Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mnie wkurzają dwie reklamy: pierwsza to reklama ''Orange'' z Tomaszem Karolakiem, który zakazuje swoim dzieciom wakacji na rzecz korzystania z telewizji i internetu, a druga to reklama ''Plusa'' z Wilczakiem i Brodzik.

 

Także zauważyłem najnowszą reklamę ''Plusa'' z dziewczyną, która jest wszechmogąca i śpiewa piosenkę tak jak w filmie ''Bruce Wszechmogący''. Już wole aktorów znanych z reklam ''Plusa'' i kabaret ''Mumio'' niż te najnowsze reklamy ''Plusa''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w telewizji leci reklama leku ''Undofen Max'', w której pojawiają się robaczki przypominające ręce i śpiewają ulubioną piosenkę Ferdka Kiepskiego ''Daj mi nogę''. Jak widzę tą reklamę, to mam ochotę wyrzucić telewizor przez okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeraża mnie reklama dotycząca 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Najpierw jest pokazane teraźniejsze miasto Warszawa w nocy, wszystko jest pięknie itp. Kamera zjeżdża w dół pod ziemią znajduje się zniszczone miasto podczas II WŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś pamięta pewną reklamę firmy Enea sprzed 3 lat? :P

Mocno utkwiła mi w pamięci, gdyż użyto w niej (moim zdaniem) jednego z najlepszych podkładów muzycznych, jakie dane mi było słyszeć w reklamach. Wziął w niej udział M.Żebrowski, hulała na antenach ok. 2 miesiące, szkoda tylko, że promowała tak słabą firmę :-P

 

Tu link:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo boli brak Księcia i Tomasza w reklamie Książęcego. :cry:

Tylko dzięki nim zdecydowałem się spróbować tego piwa. Jak to mówią w świecie marketingu - byłem dokładnie grupą docelową tej reklamy. :lol: Natomiast gdybym poraz pierwszy zobaczył reklamę Książęcego i byłaby to obecna wersja, to nie zdecydowałbym się na zakup tego piwa. I co więcej, oglądając obecną wersję i kilka chwil, czy dni później stojąc przy półce z piwami, mając wybór, w 99% wybieram moje poprzednie piwo. Niestety reklama potrafi zarówno zachęcić, jak i zniechęcić do produktu.

 

Tomaszu wróć! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej reklamom się przyglądam, tym z roku na rok są coraz głupsze, a fenomenem jest ta reklama "Old Spice", która jest tak beznadziejna i bezmyślna, że szkoda słów. Chyba już nie ma ani jednej obecnie reklamy, która mogłaby mnie do czegoś namówić.

 

Mnie obecne reklamy nie zachęcają a wręcz odrzucają z nielicznymi wyjątkami. Mam wrażenie, że w Polskiej reklamie od jakiegoś czasu pracują [beep]e lub amatorzy przyjęci do pracy po znajomości. Ale nie tylko reklama w Polsce sięga dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytem głupoty są dla mnie reklamy kredytu sygnowane twarzą Adamczyka. :google: Skręca mnie kiedy słyszę jak aktor zarabiający po kilka czy kilkanaście milionów złotych rocznie :shock::o:!: dywaguje jak to przed wyjazdem do Egiptu za 1500 złotych od osoby sprawdza oprocentowanie we wszystkich bankach w Polsce i dopiero wtedy podejmuje decyzję :idea: Ludzie litości :chair::dammit::doh: Równie dobrze jakiś rosyjski oligarcha mógłby reklamować sieć tanich dyskontów spożywczych zachwalając kilogram ogórków za 2.99 rubla za kilogram :wink::]:smile: .Idiotyzmem były dla mnie również reklamy Black z Tysonem.Myślę że reklama powinna się kojarzyć z człowiekiem sukcesu :idea: natomiast patrząc na Tysona dzisiaj to kojarzy mi się jedynie z przepitym i przećpanym golasem, :twisted: który znalazł na starość finansową przystań w Polsce i biega z planu reklamy do Wojewódzkiego opowiadająć jaka ta Polska fajna a mogę się założyć że u szczytu kariery nie wiedział gdzie taki kraj znajduje się na mapie. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas leciały nowe reklamy Rankomatu. Ta sama pani + jakiś pan który miał być zabawny. Wg. mnie nie był. Dzisiaj na Eurosporcie leciała stara, sprawdzona reklama Rankomatu z panią która mocno eksponowała swe atrybuty :D Nie wiem czy na innych stacjach tez powróciła ta reklama.

 

Nic mnie tak nie drażni jak reklamy na TVP INFO. Jest bloczek reklamowy, powiedzmy reklam A, B, C. Dżingielek który sugeruje koniec reklam. Po czym następuje kolejny bloczek reklam i żeby jeszcze bardziej rozdrażnić widza to są to reklamy ( mniej więcej) D, B, A. Wiem że liczy się dotarcie do widza ale widzieć te same reklamy dwa razy w ciągu kilku minut jest irytujące. Tym bardziej że co kilkanaście minut sytuacja się powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...