Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem przed chwilą reklamę Plush na kartę , w której pluszak malujący bazgroły-graffiti na murze zostaje schwytany przez policjantów. Głupia ta reklama - na poziomie nawet nie przedszkola, a żłobka . :twisted:

Mnie wkurza inna reklama z tej samej usługi w której to pluszak będący u znajomych (grających na konsoli) zawraca gitarę pewnej pani pracującej w pizzerii dzwoniąc przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oferta Plush skierowanacjest przede wszystkim do tzw. gimbazy czego zresztą spoty nie ukrywają więc nie ma się co dziwić treści. Imprezki, panny, bunt. Przekaz jest jasny. Dla nas(staruchów) te reklamy wydają się denne ale dla nastolatków do których są kierowane są ekstra. I o to chodzi. Ważny jest target a nie przypadkowi odbiorcy których takie spoty mogą drażnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się reklama Biedronki , w której Ewa kusi w raju Adama ... owocem mango :)

To chyba jedna z najgłupszych reklam ostatnimi czasy. Jakiś skończony [beep] musiał ją wymyślić. Jeśli dobrze zrozumiałem przekaz tej reklamy to chodzi w niej o to, że gdyby biblijna Ewa skusiła Adama owocem mango to nie doszłoby do popełnienia "grzechu pierworodnego"?? Tylko skąd ćmok, który wymyślił tą reklamę wie, jaki owoc zjedli pierwsi ludzie?? Biblia tego nie precyzuje, mówi tylko o "zakazanym owocu". Być może był to właśnie owoc mango??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobały mi się ostatnio reklamy NC+ z ofertą sportową ("Prawdziwy kibic jest kibicem zawsze"). Szczególnie przypadł mi do gustu motyw rozrysowywania taktyki piłkarskiej (prawie jak Gmoch) na ciele pacjenta, i dialog temu towarzyszący:

Pacjent: - 3-5-2? Jest pan pewien?

Lekarz: Proszę mi zaufać, jestem lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W dawnych kulturach..." - jak to słyszę, to niedobrze mi się robi. Tej reklamy Millenium chyba najbardziej nie lubię z tych nowszych.

Reklam Playa z blondyną i tym [beep]em nie znoszę organicznie, natomiast moja partnerka nie cierpi tej - wspomnianej wcześniej - "la petite marseille". Faktycznie jest w tej reklamie coś ohydnego.

Moim prywatnym faworytem jest też reklama jakiegoś kosmetyku, w której padają mniej więcej takie słowa (z pamięci cytuję): "Szukasz idealnej skóry? Ja znalazłam ją w aptece" :shock: Horror! Już widzę oczyma wyobraźni tę aptekę z pięknie utrzymanym strojem z ludzkiej skóry. :crazy::lol2: Albo koszmarne tłumaczenie, albo autor reklamy do psychiatry...

Z kolei reklama, która mi się podoba to także ta UPC z panią odbijającą się od ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon reklam świątecznych uważam za otwarty. Pierwszy wyskoczył Wedel z promocją konkursu świątecznego, pokazano tam zimowe wersje opakowań produktów, a na końcu na tablecie który można wygrać, jest napis "Wesołych Świąt".

 

Takie przypomnienie: dzisiaj jest 13 października. Wygląda na to że rekord pobity. Chyba nikt nie wyskakiwał tak wcześnie z motywami świątecznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radwańskiej nie lubię (jako osoby), ale ta reklama jest według mnie akurat całkiem niezła. Ja ją odczytuję raczej w ten sposób, że Radwańska jest własnie osobą "zalataną", nie mającą czasu na zajmowanie się kuchnią, więc wybrała sprzęt, dzięki któremu wszystko "samo się robi". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...