Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potężna ulewa przeszła dziś po godzinie 16.00 nad Rzeszowem, potworzyły sie potężne kałuże na ulicach, głownie w centrum miasta w których niektórzy kierowcy utknęli i zablokowali ruch, dawno nie widziałem tak mocnego i intensywnego deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam po kanałach informacyjnych i przed chwila prezenter Rosiya24 pyta jakiegoś generała, eksperta co może powiedzieć o wyrzutni BUK, która jest na wyposażeniu ukraińskiej armii :) Ciekawe dlaczego nie zapytał o wyrzutnię BUK produkcji rosyjskiej? Russia Today pewnie też będzie przedstawiała alternatywną rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak RT funkcjonuje w równoległej rzeczywistości. Cały czas wałkują zestrzelenie rosyjskiego samolotu w 2001 roku. Przypadkowe zestrzelenie podczas ćwiczeń ukraińskiej armii. O zestrzeleniu koreańskiego samolotu pasażerskiego przez Związek Radziecki nie wspominają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RT pokazuje konferencję Obamy który mówi że Rosja szkoli separatystów, wspomaga finansowo i sprzętowo a na pasku informacja że w dniu katastrofy były aktywne ukraińskie wyrzutnie rakietowe.

 

Przy okazji tego konfliktu na Ukrainie naszło mnie takie smutne spostrzeżenie. Na CNN jakaś pani gada na żywo z prezydentem Ukrainy. Nawijają po angielsku. Widziałem kilka materiałów z konferencji prasowej premiera Ukrainy, nawijał po angielsku. A nasz prezydent i premier? Ani me ani be po angielsku. A Tusk niby ma objąć stanowisko szefa dyplomacji UE. Szef dyplomacji spotyka się z szefami wszystkich innych państwa. Jak on będzie z nimi gadał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RT pokazuje konferencję Obamy który mówi że Rosja szkoli separatystów, wspomaga finansowo i sprzętowo a na pasku informacja że w dniu katastrofy były aktywne ukraińskie wyrzutnie rakietowe.

 

Przy okazji tego konfliktu na Ukrainie naszło mnie takie smutne spostrzeżenie. Na CNN jakaś pani gada na żywo z prezydentem Ukrainy. Nawijają po angielsku. Widziałem kilka materiałów z konferencji prasowej premiera Ukrainy, nawijał po angielsku. A nasz prezydent i premier? Ani me ani be po angielsku. A Tusk niby ma objąć stanowisko szefa dyplomacji UE. Szef dyplomacji spotyka się z szefami wszystkich innych państwa. Jak on będzie z nimi gadał?

Obecny prezydent i premier znają bardzo dobrze język angielski. Prezydent dodatkowo biegle mówi po francusku

Nie wiem czy jeszcze w innych językach mówią, ale jest to do sprawdzenia

Poprzedni premier i prezydent nie znali języków obcych

 

No i dodatkowo skoro jest prezydentem i premierem polski przypominam, to jego obowiązkiem jest mówienie po polsku podczas oficjalnych wystąpień

 

Tusk szefem dyplomacji ue? Naucz się struktury instytucji UE i dopiero się wypowiadaj. Rada Europejska, która jest zgromadzeniem szefów państw lub rządów UE, a Rada to jest zgromadzenie ministrów państw UE w roznych konfiguracjach.

Przed zabraniem głosu polecam się przygotować a nie opowiadać farmazony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w POlsce podobnie - upały, upały, przerywane od czasu do czasu drobnym deszczem, albo nawet burzą.

Taki model polskiego lata jest chyba bardzo pożądany. Lecz kiedy te upały w końcu przyjdą to część zwolenników raczej już wymięka. :P

 

Ja sam ciężko znoszę te ostatnie wysokie temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda w jeziorach, piasek na plażach obrzydliwie gorące. Już nawet nie pamiętam kiedy tak bywało? Hej! Pamiętam :wink:

Biedne ryby. Nawet łabędzie ze swoimi pociechami się chowają w trzcinie, w zaroślach przed tym gorącem. A ludzie jak ludzie prawie na golasa. Zresztą! Kto by się tam przejmował. Ciało nieosłonione jest bardziej opalone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co sądzicie o nBOX BSKA ENIGMA2 etc? Mój kilkuletni Opticum umiera, a ja za bardzo nie chcę wydawać gotówki, tymczasem takie nBOXy chodzą już za 200 pln. Miał ktoś kiedyś takie coś, potrafi mi doradzić?

 

Pobocznie zastanawiam się nad GOLDEN MEDIA SPARK TRIPLEX II 2XS2+T2/C, może ktoś z Was miał z nim doświadczenie? W obu wypadkach czekam na info, chyba najlepiej w PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...