Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w moim mieście, czyli Gdańsku, przeszedł Marsz Równości. Oprócz dużej liczby uczestników, nie zabrakło także tych znanych jak Robert Biedroń czy Wanda Nowicka. Nie odbyło się bez incydentów, bo gdyby nie one, to centrum miasta nie musiałoby na aż tak długo stanąć w korku. Cała relacja ;):arrow:http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Mar ... 91071.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz w Lotto?

 

Dziś do zabrania lub podziału dwadzieścia trzy miliony. Kwota oszałamiająca!

 

Ale w necie znalazłem taki wpis:

 

Wygrana w totka pozwoli zrealizować moje największe pragnienie: raz na zawsze zejść ludziom z oczu. Wszystko mam dokładnie zaplanowane, w zupełności wystarczą mi gwarantowane dwa miliony, żeby po podziale ze skarbem państwa, rodziną i biednymi, zostało mi na skromne życie z odsetek, gdzie na uboczu, z dala od ludzi i przykrości jakie mnie od nich spotykają. Uwolnienie od konieczności pracy zarobkowej będzie dla mnie jak lekarstwo na raka - uratuje mi życie.

 

Oczywiście nie wiem czy kiedykolwiek wygram, ale granie w totolotka pozwala mi zachować jedną bardzo ważną dla zdrowia psychicznego rzecz: nadzieję na poprawę losu. Łatwiej jest mi w pracy znosić przez dziesięć godzin przykrości za to, że wykonuję swoje obowiązki, gdy na horyzoncie maluje się choć blady cień szansy na uwolnienie z tego piekła. W przeciwnym razie chyba dawno bym się zabił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruce Jenner miał taką piękną karierę sportowa był mistrzem olimpijskim w dziesięcioboju w Montrealu, przez chwilę był nawet rekordzistą świata, był wybrany nawet w drafcie do ligi NBA, chociaż w niej nie zagrał a tu na stare lata taki klops, tak wspaniała kariera sportowa a taki marny koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś, że postępował większość życia wbrew sobie? Żeby np. nie zawieść oczekiwań rodziny i swojego środowiska. A na starość po prostu postanowił skończyć z zakłamaniem? To nie jest tak, że nagle postanowił zostać kobietą. Od początku nią był w ciele faceta. Teraz już nie ma nic do stracenia. I społeczeństwo się stało bardziej tolerancyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "totka" to ja generalnie też w niego nie gram. Czasami tylko, jak się trafi jakaś większa kumulacja to puszczam sobie jeden kuponik z pięcioma zakładami na "chybił trafił". Więcej mi nie trzeba. Jak mi jest "pisana" wygrana to trafię "szóstkę" z tego jednego kuponu, a jeśli nie to i tak nie trafię, choćbym wysłał ich nawet kilkaset... :roll:

U mnie w pracy mamy jednego kolegę, który nałogowo wręcz gra w "totka". Z opowiadań wiem, że nawet rozwiódł się z tego powodu ze swoją żoną, bo ponoć w jednym miesiącu "przerżnął" ponad 10 tys. zł, które były ich oszczędnościami. Nawet popadł też w długi. To już normalnie hazard... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem "Lotto" to zwykła maszynka do wyciągania pieniędzy. Tym bardziej, że konkurencja została wykoszona pod pretekstem "hazardu". A nie szczególnie mnie cieszy wspieranie organizacji mafijnych:)

 

Wystarczy mi, że zostało mi trochę kasy na betssonie i dzięki naszemu wspaniałemu, mlekiem i miodem płynącym, krajowi, nie wiadomo wcale co z tym zrobić. Za mało żeby wypłacić, no a grać przecież nie można (a jak zakładałem konto to można było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o propozycję portali, na których mogę umieścić zdjęcia. Słyszałem o ImageShack'u, ale ponoć jest beznadziejny i po darmowym miesiącu ponoć trzeba płacić abonament.

Ja od jakiegoś czasu, w razie potrzeby, korzystam z serwisu "FotoZrzut" ( :arrow:http://fotozrzut.pl/). Również na moje potrzeby związane z niniejszym forum. ;)

Pozwolę sobie powrócić do tego tematu, ponieważ zauważyłem, że od kilku dni na niniejszym forum nie wyświetla się ani moja sygnaturka, ani awatar. Postanowiłem sprawdzić, co jest grane.

No i okazało się, że nagle, bez żadnej wcześniej zapowiedzi, bez żadnej informacji, polecany przeze mnie wcześniej serwis "FotoZrzut", z którego ostatnio od dłuższego czasu korzystałem, nagle "umarł"! Nie mam zielonego pojęcia, co się stało. Serwis ten po prostu nagle przestał całkowicie istnieć w Sieci. :roll:

W związku z powyższym musiałem "przerzucić" się na coś innego i wybrałem polecany też tutaj na forum serwis "Postimage.org". Jak na razie, wszystko działa. :) Ciekawe tylko, na jak długo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzucam zdjęcia na facebook, a z niego otwieram link bezpośredni do zdjęcia. Mam przynajmniej pewność że jak wrzuciłem zdjęcie to ono będzie w linku tak długo, aż go nie usunę. No i mam pewność że portal nie padnie oraz nie mam opłat z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...