Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Poźno w nocy na TVP1 obejrzałem moim zdaniem bardzo dobry, grający na emocjach polski film pt. Tato - http://www.filmweb.pl/Tato#

 

@bogdan425: Sugerowana była już kilka razy zmiana tematu na np. "Co ostatnio oglądałeś i dlaczego?". To by dało do myślenia, że wypadałoby napisać coś więcej, bo jak narazie wątek służy głównie do nabijania postów, a jego wartość merytoryczna jest znikoma. Może nie musiałbyś przypominać ponownie prośby autora wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko Bóg wybacza" - wczorajsza premiera w HBO. Dużo krwi i miecza oraz pałeczek. Szkoda, że dał w to się wmieszać Ryan Gosling.

Po odtwórcy głównej roli kapitalnego klimatu w filmie "Drive" spodziewałem się więcej.

Mam nadzieję, że udziałem jego osoby, zobaczę jeszcze film, który uniesie i będzie filmem mniej kontrowersyjnym.

Do obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lewy sercowy" Andersona czyli Adam Sandler wielkim aktorem jest, kiedy tylko nie robi z siebie idioty :/ Tragikomedia, tragifarsa? Po prostu świetny film, pokręcony i niegłupi. Widziałam razy kilka i gorrrąco polecam dziś na CBS europa jakoś po 23.

A dla tych, co przerabiają rozwód z dziećmi lub tematu po prostu się nie boją, polecam zdecydowanie dziś o 20.00 na Cinemax "Co wiedziała Maisie". Naprawdę porządny film, żadnych tanich melodramatów i łez wylewanych hektolitrami (jak w wypadku "Taty" do łzy ostatniej). No i rewelacyjna młoda, żadnych hollywoodzkich zagrywek, doskonałe aktorstwo - zakasowała partnerujących jej Julianne Moore, Steve'a Coogana i Alexandra Skarsgarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem ''Jutro idziemy do kina'' na TVP Kultura - film pokazujący trzech młodych przyjaciół, którzy muszą się zmierzyć z II Wojną Światową + wspaniała obsada aktorska i doskonały wybór przedwojennych polskich piosenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem film ,,W sieci wspomnień". Głównego bohatera tego filmu grał Steve Austin.Film leciał na kanale TV4 o godz:22:05.A to opis filmu:

Bohater traci pamięć. Stopniowo odkrywa, że miał kochającą rodzinę i odnosił sukcesy w ringu jako zapaśnik. Uświadamia sobie także, co się stało z najbliższymi mu osobami oraz z jego obiecującą karierą. Życiu byłego sportowca grozi niebezpieczeństwo. Jego tropem podążają rosyjscy mafiosi, a także agent FBI Mason Reese.

źr.:telemagazyn.pl

 

Czas trwania: 115 minut

Gatunek: Film sensacyjny

Produkcja: Kanada/USA

Reżyseria: Robert Lieberman

Rok produkcji: 2010

 

Ocena:7/10 (Film wciągający.Świetna gra aktorska wszystkich bohaterów.Pełno w nim akcji.Trzeba bardzo się skupić,aby załapać o co chodzi w tym filmie.Niespodziewane zakończenie.Ale nie będę pisał dokładnie jakie,aby nie spoilerować.Film na pewno godny polecenia i zachęcam każdego to obejrzenia go).

 

Warto dodać,że w sobotę o godz:20:00 również na TV4 kolejny film ze Stevem Austinem w roli głównej pt:,,Tajemnicza Przesyłka"Zachęcam gorąco do obejrzenia go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wziąłem pod lupę francuską produkcję pod tytułem "Nietykalni" ("Intouchables") [2011].

Jak nie lubię kina francuskiego, tak ten film naprawdę dobrze mi się oglądało. Niezwykła relacja między sparaliżowanym milionerem, a jego nieokrzesanym opiekunem z więzienną przeszłością. Zderzenie dwóch różnych światów, które umożliwiło narodziny prawdziwej przyjaźni. Film oparty jest na prawdziwej historii. Polecam tym, którzy jeszcze nie widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good Night and Good Luck (2005) i Blue Valentine (2010) wczoraj od 22:45 na Filmbox Extra.

 

Pierwsza pozycja, choć jest filmem politycznym, to opowiada ciekawą historię o Amerykańskiej telewizji. Generalnie nie lubię, jak wiele innych osób, filmów opowiadających o polityce. Ale uwielbiam tamten ich okres lat 50 i 60. W dodatku czarno-białe zdjęcia dodają sporo klimatu. I ta wspaniała muzyka! Dla boskiego głosu Dianne Reeves, warto obejrzeć ten film.

 

Drugi film to melodramat o miłości, a raczej o związku. Ale nie jest głupi i może porwać nawet faceta. Nie wiem, może to za sprawą świetnej gry Goslinga? Moim zdaniem, aktor zasłużył na Oscara. Szkoda, że kompletnie został pominięty przez Akademię w tamtym roku. Dla tego aktora obejrzę wszystko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W każdą sobotę i niedzielę oglądam w TVP1 świetny moim zdaniem bułgarski serial Agent pod przykryciem, który ukazuje realistyczny i nowoczesny przestępczy świat w Bułgarii. Jak narazie TVP wyemitowała 5 z 12. odcinków pierwszego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...