Skocz do zawartości

Jakie programy was denerwują/denerwowały najbardziej?


telewision2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Likwidacja rozmów w toku to nie byłby strzał w stopę, jak likwidacja w11, tylko strzał w głowę

Rozmowy w toku w zeszłym sezonie telewizyjnym zarobiły dla TVN najwiecej z całej ramówki, dodatkowo koszt produkcji nie jest zbyt wysoki.

 

Ja czasem tez lubię sobie obejrzeć, ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Zobaczyć jak ludzie robią z siebie [beep]i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

* „SOS dzieciom!” (TVP2, 2007-2008)

* „Złote łany” (TVP1, 2000)

* „Adopcje” (TVN, przed 2003)

* „Kawaleria powietrzna” (TVP2, 2000)

* „Archiwista” (TVP, 1995)

Ty nawet nie wiesz co gadasz to uważasz niby za najgorsze ale to były jedne z lepszych programów od paradokumentów,ja nie lubie paradokumentów niby uczą a psują one psychike np móiąc o nakrotykach czy miłości i nie lubię paradokumentów c :censored: z paradokumentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla gra aktorska wynika z tego, ze są tam zatrudniani ludzie niekiedy prosto z ulicy lub z castingu. Gorsze jest to, ze sytuacje tam przedstawiane są przerysowane, czesto nie przystające do rzeczywistości. Niestety wiele ludzi bierze te programy za " z zycia wzięte", wyznacznik prawdy i przez to myli rzeczywistość z fikcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najbardziej oderwany od rzeczywistości to jest chyba serial "Na dobre i na złe" emitowany na TVP2. :roll: I ten właśnie serial drażni mnie najbardziej.

W żadnym szpitalu w Polsce nie ma chyba takiej opieki medycznej, tak troszczących się lekarzy o swoich pacjentów, jak "tam", w "Leśnej Górze"... :?

W "Leśnej Górze", jak tylko zjawi się pacjent na izbie przyjęć to zaraz "skacze" koło niego kilku lekarzy. Zaraz robią różne badania, itd. itp.

A jak jest w rzeczywistości? Pójdziesz do szpitala na izbę przyjęć to czekasz wpierw ładne kilka godzin, aż jakiś lekarz wreszcie się tobą zainteresuje. :/ A jak już do tego dojdzie to traktuje cię potem z wielką łaską, jak jakiegoś intruza, który tylko przeszkadza mu "w pracy"... :/:roll:

Prawda jest taka, że w Polsce "trzeba mieć zdrowie", by chorować... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

W dzieciństwie denerwował mnie jeden taki program którego już nie ma w Jedynce.

Chodzi mi o Magazynio.

No i z powodu tego ze był emitowany w TV przez 3 lata, nie mogłem obejrzeć ani jednego odcinka.

Musiałem niestety zostawić telewizor wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...