Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dwa wypadki pociagow Pendolino na przejazdach kolejowych, jeden w Czechach, drugi w Polsce. Oba z udzialem polakow. Wycofal bym je za wczasu z "naszych skladow", widac z samego poczatku sa pechowe, oby nie doszlo do powaznej katastrofy ladowej, z udzialem tych pociagow.

Heh, dobrze, że nie stało się to 20 lipca, bo wtedy wracałem pociągiem Pendolino z Warszawy do Opola... :|

 

 

Dla mnie Pendolino jest bardzo dobrą inwestycją i sam się nim niedługo przejadę. Gdyby wycofać je teraz to te kilkaset mln baniek poszłoby w błoto.

Ja właśnie niedawno miałem okazję jechać tym "cudem". ;) 17 lipca br. jechałem pociągiem Pendolino z Opola do Warszawy, a 20 lipca wracałem z powrotem. I muszę przyznać, że z podróży jestem bardzo zadowolony. :) Jechało się naprawdę świetnie! Żadnego hałasu, głośnego szumu, ciągłego "stukania" pod podłogą i "rzucania" na lewo i prawo. ;) Pociąg ten w trakcie jazdy naprawdę jest niesamowicie cichy. Słychać czasami tylko takie lekkie "popukiwania" i to najczęściej na jakichś większych rozjazdach torowych. Miałem miejsce przy stoliku, w wagonie 2 klasy. Ogólnie wygodnie, tylko fotele mogłyby być ciut szersze. Ale i tak jest OK. Komfort jazdy jest absolutnie nieporównywalnie większy, niż jazda jakimś starym "trupem", będącym jeszcze w "stajni" PKP Intercity, jako TLK, czy np. "Interregio" Przewozów Regionalnych. Podróż pociągiem Pendolino z Opola do Warszawy (i z powrotem) trwała 3 godziny "z hakiem". Jak dla mnie, dość krótko. ;) Po powrocie do Opola aż miałem ochotę jeszcze raz przejechać się nim z powrotem do Warszawy. ;) No, ale może kiedyś... :roll: W pociągu Pendolino normalnie czułem się tak, jak bym był na pokładzie samolotu pasażerskiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal! Sąd zabrał córeczki pani Katarzynie bo ma za małe mieszkanie

 

Rodzina nie jest patologiczna, wręcz przeciwnie, obydwoje rodzice pracują. W dodatku próbują wyremontować dom, aby się tam przenieść, mają nadzieję, że wraz z dziećmi. Pani Katarzyna walczy jak może, aby dzieci odzyskać. One także niczego bardziej nie pragną niż wrócić do rodzinnego domu.

 

sad-zabral-mi-coreczki-bo-mam-za-male-mieszkanie_24398524.jpg

 

To się po prostu w "pale" nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łykacie jak pelikany wszystko co napiszą pismaki? Zwłaszcza SE? Latając po kanałach trafiłem kiedyś na Po przecinku gdzie była ta pani i Rzecznik Praw Dziecka. Pani wylewała swoje żale na wszystkich i wtedy odezwał się Rzecznik mówiąc że nie do końca tak jest jak pani mówi. Rzecznik coś tam mówił że zna akta i dla niego dobro dziecka jest najważniejsze. Nie powiedział że decyzja sądu była zła czyli rodzinka nie jest aż tak idealna. Nie słuchałem bo widać że kobita była dobrze przeszkolona prze adwokatów i sypała ładnymi tekstami. Podstawowe pytanie, jeśli mają trudną sytuację, chcą coś tam remontować, przenosić się to po co robili sobie kolejne dziecko? Mogli najpierw wyremontować a później myśleć o kolejnym dziecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend rozpoczyna się 21. Festiwal Przystanek Woodstock

Ciekawe czy Telewizja Trwam znów wyśle tam wszędobylskie kamery i pokaże nam tą rozpustę. Tych grzeszników, szatanów wcielonych.

Przecież to należy zdelegalizować, ludzi odseparować od zdrowej tkanki społeczeństwa, a Owsiaka na dożywotnie więzienie skazać. Co najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie latam po kanałach, na TTV leci Bosacka na tropie. Program o mrożonkach. Pani Bosacka radzi przegrzebać całą lodówkę mrożonek w sklepie i wybrać te z samego dna. Bo tam będą mrożonki nierozmrożone a na wierzchu mogą być już lekko rozmrożone. Porada genialna pod warunkiem że przed panią Bosacką na mrożonkach nie była inna równie genialna pani Bosacka bo wtedy grzebiąc za mrożonkami z dna przerzuciła te z wierzchu, lekko rozmrożone niżej. A jeśli wszyscy kupujący będą korzystać z genialnej rady pani Bosackiej to te mrożonki non stop będą się rozmrażać i zamrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...