Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Watahę" na HBO i "Zbrodnię" na AXN. Bieszczady kontra Półwysep Helski. Dwa nowe, bardzo dobre Polskie seriale kryminalne. Naprawdę cieszy fakt, że ktoś nowy (spoza kręgu TVP, Polsat, TVN i Canal+) zaczął produkcję. Na razie niewiele można napisać, po emisji pierwszych odcinków. Poza tym, że Wataha ma lepszy klimat, a Zbrodnia dzieje się ciut szybciej i ma odrobinę ciekawsze postacie drugoplanowe. Bohaterami obu produkcji są podobni ludzie. Funkcjonariusze państwowi po przejściach, mający do rozwiązania zagadkę zbrodni. Zobaczymy jak się rozwinie fabuła, wtedy podsumuję. Ale póki co, polecam wszystkim miłośnikom kryminałów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Miało nie być wyliczanek. Wedle przykładu:

 

Obejrzałem na blu-ray X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. I muszę przyznać, że w dalszym ciągu kolejny film o X-menach, jest lepszy od poprzedniego. To lekkie blockbuster'owe kino, więc wymagających niezbyt zainteresuje. Mnie (miłośnikowi komiksów) bardzo podobało się, jak twórcy umiejętnie połączyli wątki z kilku poprzednich części. A dodatkowo zostawili otwarte pole do popisu scenarzystom do kontynuacji. Głównie za to należą się brawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wczoraj wieczorem na Foxie obejrzałem powtórkę trzeciego odcinka: American Horror Story: Freak Show. Z tego, co zapamiętałem, że trupa nie chciała wystąpić podczas Halloween, ponieważ gdy jakaś trupa podczas Halloween występowała, z niewyjaśnionych przyczyn każdy członek danej trupy był martwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Labirynt" na Canal+ (2 godz. 33 min.).

Już dawno nie obejrzałem tak dobrego filmu. Zmienność aury jest tak wyrazista, że wystarczająco pracuje za wszelkie efekty specjalne, które z taką lubością są stosowane we współczesnych filmach. Film trzyma w napięciu ze zmienną amplitudą. Stale budując napięcie. Oglądając ten film, to czasu jego projekcji się nie czuje, nie zauważa. Jest to jeden z nielicznych filmów,

w którym mimo woli, bierzemy udział koncentrując na nim swoje myśli.

A samo zakończenie filmu jeszcze bardziej przykuwa widza do dopiero co obejrzanego obrazu. Pozostawiając widza z tym zakończeniem sam na sam.

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem ''Vabank'' w TVP2 - jeden z moich ulubionych polskich filmów, w którym dominuje głównie intryga i chęć zemsty + niezapomniana rola Jana Machulskiego w roli kasiarza Henryka Kwinto.

Rzeczywiście świetny film, z chęcią obejrzę dziś jeszcze powtórkę o 12:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Labirynt" na Canal+ (2 godz. 33 min.).

Już dawno nie obejrzałem tak dobrego filmu. Zmienność aury jest tak wyrazista, że wystarczająco pracuje za wszelkie efekty specjalne, które z taką lubością są stosowane we współczesnych filmach. Film trzyma w napięciu ze zmienną amplitudą. Stale budując napięcie. Oglądając ten film, to czasu jego projekcji się nie czuje, nie zauważa. Jest to jeden z nielicznych filmów,

w którym mimo woli, bierzemy udział koncentrując na nim swoje myśli.

A samo zakończenie filmu jeszcze bardziej przykuwa widza do dopiero co obejrzanego obrazu. Pozostawiając widza z tym zakończeniem sam na sam.

 

Polecam.

Dziś nadarza się okazja dla tych, co przegapili. Godz. 22:20 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oczywiście "O jeden most za daleko" Gene Hackman genialnie odegrał rolę generała Sosabowskiego, poza tym film dość wiernie oddaje tło historyczne operacji Market - Garden, widać dbałość o detale, to według mnie jeden z najlepszych filmów wojennych w historii kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały tydzień 3-7 Listopada oglądałem w TVP Kultura Film Quo Vadis ze słynną sceną walki ursusa z bykiem.

Co więcej Wspaniała Gra Aktorska Pawła Deląga, Bogusława Lindy, Magdy Mielcarz i Michała Bajora który wcielił się w rolę nerona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...