Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Noe- Wybrany przez Boga" na blu-ray - film efekciarski, w doborowej obsadzie Crow, Hopkins ale trudno mi było się przyzwyczaić że Noe w tym filmie nawala się jak w niezłym filmie akcji. :chair::woot:

"Tokarev - Zabójca z Przeszłości " na dvd - raczej sensacja klasy b ale z biedą się da oglądać. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20:10 na HBO film Jacka Bromskiego "Bilet na Księżyc". Fajny klimat i zdjęcia, ale scenariusz słaby. Sporo niepotrzebnych ujęć i źle zrealizowana końcówka. Szczególnie napisy z dalszymi losami wszystko psują. Wymagałby dopracowania, bo wyszedł ogólnie przeciętniak. Ten reżyser niestety nie do uratowania, za dużo błędów w realizacji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko Stracone" na dvd z Robertem Redfordem - film bardzo dobry pomimo że przez prawie 2 godziny gość jest na ekranie sam i wypowiada łacznie 10 zdań.

"Osaczony" na dvd z Markiem Walbergiem - kapitalny film,którego akcja rozgrywa się w Afganistanie,przykuwa uwagę od napisów początkowych do końcowych :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieli co pokazać. Lepsze rzeczy szykowane na jesień i koniec roku. :P

 

A wracając do tematu. Wczoraj obejrzałem o 19:05 "Mila księżycowego światła" na FilmBox HD. Dramat ale krzepiący, ze znakomitymi rolami Sarandon i Hoffmana. Ale nie pasował mi w filmie Gyllenhaal, w niektórych scenach miał wyraz twarzy jak psychopata. Może to wina też archetyp głównej postaci - nie znoszę osób tak niezdecydowanych. Niektóre wątki też nudnawe (np. praca Bena), ale ogólnie można seans przeżyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wciągnąłem się w kanał Crazy Russian Hacker. Gościo ma niesamowite pomysły, mój syn też lubi to oglądać. Można dowiedzieć się praktycznych rzeczy, niektóre odgrzewane ale jest też sporo takich o których nie wiedziałem i nie wpadłbym na nie np. jak kroić owoce/warzywa, natknąłem się w jakimś serwisie też na taką zbieraninę porad jak kroić owoce, może kogoś to zainteresuje: http://buzzz.pl/myslisz-ze-wiesz-jak-kr ... sz-to-zle/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Wspólnota Ducha Świętego" na HBO - niezły dreszczowiec w którym dziewczyna chce wyciągnąć z sekty swoją siostrę.Rozwalił mnie jeden z czubków z tej sekty, który najpierw zabawił się w rosyjską ruletkę a potem śpiewał że dziękuje Bogu że go jeszcze nie powołał do siebie :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...