje za uznanie dla mojego gustu muzycznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj równo o 18 w TV widziałem nieco inną wersję przeboju No Limit z repertuaru 2 Unlimited, tym razem jest to wersja Highspeed

Wspólnie zobaczmy jak ta przyspieszona wersja utworu wygląda:

 

 

Po 10 sekundach ma się dosyć, bo głowa boli. Oryginał 100 razy lepszy, co raczej nie ulega wątpliwości.

 

 

Ja polecę coś od siebie i to z naszego podwórka.

 

 

zespół DZIEWCZYNY - "SMUTNO MI" --->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek2000wp, straszne to jest. Z trudem dotrwałem do pierwszej minuty, dalej nie dałem rady. Widać, że ta cała Charli XCX i inne jej pokroju celują w gimnazjalistów jako odbiór swoich "HITÓW".

 

 

Ja polecę coś od siebie, nowości oczywiście :wink: :

Lindsey Stirling - "Take Flight" --->

Patrick The Pan - "Dare" --->

XXANAXX - "Garden" --->

Brandon Flowers - "Can't Deny My Love" --->

Lucy Rose - "Our Eyes" --->

Stashka - "Ocean Myśli" --->

Florence + The Machine - "St Jude" --->

FKA twigs -­ "Glass & Patron" --->

Years & Years - "Worship" --->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...