Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale krótkie po polsku na Ale kino+. Dzisiaj tematem były animacje - w 40 min. wyemitowali 5-6 filmów. Od Moonshine przez Historię o miłości, Opowieść o lesie do Konstrukcji! Dla mnie bomba! Polecam każdemu, kto lubi czy też kocha polskie produkcje krótkometrażowe zwaszcza te puszczane na kanałach nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Połączenie'' w TV Puls. Tak skakałem po kanałach i zatrzymałem się właśnie na tym filmie. Oglądałem i oglądałem, i wciągneło mnie to, można było się też troche pobać. Fabuła filmu:

Jordan Tuner (Halle Berry) jest operatorką linii alarmowej 911. Kobieta jest przyzwyczajona do dramatycznych zgłoszeń i kryzysowych sytuacji, jednak to połączenie przebija wszystko, z czym miała do tej pory do czynienia.

Śmiertelnie przerażona nastolatka usiłuje schronić się przed psychopatą, który właśnie włamał się do jej domu. Połączenie zostaje przerwane. Jordan instynktownie oddzwania. Dzwonek pozwala napastnikowi zlokalizować ofiarę. Kilka miesięcy później inna nastolatka (Abigail Breslin) wykonuje dramatyczne połączenie na linię 991. Jest uwięziona w bagażniku porywacza, który wywozi ją w nieznane. Jordan ma okazję odkupić winy.

W filmie może było trochę niedociągnięć, ale fajnie się oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci odcinek drugiego sezonu Detektywa na HBO. Pierwszy odcinek aż tak że tak powiem [beep] mi nie urwał, ale oglądam dalsze odcinki, no i fabuła potrafi wciągnąć. Do tego Colin Farrell, a dialogi czasami potrafią rozbawić. Zdecydowanie serial lepszy od jakiegoś amerykańskiego gniotu, który z pozoru jest komedią, a nie ma się z czego śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Patriota'' w Polsacie. Kilka razy oglądałem początek, ale wczoraj pierwszy raz dopiero cały. Film robi wrażenie, ale styl walki żołnieży 250 lat temu na terenie USA jest dziwny, jak oni mogli tak po prostu stać czekając jak ich zabiją to nie wiem, ale wtedy czasy były inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kaprysy dyktatorów" wczoraj w nocy na Planete+, bardzo dobry dokument mowiacy o dziwnych zachowaniach dyktatorow, u ktorych te zachowania byly podobne, jak u zwyklych ludzi, lecz nie tylko. Duzo ciekawostek, np. gmach Nikolaja Czauczesku (pisownia wlasna) 2-gim co do wielkosci budynkiem na swiecie w tamtych czasach, niesamowite fortuny Putina min. wybudowanie wlasnego "Wersala", czy na koniec Hitler i jego zamilowanie do sztuki, kochal postacie z Disneya (ktore to kopie zamawial z Hollywood), ktore w dowodzie swojego talentu, namalowal Ewie Braun przed smiercia 3 krasnale z tych bajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Patriota'' w Polsacie. Kilka razy oglądałem początek, ale wczoraj pierwszy raz dopiero cały. Film robi wrażenie, ale styl walki żołnieży 250 lat temu na terenie USA jest dziwny, jak oni mogli tak po prostu stać czekając jak ich zabiją to nie wiem, ale wtedy czasy były inne...

Wtedy mieli inne taktyki walki, a i tak wygrali z Królestwem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Mały'' na Polsacie - przezabawna komedia o karle-złodzieju, który musi udawać dzieciaka żeby zdobyć warty milion Dolarów diament. Film twórców takich filmów jak ''Straszny Film'' czy ''Agenci Bardzo Specjalni'' a w jednej z ról wystąpiła znana z filmu ''Ray'' i serialu ''Skandal'' Kerry Washington. Ocena: +4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to leci ?

Na TVP2 dokument w cyklu: Świat bez fikcji, "Acapulco - raj turystów i handlarzy narkotyków". Wspomniany raj okiem turysty, ale tez tamtejszej spolecznosci. Raj zniewalajacy, choc ucywilizowany. Drugą stroną miasto, o jednej z najwiekszych dzialalnosci przestepczych, wplywy karteli narkotykowych, o przejecie tego raju dla swoich dzialalnosci. Sceny brutalne, np. odciete glowy, pocwiartowane ciala. Oburzony jestem tylko oznakowaniem wiekowym dla tego programu, 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na skraju jutra" na HBO HD z napisami, bo z lektorem nie szło oglądać. Wersja z lektorem tak zagłuszyła oryginał, że wszystko było strasznie cicho.

Jest to taka jakby amerykańsko- konfliktowa wersja "Dnia świstaka". W roli głównej Tom Cruise. Jeżeli od początku wciągniemy się w film, nie będzie nudzić. Tylko ciekawi mnie, dlaczego w ciągu dnia, na dzisiejszej powtórce o 16:10 leciały bluzgi? Ale uświadomiłem sobie, że nadają na czeskiej koncesji, a KRRiTV ich tak jakby nieobowiązuje.

Wracając do filmu, jest on trochę specjalnie monotonny, a główny bohater po każdym "zresetowaniu dnia" pamięta każdy szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty odcinek drugiego sezonu Detektywa. Tak z początku nie chciałem do końca obejrzeć odcinka, ale...

 

Było warto obejrzeć odcinek do końca, do tego strzelanina na koniec odcinka. Myślałem, że policjantka, jedna z trzech głównych bohaterów zostanie postrzelona, a tu zakończenie, którego można było się spodziewać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Wtorek'' na Stopklatka TV - Polska komedia o dwóch mężczyznach którzy na wsi postanawiają założyć dyskotekę z klubem Go-Go, gdzie dopiero później pojawiają się prawdziwe kłopoty. W filmie wystąpili m.in. Paweł Kukiz, pisarz Jerzy Pilch, Janusz Korwin-Mikke, prof. Jan Miodek, prof. Jerzy Bralczyk i Shazza. Ocena: +3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...