Skocz do zawartości

Co wybrać? Cyfrowy Polsat, czy nc+?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co wybrac cyfrowy polsat pakiet za 50 zl , cyfre+ pakiet podstawowy+ canal +,film, sport, sport2 za 60 zl czy n pakiety sport, rozrywka nauka i film za 58 zlzl

Jestem fanem dobrego kosza nba i najlepszej pilki noznej lubie ogladac programy naukowe i przyrodnicze, lubie dobre kino, bardzzo lubie mtv co wybrac prosze doradzcie mi !! Z gory dziekuje Wink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci proponował Cyfre+!

Ale z Pakietem Komfortowym + Canal+ Multi + 3xDiscovery

Ale wtedy będzie cię to kosztować 77,60zł + 10zł za wynajem dekodera no chyba że masz swój lub weźmiesz na własność...

 

Ewentualnie jeśli ci zależy na zróżnicowanej ofercie to polecam CP za 50zł a tam masz: Sport (niezbyt dobry ale jest) + Filmy (Cinemaxy, TV1000 i inne, słabe ale zawsze jest ich troche) + Przyroda (paczka Discovery + Travel) + Muzyke + kanały dla dzieci! A to zawsze coś....

 

Co do N to za taką kwotę będziesz też miał dobrą ofertę...

Po prostu kto co lubi i na co go stać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W N jest też dobry kosz bo akademicka koszykówka na nasn i sportklub i dobrej piłki też sporo LM, Bundesliga, Puchar Polski, Puchar Ligi Angielskiej. No i wszystkie amerykanskie sport z NHL w HD na czele. MGM HD też pokazuje dużo ciekawych i różnych filmów do tego pakietu cinemaxy gratis. A Discovery Hd , Historia i Tvn Lingua to bardzo dobre programy, których gdzie indziej nie ma. Zwłaszcza Historia jest dobra, którą uważam za najlepszy program z paczki Discovery. Ja mam n i sobie bardzo chwale, ale wybór należy do ciebie. N się rozwija a CP czy C+ już są dość długo. Jak brałem n to nie było Bundesligi, Nasn ale wiedziałem że platforma będzie rozszerzać oferte i nie rozczarowałem się.

Dodatko warto podkreślić że dzięki tunerowi (Nbox) można oglądać programy w HD.

 

3 x 16zł ( tyle kosztują pakiety, które wymieniłes) = 48zł a nie 58 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wybrac cyfrowy polsat pakiet za 50 zl , cyfre+ pakiet podstawowy+ canal +,film, sport, sport2 za 60 zl czy n pakiety sport, rozrywka nauka i film za 58 zlzl

Jestem fanem dobrego kosza nba i najlepszej pilki noznej lubie ogladac programy naukowe i przyrodnicze, lubie dobre kino, bardzzo lubie mtv co wybrac prosze doradzcie mi !! Z gory dziekuje Wink

 

 

ja polecę wybrać... się do dobrego specjalisty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz dobre kino i MTV to kupuj Cyfre +, ale jeśli kwota za wybrane kanały na cyfrze cię przerasta to zainwestuj w cyfrowy Polsat (sam go mam) gdzie znajduje się kilka dobrych kanałów z filmami(cinemax 1 i 2, AXN) i dużo kanałów naukowych jak Discovery, Animal Planet itd. a i kilka programów muzycznych sie znajdzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. Mam problem. Chciałbym u siebie założyć jakąś telewizje, ale nie wiem na co zdecydować. Chodzi mi głownie o to żeby było w niej dużo transmitowanych meczy. Nie chodzi mi o zwykłe ligi tylko np. Liga Mistrzów czy UEFA. Chciałbym żeby to było jak najtaniej. Więc proszę o opinie co kupić. Oczywiście nie chodzi mi tylko o c plus np. jeśli ktoś uważa że więcej i lepsze są mecze piłkarskie transmitowane np. w polsacie to niech to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga mistrzów jest pokazywana w "n" kompletnie - zgoda....

ale...

 

6 kolejek x 2 ( wtorek & środa ) = 12 wieczorów Ligi mistrzów na jesieni ( okres początek września - początek grudnia ) czyli około 3 miesięcy ....

 

Wiosną jest system 1/8 finału - czyli 8 meczy i rewanże = 4 wieczory

następnie 1/4 finału - czyli też 4 wieczory

potem 1/2 finału - czyli 4 wieczory

oraz finał .. i 1 wieczór.... a więc wiosną , też w przeciągu 3 miesięcy ( Marzec - Maj ) odbędzie się 13 wieczorów z ligą mistrzów.....

