Skocz do zawartości

Radiowy kanał roku 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku zapraszam do udziału w plebiscycie na Radiowy kanał roku 2014.

Głosy oddajemy do 31 grudnia 2014 r. do godz. 23:59.

 

Kategorie w którym można oddawać głosy:

 

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -

3. Najlepsze radio polskie w internecie: -

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: -

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: -

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: -

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Koszalin

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Weekend

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio 7

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Muzo FM

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Polskie Radio Czwórka

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Muzo FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Wawa 98.4

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - chyba te z Torunia

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Banita Maxx

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Zet Gold w lato często słuchałem

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Chilli Zet

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Antyradio

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - Radio Record (Russia)

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - Radio Energy (Russia)

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Eska Rzeszów 104.9, Zamość 97.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Polskie Radio ''Jedynka'' - przede wszystkim za audycje ''Lato z Radiem'', ''Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki'', ''Piosenki na życzenie'' i ''Muzyka nocą''.

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja - za promowanie do bólu pewnej prawicowej partii politycznej.

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Polskie Radio 24 - za podawanie ciekawych informacji z kraju i ze świata.

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - TOK FM - za audycję ''Program Telewizyjny''.

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja.

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Polskie Radio ''Trójka'' - za ciekawe audycje radiowe.

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL Radio - za muzykę z gatunku Oldies.

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL Radio.

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Polskie Radio Szczecin - za ciekawe audycje i muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Trójka - za "Listę Przebojów Trójki"

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF Maxxx - za bzdety

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Rytm - za muzykę prawdopodobnie bez reklam

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Antyradio - za muzykę rockową

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF Maxxx - to samo, co w 2.

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Trójka - to samo, co w 1.

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL 102.5 - za dobrą muzykę

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL 102.5 - jw.

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Kielce - za "Przebój Tygodnia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF FM - bardzo dobre Fakty i powodujący szczery uśmiech na twarzy felieton Tomasza Olbratowskiego :D .

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja - niezmiennie (od kiedy tylko głosuję w tym plebiscycie) murowany kandydat do tej kategorii. Product placement pewnej organizacji politycznej wciąż obecny...

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Polskie Radio Program 1 - niezwykłe radio, najstarsze w Polsce i audycje wciąż trzymają wysoki poziom.

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Polskie Radio Program 1 - uzasadnienie: patrz punkt 3)

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Polskie Radio Program 4 - głos oddany na stację dla bliżej niedookreślonego odbiorcy (ani dla młodszego [jak Eska czy RMF MAXXX], ani dla starszego [jak RMF FM, Radio Zet, PR1 czy PR3]), oddany po to, by jednak dalej nie pogrążać pewnego radia z Torunia...

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Polskie Radio Program 1 - uzasadnienie: patrz punkt 3) + punkt 4).

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - pas - najmniej sensowna kategoria, tu zawsze będzie połowa głosów podobnych jak mój lub głosy na RTL 102.5 (które nie jest typowym radiem).

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - pas - uzasadnienie: patrz punkt 7).

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Gdańsk - nieźle się wykazało podczas ostatnich wyborów samorządowych organizując w miastach województwa pomorskiego + Elblągu debaty kandydatów na prezydentów i burmistrzów miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Zet Gold

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Paczka Polskie Radio

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF FM

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Złote przeboje

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Bajka ( MUX 4 )

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - CRo1 Radio Zurnal

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Piekary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: TakSięGra FM

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Złote Przeboje

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Złote Przeboje

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Kielce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Antyradio

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - VOX FM

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Polskie Radio Program IV

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Polskie Radio Program 3

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Muzo FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - BBC 1

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio eM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - ex. aquo Radio Kraków i RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Polskie Radio Program 2

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Praga (przede wszystkim za eurowizyjną audycje "Dobry Wieczór Europo")

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF FM

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - TOK FM

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - RMF FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - Polskie Radio Program 2

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL 102,5

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Kraków

Dodatkowe kategorie:

10. Najlepsza ramówka radiowa: Radio Zet

11. Najgorsza ramówka radiowa: RMF FM

12. Prezenter roku: Katarzyna Wilk z RMF FM oraz ex-aquo żeńska część DJ'ów Muzo FM

13. Anty-prezenter roku: Marcin Fugiel z RMF FM

14. Najlepszy serwis informacyjny: Fakty RMF FM

15. Najgorszy serwis informacyjny: Aktualności PR 1 (za jingle)

16. Najlepsze pasmo w eterze: Lepsza połowa dnia oraz Wstawaj szkoda dnia z RMF FM a także HaloMuzo z Muzo FM (ex aquo)

17. Najgorsze pasmo w eterze: Wszystkie z PR 2

18. Najlepsze pasmo w sieci: Dobry Wieczór Europo z Radia Praga

19. Najgorsze pasmo w sieci: Muzyka dla dorosłych z Muzo FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega @Poland jak zwykle ma coś więcej do zaoferowania. ;)

 

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: to trudny wybór, ponieważ do radia tak często nie wracam - ale wybieram Polskie Radio Program 2,

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: to też trudny wybór, bo to gorszych jest znacznie więcej niż lepszych w okolicach Wałbrzycha - ale najgorszym bez wątpienia jest RMF MAXXX z tragiczną playlistą,

3. Najlepsze radio polskie w internecie: -

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Zet Gold, przeciwieństwo Maxxa,

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: drugi głos otrzymuje RMF MAXXX,

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Zet Gold

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: RTL 102.5 - jedyne na jakie zwróciłem faktyczną uwagę,

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: RTL 102.5,

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: stricte lokalnych radiów już nie ma ;) - głos na Radio Złote Przeboje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Muzyczne Radio (urozmaicona playlista, audycje tematyczne, radio stoi na wysokim poziomie, a do tego dochodzi zasięg - od Jeleniej Góry po Opole, okolice Poznania i Zielonej Góry, a w moich rodzinnych Żarach dość dobrze odbieralne)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja (przykro mi, ale nieakceptowalne jest robienie sieczki osobom starszym)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Muzyczne Radio (uzasadnienie jak w punkcie 1 - radio godne słuchania!)

