Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przypada czwarta już rocznica katastrofy smoleńskiej. Niestety cyrki jakie dzieją się nadal wokół tego wydarzenia są chyba jeszcze gorsze niż to co się wtedy stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, bo nie oglądam teraz akurat tego kanału.

Poza tym, jak widzę [beep] tego Macierewicza to mam już dość... :?

 

 

Edycja - godz. 16:00:

Właśnie przed chwilką przełączyłem na TVN24, a tam... nadal Smoleńsk i coś tam o tej brzozie!

Tak więc, "dziękuję", nie oglądam dzisiaj więcej tego kanału. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to dobre miejsce.

Dziś w tv występuje wielu członków rodzin ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.

I jeszcze przed otwarciem buzi (wnioskując jedynie z podpisu) w 99,9% mozna było przewidzieć ton wypowiedzi (i po której stronie argumentów rozmówca sie opowie) . Starym ludziom się nie dziwię, przesiąkli swoimi pogladami, ALE od młodych wychowanych juz w pewnej swobodzie słowa mozna byłoby spodziewać oryginalnych treści....

i w tym momencie ciśnie się NAIWNOŚĆ pogladu, że nie patrzmy kto był dziadem, ojcem, itd. wypowiadającego się....patrzmy na niezalezna osobowość tegokogoś.

W tym zadumaniu ŚMIESZNIE i NAIWNIE wygladają nawoływania, aby nie łaczyć pochodzenia rodzinnego z postawą medialną tego czy innego dziennikarza(rki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś lubi słuchać jak artyści wykrzykują "Coachella Make Some Noise!" ? To ma szansę! Trwa 1 weekend z festiwalem Coachella: http://www.coachella.com/

Nie było by w tym nic dziwnego i interesującego(?) dla widzów z Polski, gdyby nie to, że festiwal jest transmitowany na żywo dzięki youtube na 3 kanałach :)

Link: http://www.youtube.com/user/coachella/featured

Wszystko zaczyna się od 0:30 w nocy, ale następnego dnia tuż po zakończeniu prowadzony jest rebroadcast i można spokojnie wszystko w naszej strefie czasowej obejrzeć 8) Różnica między Polską, a Kalifornią to obecnie 9h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś można było zobaczyć nietypowe zjawisko, bowiem w godzinach rannych doszło do nietypowego zaćmienia Księżyca bowiem przybrał on czerwona barwę, jednak tego zjawiska nie sposób było zobaczyć w Polsce na żywo, bowiem było dostępne tylko na kontynencie amerykańskim m.in w USA, Ja dziś widziałem krótkie transmisje z tego zjawiska m.in na kanale Al Jazeera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta konferencja (dotycząca czegoś innego, pierwszej części podręcznika do pierwszych klas szkoły podstawowej) odbyła się wczoraj, nie wiem dokładnie jaki dziennikarz zadawał to pytanie, a Tusk czytał groźby ze swojego telefonu komórkowego, a nie z kartki.

Tu masz cały zapis konferencji: http://www.tvpparlament.pl/retransmisje ... a/14815608

Interesujący Ciebie moment zaczyna się od 27:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem strolowany przez burze. Godzina 1 w nocy i nic nie wskazywało na to że będzie grzmiało (nie było wiatru) a tu nagle ni z gruch ni z pietruch ŁUBUDU walnął piorun i to walnął niedaleko mojego domu. Oczywiście zacząłem standardową procedurę (wyłączenie sprzętu) i czekam jak się wyładuje i sobie przejdzie ale okazało się że to był tylko pojedynczy piorun i więcej już nie usłyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z netu! Specjalnie dla niedowiarków.

Dziwi mnie to, że wciąż znajdują się osoby, które myślą, że to co jest pokazywane w telewizji jest naprawę. Ludzie to jest rozrywka, a nie prawdziwe życie! Cała telewizja oparta jest na scenariuszach. Po prostu musi się coś dziać. Widz musi chcieć to oglądać, a prawdziwe życie bywa nudne/ Doktor Lubicz tak naprawę nie leczy ludzi, a ksiądz z "Plebani" nie spowiada! Nie wspominają o perfekcyjnej pani domu. Której nie perfekcyjność urosła do rangi narodowego skandalu, bo okazało się, że aktorka nie jest tak naprawdę osobą którą gra. Jeszcze bardziej, dziwi mnie to, że nabierają się na to ludzie mediów. Ostatnio Korwin-Piotrowską wyżaliła się w tv. że ten Mongoł Bilgun, tak naprawdę mówi ładnie po Polsku! Skandal, jak on mógł w programie rozrywkowym udawać, że mówi niewyraźnie. Dobra nie chce mi się już pisać. Pozdrawiam barany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...