Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo Roleskiego.

Ta reklama to jedno wielkie G, nie da się jej oglądać, nie da się na nic patrzeć tylko na to i co najgorsze to był zły patent na przyciąganie klientów.

Takie projekty z reklamami biorą w łeb!!!

Style bohaterów nie przypadają mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o reklamę ''Roleski'' to mi się też nie podoba i co ciekawe, piosenkę w tej reklamie śpiewa chyba Czesław Mozil.

 

Także zauważyłem najnowszą reklamę ''Polo Market'' w której nie występuje już Piotr Fronczewski, a co ciekawe lektorem w tej reklamie jest Włodzimierz Matuszczak czyli niezapomniany ksiądz Antoni z ''Plebanii''.

 

Wróciła również reklama ''Helleny'' z Kabaretem Ani Mru Mru, którzy śpiewają znaną z serialu ''39 i pół'' piosenkę ''Zabiorę cie właśnie tam''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciła również reklama ''Helleny'' z Kabaretem Ani Mru Mru, którzy śpiewają znaną z serialu ''39 i pół'' piosenkę ''Zabiorę cie właśnie tam''.

Niestety ktoś im powiedział, że potrafią śpiewać i jest to śmieszne. Obawiam się, że jeszcze płytę wydadzą :shock: Wcale nie żartuję! Kilku "artystów" tak zrobiło :/

W rankingu najgorszych reklam mają status gdzieś pomiędzy "O to chodziło....", a skopanym motywem z "Kill Bila" - "Twisted Nerve".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię z kolei najnowszą reklamę Coca Coli w której to ile pamiętam wykorzystano jedną z piosenek Robin Beck (konkretniej utwór "First Time") którą to po polsku (pod tytułem: Chce zatrzymać ten czas) przerobiła Kasia Kowalska. W reklamie jednak utwór wykonała Margaret i ta wersja też wygląda nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej żenujące są chyba ostatnio reklamy Old Spice. Kiedyś pewien czarny na koniu odwrócony tyłem do jazdy i w ręczniku. Teraz jakaś Azjatka w kręgielni. To są może dobre reklamy dla ludzi w USA, ale u mnie wzbudzają uśmiech politowania, że tak można się stoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni puszczana jest nowa reklama Plusa, w której zapowiada że szykują się nowe możliwości. Początkowo odebrałem to jako plan rebrandingu na Vodafone (podobną reklamę miała Era, gdy 4 lata temu zmieniała się w T-Mobile), ale to zaraz przestałem brać to pod uwagę gdyż nigdzie nie ma informacji o takowej zmianie. Za to podoba mi się i jak najbardzdj na mocne 4+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NGC widziałem przed chwilą reklamę jakiegoś płynu do naczyń. Pani wchodzi do kuchni i mówi - O [piiii]. Niby miało wyjść zabawnie i luzacko a wyszło tak sobie.

Oglądałem 2 odcinki katastrof lotniczych. Drugi było o katastrofie spowodowanej oblodzeniem skrzydeł. Jeśli dobrze usłyszałem po zakończeniu to sponsorem tego programu był ... producent lodówek. Ciekawe czy ktoś to zrobił celowo czy bezwiednie przeczytał o lodzie i postanowił dać reklamę lodówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo mi się podoba reklama ''7Days'' pokazująca jak nasi dziadkowie jedli drugie śniadanie i jak my jemy obecnie drugie śniadanie, czyli ''7Days'a''.

A ja na miejscu tego gościa wybrałbym świeżą drożdżówkę, którą też pokazują w tej reklamie niż tego sztucznego 7daysa.

Moim zdaniem żenująca reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...