Okres Maj - Wrzesień jest jałowy ....

 

A więc w ciągu sezonu ligi mistrzów - mamy przyjemność obejrzenia 25 wieczorów ....

Dużo z tych wieczorów przejmuje nasza TVP , Niemiecka PRO 7 i inne stacje.

 

I tak naprawdę oferta " n " w tym sensie - a więc ligi mistrzów to nie do końca bogata oferta ...

 

Apleuje więc do gorących zwolenników " n " - do tego, by wzieli zimny prysznic i nie argumantowali tym ,że " posiadamy ligę mistrzów " skoro te cykle są porozsypywane co kilka tygodni i zajmują mały % wartości roku ( 6 miesięcy ligi mistrzów /12 miesięcy , i to nie co tydzień .. co daje wynik poniżej 25 % wypełnienia ......gdzie taka np cyfra z canal + , oferuje sezon " co tydzień " od początku sierpnia do połowy czerwca ...." czyli 6 tygodnie zaledwie jest pozbawionych piłki nożnej, bo o to nam chodzi tu w tym przypadku ....

O Polsacie nie będę wspominał - bo tam się dzieją rzeczy już wybitnie dziwne i nie okiełznane i nie będę porównywał Ligi mistrzów " n -ki " z ligami Angielską, Hiszpańską, Włoską , Franzuską, Polską - bo to godne porównanie ... o którym już nie można tak powiedzieć w ofercie POlsatu ( jeśli chodzi o Piłkę nożna - czyli mecze eliminacyjne reprezentacji narodowych - też jak najbardziej " odbierane " na kazdym froncie , i liczba stacji które i tak " swoją drogą " pokazuja mecze te jest olbrzymia ... co sprawia że nie można mówić tu o wyłączności Polsatu na mecze reprezentacji narodowych ....

 

Reasumując - ani " n " ani polsat .... jak narazie nie mogą zagrozić liczbie " wartościowych moto - godzin " piłkarskich Cyfrze ....

 

NIe pomogą transmisje z lig Latynoskich, Austriackich , Niemieckich

Nie pomogą transmisje z lig Rosyjskich , Portugalskich, Greckich czy HOlenderskich ....

 

Po prostu taka jest prawda , że jeśli chodzi o "Wartościowość" piłki nożnej pokazywanej na platformach cyfrowych - to ciągle prowadzi Oferta Cyfry +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wolałbyś oglądać to wszystko bez abonamentu? (całkiem legalnie). Wystarczy trochę większa antena, odbierająca sygnały z różnych satelit. Jeśli byś się trochę zainteresował tym tematem to możesz mieć więcej sportu niż na wszystkich 3 platformach razem wziętych. Zajrzyj tutaj albo tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga mistrzów jest pokazywana w "n" kompletnie - zgoda....

ale... blebleble itd.

 

Pozwól, że się z tobą nie zgodzę, ponieważ SAT 1 i TVP pokazują mecze tylko w środę, więc wybór marny, w N jest kilka spotkań we wtorek i środę, więc mogę wybrać co chce i na dodatek w HD.

Pod względem piłkarskim też oferta jest pełna, w weekendy silna Bundesliga (wyobraź sobie, że mecz VfL Bochum - VFl Wolfsburg był na takim samym lub nawet lepszym poziomie co mecz Arsenal - MU dzień wcześniej), a w tygodniu LM lub Puchar UEFA/ Puchar Ligi Angielskiej.

Reszta argumentów jest po prostu głupia, bo Premiership i L. Włoską można także obejrzeć na kanałach FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z nudów policzyłem sobie średnią cenę jednego kanału na każdej platformie.

Dodałem wszystkie kanały kodowane (nie uwzględniałem FTA) i policzyłem razem ich cenę.Później podzieliłem cenę/ilość.

 

N-ka

54 kanały (nie uwzględniałem jeszcze HBO Max Packa)

105zł za wszystkie pakiety(nie licząc VOD itp.)

Średnia:1.94zł

 

CP

51 kanałów (liczyłem PS HD i Playboy TV)

80,79zł za wszystko

Średnia:1,58zł

 

C+

61 kanałów bez opcji (liczyłem opcję HD),64 kanały licząc opcję Relaxxx

157zł bez opcji Relaxxx ,186 wraz z opcją Relaxxx

Średnia:2,57zł(bez Relaxxx),2,90zł z Relaxxx

 

Wychodzi na to ,że w CP wychodzi najtaniej ,ale za to w C+ jest większa ilość kanałów.Co oczywiście nie świadczy o tym ,że któraś z tych platform cyfrowych jest przez to lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...