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - TOK FM (pomimo tego, iż nie słucham na co dzień, a jedynie okazjonalnie, to jednak wiem, że to profesjonalna stacja informacyjna - jedyna w swoim rodzaju)

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF Maxxx (ze względu na jakość dźwięku - tego nie da się słuchać!)

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Złote Przeboje (jest niewątpliwie lepszym i ciekawszym radiem niż Zet Gold - miałem okazje porównać oba)

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Eska Żary (jedyne radio - poza Radiem Zachód - które mówi o problemach Żar i regionu, do tego to nie jest od jakiegoś czasu szafa grająca z 50 utworami - niedawno została znacznie powiększona baza muzyczna radia)

 

Punkty 7 i 8 pozostawię bez oceny. Dziękuję i Wesołych Świąt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio ZET

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF FM

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Polskie Radio Czwórka

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF Maxxx

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio ZET

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Polskie Radio Jedynka

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - Rai Radio Uno

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RDC - Radio Dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Katolickie Radio Via (za transmisje Ekstraligi żużlowej i Plus Ligi oraz za stonowaną muzykę i dobre serwisy regionalne)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Vox FM (za granie muzycznej sieczki)

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Polskie Radio Czwórka

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF Maxxx

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - TOK FM

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Polskie Radio Jedynka

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL 102.5,

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL 102.5

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Rzeszów (za programy informacyjne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Sport

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF FM

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - RMF FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL 102,5

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL 102,5

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Merkury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Olsztyn

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Zet Gold

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Open .FM

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Brak zdania

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Tok FM

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Rmf Maxxx

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - Brak zdania

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - Brak zdania

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -Radio olsztyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF FM - najlepsze radio, najciekawsza playlista, świetni prowadzący, zawsze aktualne "Fakty"

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja - kiepska stacja. Nawet bardzo

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - RMF 80s - za świetne kawałki z lat 80.

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF FM - jak w punkcie 1.

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja - jak w punkcie 2.

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Zet Gold

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - SRG Radio Swiss Pop

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - SRG Radio Swiss Pop

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Polskie Radio Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki plebiscytu na Radiowy kanał roku 2014. Z góry dziękuję za oddanie głosów.

 

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -

a) Radio Koszalin - I

B) Radio WAWA 98,4 - I

c) Polskie Radio PR1 - I

d) Polskie Radio PR3 - I

e) RMF FM - I I I I I

f) Antyradio - I

g) Polskie Radio PR2 - I

h) Muzyczne Radio - I

i) Radio Zet - I

j) Katolickie Radio VIA - I

k) Radio Olsztyn - I

 

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -

a) Radio Weekend - I

B) Radio Maryja - I I I I I I I

c) RMF Maxxx - I I

d) Radio Zet Gold - I I

e) VOX FM - I I

f) Polskie Radio PR2 - I

g) RMF FM - I

 

3. Najlepsze radio polskie w internecie: -

a) Radio 7 - I

B) Banita Maxx - I

c) PR24 - I

d) Radio Rytm - I

e) Polskie Radio PR1 - I

f) TakSięGra FM - I

g) Polskie Radio PR4 - I I I

h) Radio Praga - I

i) Muzyczne Radio - I

j) Radio Sport - I

g) Open FM - I

h) Zet 80s - I

 

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: -

a) Muzo FM - I

B) Radio Zet Gold - I I

c) TOK FM - I I

d) Antyradio - I

e) Polskie Radio PR1 - I

f) RMF FM - I I I I

g) Radio Złote Przeboje - I

h) Polskie Radio PR3 - I

i) RMF Maxxx - I I

 

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: -

a) Polskie Radio PR4 - I I

B) Chilli Zet - I

c) Radio Maryja - I I I I I

d) RMF Maxxx - I I I

e) Radio Złote Przeboje - I

f) TOK FM - I I I

g) Radio ZET - I

 

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: -

a) Muzo FM - I I

B) Antyradio - I

c) Polskie Radio PR3 - I I

d) Polskie Radio PR1 - I I I

e) Radio Bajka - I

f) Radio Złote Przeboje - I I

g) RMF FM - I I

h) Radio Zet Gold - I I

j) RMF Maxxx - I

 

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -

a) SRG Radio Swiss Pop - I

B) Radio Record - I

c) RTL Radio - I

d) RTL 102,5 FM - I I I

e) BBC 1 - I

f) Rai Radio Uno - I

 

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -

a) Radio Energy - I

B) RTL Radio - I

c) RTL 102,5 FM - I I I I I

d) CRo1 Radio Zurnat - I

e) SRG Radio Swiss Pop - I

 

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -

a) Radio ESKA - I I

B) Polskie Radio Szczecin - I

c) Polskie Radio Kielce - I I

d) Polskie Radio Gdańsk - I

e) Radio Piekary - I

f) Radio eM - I

g) Polskie Radio Kraków - I

h) Radio Złote Przeboje - I

i) RDC - I

g) Polskie Radio Rzeszów - I

h) Radio Merkury - I

i) Polskie Radio Olsztyn - I

j) Polskie Radio Katowice - I

 

 

I - jeden głos

pogrubione - zwycięzcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...