Skocz do zawartości

Z którą znaną osobą lub gwiazdą się spotkałeś?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na lotnisku w NYC ale nie Kennedy tylko La Guardia z byłym prezydentem Nixonem ze 2 lata przed jego śmiercią. Wywołał niewielkie zainteresowanie a część osób o nim wyrażało się krytycznie.

Kiedyś na drodze Warszawa-Gdańsk wyprzedzał mnie samochód. Kierowca jechał na trzeciego jak zupełny [beep]. Zatrzymałem się w McDonaldzie w Ostródzie gdzie spotkałem kierowcę tego samochodu - był to Andrzej Rosiewicz. Kilka lat temu była informacja, że mu zabrali prawo jazdy. I się nie dziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu miałem okazję w Złotych Tarasach spotkać Wodeckiego. Gość swoje lata już ma, a włosy ma w dalszym ciągu fantastyczne. Chciałbym wiedzieć jakich skutecznych środków do pielęgnacji włosów używa, bo ja stosowałem całe mnóstwo i nic nie pomaga, jak wypadały tak wypadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Ja osobiście rozmawiałem z Bernardem Krawczykiem, aktorem który występował min. "Sobota w Bytkowie" w TVP Katowice. Poza tym kiedyś w "szynku" spotkałem Krzysztofa Hanke. Za nim przeprowadziłem się z Katowic do Będzina, na osiedlu często spotykałem Kamila Durczoka, mieszka on tam do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

W moim przypadku byli to np. wykładowcy, JE ks. bp Kazimierz Gurda (trzy razy: bierzmowanie, wizyta na sali gimnastycznej w liceum i pielgrzymka do Częstochowy), pewien ojciec z Afryki i wybitny krakowski aktor Andrzej Jurczyński (który swojego czasu odstawiał w gimnazjum i w liceum swój monodram na motywach „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter (Vader), Gary Holt (Exodus, Slayer), Tom Hunting (Exodus), Rob Dukes (Generation Kill, ex-Exodus), Schmier (Destruction, The German Panzer), Mille Petrozza (Kreator), Tom Angelripper (Sodom), Coroner - cały zespół, Maurice Swinkels (Legion Of The Damned)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Ja spotkałem na Okęciu Pascala Brodnickiego, widziałem jednego z Mroczków, w autobusie widziałem Olgę Bołądź, itd. A wy? Jaką znaną osobę spotkaliście?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irenę Kwiatkowską

Leonarda Pietraszaka

Wojciecha Młynarskiego

Jerzego Stuhra

Katarzyne Kolende-Zaleską

Jana Lebensteina

Agnieszkę Wagner

Dorotę Segdę

Krzysztofa Piaseckiego

Jacka Płaze

Łukasza Sobieszkode

Ninę Terentiew

Sławomira Mrożka

Wojciecha Łazarka

Henryka Kasperczaka

Jacka Wójcickiego


Przemysława Brannego

Marte Bizoń

Krzysztofa Litwina - aktora

Wojciecha Fibaka

Edytowane przez leafeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...