Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wojna reklamowa ''Plusa'' z konkurencją trwa w najlepsze. Tym razem bliźniaczki w najnowszej reklamie ''Plusa'' postanawiają nie bawić się pluszakami, gdzie wyrzucają jedną z nich w kształcie serca (co oczywiście jest to aluzją do reklam ''Orange''), gdyż mają Playstation.

 

Ciekaw jestem, kiedy ''Orange'' będzie reklamował ''Xboxa'' w prezencie''? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, reklama "OLX'u" z Pijanowskim też mi się nawet podoba. :)

W sumie to z początku nawet nie poznałem, że to Pijanowski. :oops: Tylko jego głos wydawał mi się jakoś "znajomy", ale nie umiałem go skojarzyć. Dopiero tu na forum przeczytałem, że to właśnie Wojciech Pijanowski. Kurczę, ostatni raz widziałem go z dobre 20 lat temu, jak jeszcze prowadził "Koło Fortuny". Fajne to były czasy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szczytem idiotyzmu jest kampania reklamowa producenta okien "Drutex."Kiedy słyszę hasło że Andrea Pirlo i Philipp Lahm polecają okna firmy "Drutex" to ogarnia mnie pusty śmiech bo co goście których głównym problemem jest decyzja czy kupić najnowszy model Ferarrari czy jednak wybrać Porsche :?: albo czy pora już wymienić swoją partnerkę 20 letnią modelkę na młodszy model osiemnastoletni :wink: co oni mogą wiedzieć na temat okien :P Czy taki piłkarz mając dziesięć domów w całej Europie naprawdę interesuje się jakiej marki ma w nich okna :wink::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej perfidne są na pewno reklamy żywności, producenci zarzekają się, ze ich produkt nie zawiera żadnych konserwantów, polepszaczy itp. a po kupieniu okazuje się, że w składzie aż roi się od środków zaczynających się na "E", jak dla mnie to zwykłe oszustwo i takie reklamy nie powinny być emitowane.

Chyba najgorszą reklamą jest ta reklama zupek "Kasa Romana", strasznie tandetnie ten śpiew brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio leci najnowsza reklama ''Orange'' promująca usługę ''Yes'', gdzie kioskarza gra w tej reklamie Robert Górski z ''Kabaretu Moralnego Niepokoju''.

 

Także zauważyłem reklamę jakiegoś piwa, w której Brazylijki cieszą się, że nasi kibice pojadą na mundial (mimo iż nasza reprezentacja nie zagra w tym roku na mundialu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...