Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni lecie jakaś reklama fundacji która chce zmienić żywieniowe nawyki Polaków. Pewnie stoi za tym jakaś duża sieć sklepów. Leci ta reklama, kilka minut później w Teleexpresie lub jakimś innym programie słyszę informację że w Polsce jest ponad milion niedożywionych dzieci. Ciekawe czy ich nawyki żywieniowe też będzie ta fundacja zmieniać? Aż się prosi by o to zapytać. :)

 

Passa wtop nc+ trwa :)

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ke ... biet-wideo

A pisałem w tym wątku że w naszej kulturze bardziej sprawdziła by się reklama z "normalną" rodziną nie Tarikiem zdobywcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o reklamy ''MediaExpert'' z Lisowską to mam ich już serdecznie dość - za dużo jej w telewizji.

I nie tylko ty masz jej dość. Emitują ją tak często i do tego jest tak wkurzająca że idzie zwariować.

Internet zresztą pokazał już co myśli o tym spocie:

http://img.wiocha.pl/images/2/5/254a919 ... c2febb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o reklamy ''MediaExpert'' z Lisowską to mam ich już serdecznie dość - za dużo jej w telewizji.

I nie tylko ty masz jej dość. Emitują ją tak często i do tego jest tak wkurzająca że idzie zwariować.

Internet zresztą pokazał już co myśli o tym spocie:

http://img.wiocha.pl/images/2/5/254a919 ... c2febb.jpg

 

Ta reklama na pewno zapada w pamięć... :mrgreen: Jest bardziej irytująca od reklam typu "grzybicze zapalenie pochwy..." emitowanej podczas jedzenia :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

polecam chyba najbardziej ponury wytwór speców od reklamy.

Reklamodawca-4 life direct prezentuje ubezpieczenie na ostatnią drogę.

Bardzo taktowny dobór emisji-pomiędzy Św.Mikołaja i Bożym Narodzeniem,

filmiki nagrane w innym języku czytane po polsku,panią Marzenę gra osoba,

którą podejrzewam,że udaje kogoś innego... :oops:

Gender jaki,czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do wnerwicowanych reklamą Media Expert, nie da się już tego słuchać, jaki kanał nie włączysz, jaka to będzie godzina, pojawi się Pani L. Jeszcze trochę i będzie musiała zacząć śpiewać : włączamy wyższe marże, by zarobić na reklamyyyyy.

 

Na tak na marginesie, włączanie ich niskich cen polega na dopisaniu przekreślonej wyższej ceny do tej co jest obecnie. Chociaż pewnie niektórzy się połaszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym aby świąteczna kampania Desmoxanu była pokazywana w TV do 26 grudnia ponieważ ta kampania jest związana tylko ze Świętami Bożego Narodzenia i bardzo nie chciałbym aby kampania była wydłużona do końca stycznia bo nadal musielibyśmy mieć choinki w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do wnerwicowanych reklamą Media Expert, nie da się już tego słuchać, jaki kanał nie włączysz, jaka to będzie godzina, pojawi się Pani L. Jeszcze trochę i będzie musiała zacząć śpiewać : włączamy wyższe marże, by zarobić na reklamyyyyy.

 

Na tak na marginesie, włączanie ich niskich cen polega na dopisaniu przekreślonej wyższej ceny do tej co jest obecnie. Chociaż pewnie niektórzy się połaszczą.

 

Bądźmy szczerzy. Mnie też ta reklama z Media Expert z Lisowską w tle wkurza.

