Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Epicentrum" na blu-ray - katastroficzny film kipiący efektami a jednocześnie pozbawiony klimatu które by porwał widza,postacie również trochę papierowe.

"22" Jump Street na i "Seks Taśma " z Cameron Diaz na dvd czyli dwie niezbyt mądre amerykańskie komedie,które nie porywają widza w zbyt dużym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wyliczanka! A przecież:

 

Autor tego wątku napisał tak:

Podawajcie tytuły i opiszcie swoje wrażenia po obejrzeniu filmu (najlepiej bez spojlerowania :) ). Ciekawe rekomendacje mogą przydać się innym użytkownikom :wink:

Jeśli wpisujący się do tego wątku poda tylko tytuł filmu i odnotuje pusty fakt jego obejrzenia, to taki post zostanie potraktowany, jako nabijanie postów i trafi prosto do kosza.

Jesteśmy w okresie świątecznym, to tylko przypominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu udało mi się obejrzeć film "Obecność " który to leciał w piątek na HBO. Moim zdaniem jeden z lepszych horrorów XXI w. Historia opisana w tym filmie wydarzyła się na prawdę, co potęguje u mnie uczucie strachu. Film oglądałem w nocy i powiem że efekt był piorunujący... Dzisiaj mam zamiar zgłębić temat małżeństwa Warren'ów i tego konkretnego przypadku. Filmowi daje 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"12 Małp" na Cinemax, udało mi się obejrzeć cały, wcześniej zawsze gdzieś wymiękałem i do końca nie dawałem rady zobaczyć. Ciężki film, trudny, ale nadrabiający grą aktorską Bruca Willisa i Brada Pitt'a. Mimo tego, choć film uznany, w mojej ocenie 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wigilię obejrzałem w TVP Kultura film zmarłego wczoraj reżysera Krzysztofa Krauzego pt. ''Mój Nikifor'', przedstawiający opartą na faktach historię tytułowego malarza, w którego wcieliła się znana z serialu ''Świat Według Kiepskich'' nieżyjąca już Krystyna Feldman.

 

Dzisiaj natomiast obejrzałem w Fokus TV film ''Dyktator'' z Charlie Chaplinem, który parodiował Adolfa Hitlera z niezapomnianą sceną zabawy z balonem przypominającym kule ziemską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W święta obejrzałem kilka ciekawych filmów.

W Wigilię tradycyjnie ''Kevin sam w domu'' bo to już taka tradycja :wink: , potem film '' Teściowie'' w TVP 2, był od lat 12, nie wiem czemu wcześniej TVP emitowała go od lat 16. W Boże Narodzenie obejrzałem trochę filmu ''Listy do M.'' w TVN, a potem ''Habemus Papam-mamy paieża'' w TVP Kultura- bardzo fajny film o tym jak wybrali papieża, a on nie chciał nim zostać i uciekł z Watykanu. Wczoraj natomiast obejrzałem już po raz kolejny film ''Wesołych Świąt'' w TVP 1 o lampkach choinkowych i ozdobach świątecznych na bogato, "Czerwony kapturek-prawdziwa historia'' w TV 6- mój ulubiony film animowany z świetnymi ''tekstami'', bardzo fajny również film'' Święta Last Minute'' w Polsacie, a wieczorem ''Złap mnie jeśli potrafisz'' w TVN 7- świetna komedia kryminalana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Plan doskonały" na jakimś kanale z paczki C+, film mogę porównać do znakomitego "Siedem" i także ten film jest dobrym kawałem kina. Polecam.

Edit: Przepraszam za błędnie podany tytuł filmu, chodzi o ten film http://www.filmweb.pl/film/Prawo+zemsty-2009-475202

Chociaż ten tytuł podany na początku pasuje też do tego filmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziś powtórka: niedziela 28 grudnia 13:40 TVP 1 HD

Osadzona w realiach amerykańskiego Południa lat 60., inspirująca opowieść o niezwykłych kobietach, które miały odwagę sprzeciwić się lokalnym tradycjom i podać w wątpliwość istniejący porządek społeczny. Oparty na tak samo zatytułowanej książce Kathryn Stockett film był przebojem 2011 roku. Zdobył szereg nominacji do Oscara i Złotego Globu, w tym w najważniejszej kategorii "najlepszy film". Siłą "Służących" są jego bohaterki - pochodzące z różnych środowisk kobiety o silnych osobowościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem w Dwójce ''Plac Zbawiciela'' - film zmarłego niedawno reżysera Krzysztofa Krauze i jego żony, opisujący historie rozpadającego się młodego małżeństwa z dwójką małych dzieci. Świetne role Jowity Budnik, Arkadiusza Janiczka i Ewy Wencel. Ocena: +5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...