Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, co sądzicie o nBOX BSKA ENIGMA2 etc? Mój kilkuletni Opticum umiera, a ja za bardzo nie chcę wydawać gotówki, tymczasem takie nBOXy chodzą już za 200 pln. Miał ktoś kiedyś takie coś, potrafi mi doradzić?

Jeśli szukasz czegoś co może się szybko popsuć to BSKA będzie idealnym wyborem. Nie bez powodu tak tani odbiornik z E2. Większość(jeśli nie wszystkie) to odpadki magazynowe, po naprawach. Przerobione na E2 i dodane super kondensatory jak to określają sprzedawcy. Niestety i te bardzo żywotne kondensatory lubią odmawiać posłuszeństwa zalewając elektronikę.

P.S. Czekam na sprzedawcę, który udowodni mi, że jego BSKA/BSLA wytrzymała już 10lat użytkowania.

P.S. v2 - Nie bez powodu nie ma tematu o tym tunerze(a właściwie o tej wersji) na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz coś tylko z czytnikiem uniwersalnym to Nbox e2 jest dobrym wyborem.

Kolego powyżej, w ciągu 10 lat elektronika może nas zaskoczyć nowinkami w dziedzinie telewizji (i nie tylko...) Jak ktoś jest młody to sprzęt zmienia co 3-4 lata i nie potrzeba, by dekoder służył 10-15 lat, to nie są czasy telewizora Unimor Neptun, żeby sprzęt działał po 20 lat. Sam jestem zwykłym użytkownikiem telewizji satelitarnej raptem 4 lata, a już zdążyłem przerobić 5 dekoderów (a musze przyznać że jestem zwykłym użytkownikiem). Nikt nie wie czy za rok czy dwa nie wymyślą czegoś nowego co od razu wprowadzą w życie, to właśnie z tego powodu ja siedzę na swojej starej Bravii i dekoderze (Nie kupiłem Telewizora satelitarnego jak teściowie, bo nie wiem czy czasem nie wprowadzą czegoś na DVB-S2x, czy jakiejś innej technologii). Dziś i tak sprzęty chodzą po 2-3 lata i się nadają na szrot, bo są nieaktualne.

Pozdrawiam

Sam posiadam Nboxa z enigma i dobrze mi się sprawuje już rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się nad tym zastanawiać bo zaraz Ci zarzucą że nie jesteś patriotą :) A dlaczego takie wielkie halo przy tej okazji? Z prostego rachunku, nie ma co świętować. Zakończenia II Wojny Światowej nie ma co bo przecież dostaliśmy się z jednej niewoli w drugą. Czegokolwiek z PRL-u nie wypada świętować. 1989 rok dzieli Polaków w ocenach. Od tamtego czasu nie wydarzyło się nic co można świętować. Z braku laku padło na Powstanie Warszawskie. Jeszcze z 10 lat temu świętowanie tego dnia polegało na emisji w TVP filmu "Godzina W" i tyle. Dopiero później jak powstało Muzeum PW zaczęły się cyrki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo by na ten temat pisać. Gdy opowiadałem się za pierwszą strona, to dostawałem po głowie od drugiej strony. Gdy utrzymałem racje z drugą stroną, to razy leciały z tej pierwszej strony.

Fakt jest faktem zginęli ludzie. Młodzi! I trzeba oddać im cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...