Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco może nie jest ale jest parno - duchota. Słońce całkowicie za chmurami Jednak nie będzie szans na deszcz. Jest tak sucho że wilgoci będzie za mało by spadł deszcz. Spodziewana fala frontowa opóźni się dojdzie w sobotę. sobota bardziej pochmurna niż piątek. Upału niet. Niedziela poprawa - kolejny front. 26 - może 27'C. Za to w podziałek jeszcze cieplej. Niestety niebo nie będzie bezchmurne ale to będą wysokie chmury alto stratus. Wysoka temperatura będzie zasług raczej zaciąganego z południa śródziemnomorskiego powietrza iż słońca.

Modele komputerowe przewidują burze w niedzielę ale okaże się że potworna susza to uniemożliwi. Kierunek wiatru w sobotę będzie wariował.

Wczoraj było cieplo - typowe poźne lato. Dziś jest duchota i ponuro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewana fala frontowa opóźni się dojdzie w sobotę. sobota bardziej pochmurna niż piątek. Upału niet.

Nie wiem skąd masz te informacje, ale to są totalne głupoty. Przez cały dzień jest dzisiaj bezchmurnie.

Wczoraj:

U mnie na ten moment 33 stopnie na termometrze w cieniu, jest niesamowicie duszno i parno, nie za bardzo jest czym oddychać, noc zapowiada się na bardzo ciepłą bo ten południowy wiatr bardzo nagrzewa powietrze.
dziś:
U mnie przed chwilą przestało padać' date=' deszcz padał może z godzinę, na ten moment 19 stopni na termometrze i niebo mocno zachmurzone.[/quote']

No to u mnie zupełnie odwrotnie.Wczoraj chłodno i pochmurnie, a dziś skwar i bez żadnej chmurki od rana. Teraz są aż 36,2 stopnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No saunę odpalono za oknem. Goła duża ściana przypomniała sobie po dwóch tygodnia tej funkcji - piekarnik. Juto ciut zimniej bo więcej zachmurzone niebo.

Środa da - ulgę max 18'C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi nie wierzyć, ale u mnie wczoraj na prawdę w cieniu o 14:20 było 40,4 stopni. Potem jeszcze sprawdziłem temperaturę. O 17:30 było 36,7 stopni, o 21:00 było 25,4 stopni, ale o 22:45 było znów cieplej :shock: : 27,6 stopni i zerwał się ciepły wiatr, ale nic nie padało.

 

Dziś bardzo ciepły wrześniowy poranek, o 6:00 rano było 20,1 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie lekkie zachmurzenie daje nieco ulgi. Ale w nocy zmiana pogody. Prawdopodobnie burze prognozowane na noc nie będą miały sanszy się pojawić - chmury wyschną przy tej suszy jak to miało miejsce w niedzielę - burza znad okolic Berlina wędrująca na wschód po przekroczeniu Odry momentalnie zanikła.

Jutro szasna na deszcz wielkoskalowy - czyli siąpanina - przeciwieństwo do opadu konwekcyjnego. Z czwartku na piątek drobny opad deszczu.

Cieszyć się latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...