 

A samą Lisowską proponuję dopisać do listy tych, których należałoby zamurować w betonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się bo nie jest Polska. Polskie reklamy to dno, dodatkowo strategia "włączmy niskie ceny" i tragedia gotowa

 

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

 

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

 

Edycja:

Muszę napisać bo bym zapomniał

 

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

włączmy niskie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przestałem oglądać bloki reklamowe w innych stacjach niż TVP /jak jest w TVP to sobie wyciszam, byle tylko nie słyszeć!/, właśnie z powodu tej reklamy. Ilekroć ją słyszę, to natychmiast przełączam. Co gorsza, w jednym bloku leci kilka razy. Ponadto te reklamy leków... Ich też jest za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta się skończyły, czas spłacać chwilówki i od razu pojawiły się reklamy KRUK-a :) To tak samo jak z reklamami środków przeciw przeziębieniom. Jak tylko pojawią się w tv to już wiadomo że rozpoczął się sezon na kichanie, gorączkę itd. Jak w lutym albo marcu pojawi się kilka dni ciepełka to od razu w tv pojawiają się reklamy cudownych specyfików na odchudzanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w telewizji pojawiły się dwie najnowsze reklamy:

 

1). Reklama ''Plusa'' z dzieciakami Brodzik i Wilczaka, którzy informują pukających do drzwi ludzi, że ''rodzice są na wyprzedaży Smart Domu''. Tej reklamy nie mogę znieść.

 

2). Reklama ''Orange'' z Tomaszem Karolakiem i Małgorzatą Kożuchowską, którzy są przebrani w sylwestrowe stroje - Karolak jest przebrany za wikinga, a Kożuchowska za Divę Operową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę reklam. U nas to powinni zrobić jak u Ruskich- kanał kodowany- zakaz emisji reklam, kanał fta- niech sobie będą. Szkoda, że w CP Viasaty są z reklamami. A ich wersje HD są bez reklam. Tylko, że Viasat nie prowadzi sprzedaży samych kart na polskojęzyczne kanały bez reklam. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie odmówić emisji reklam Media Expert z Eweliną Lisowską

Nie odmawiaj! Ja reklam w ogóle nie cierpię ale ta wyjątkowo przypadła mi do gustu. Nawet wtedy, kiedy wychodzę z pokoju a rozpoczyna się jej emisja, to się zatrzymuję. Ma w sobie coś. Jakąś odmienność. I to mi się podoba.

Oczywiście w Media Expert nie muszę nic kupić.

A ja się zastanawiam, jak bardzo musi być biedna ta "artystka" (bo to chyba jest jakaś piosenkarka), że zgodziła się wystąpić w takiej szmirowatej reklamie. Współczuję jej, bo chyba musi przymierać głodem...
Witam, to świadomy wybór, na pewno za darmo tego nie robi tylko za spore pieniądze, a że zgodziła się uczestniczyć w takiej kaszance to już nie najlepiej świadczy o tej Pani
Jaka artystka taka reklama, co tu dużo gadać :wink:

Widziałem i słyszałem jeszcze głupsze reklamy. Ta może nie jest jakimś mistrzostwem świata. Ale jest dobrze zagrana i pompatycznie odśpiewana. Nie jestem jej fanem i nawet nie wiem co śpiewa. Nieważne. Patrzę przez pryzmat czegoś tam (w Media Expert) zainspirowania i to naprawdę jej się udaje. I nie postrzegam tej wokalistki, czy też celebrytki tak, jak niektórzy ją rysują.

Szkoda, że nie macie w sobie odrobiny poczucia żartu. Żartu, jak w każdej reklamie. Bo mądrych reklam nie ma. Po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jeżeli miał być to żart, to najwyraźniej albo:

- Polacy mają lepsze poczucie humoru od pracowników Media Expert i ich agencji reklamowych,

- Media Expert ma ludzi za idiotów,

- Media Expert ma wysublimowane poczucie humoru i tylko niektórzy Polacy również.

 

No jeżeli ja czytam na wielu portalach krytykę Media Expert, to jak ja mogę to dokończyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w telewizji zobaczyłem dwie najnowsze reklamy:

 

1). Reklama ''Banku ING'', w której występuje Wojciech Błach - aktor znany z seriali ''Na Wspólnej'', ''M jak Miłość'' i ''Plebania''.

 

2). Reklama RMF FM z okazji 25-lecia stacji, w której ubrani na żółto postacie tańczą, a w tle leci piosenka Meghan Trainor ''All About That Bass''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...