Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy Marsz Ateistów był niejednokrotnie zakłócany przez młodych "katolików". Jak donosi Gazeta Wyborcza, wykrzykiwali oni hasła "Wieka Polska katolicka" czy "Bóg, Honor, Ojczyzna". http://wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,17 ... a_Wyborcza. No to niezłą oni mają miłość do bliźniego swego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, uczucia niereligijne można w Polsce obrażać ile wlezie - spróbujcie odwrotnie. W ogóle jak się patrzy na tych krzyczących, młodych katolików, to można powiedzieć, że im większa wiara na ustach, tym człowiek bardziej prymitywny. Oni będą głosić wiarę, religię choćby siłą. Dla mnich Bóg, dekalog, miłość do bliźniego są tak ważne, że dla tej idei mogą nawet zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy Marsz Ateistów był niejednokrotnie zakłócany przez młodych "katolików". Jak donosi Gazeta Wyborcza, wykrzykiwali oni hasła "Wieka Polska katolicka" czy "Bóg, Honor, Ojczyzna".

No i obrazili biednych, uciśnionych, postępowych ateistów hasłem: "Bóg, Honor, Ojczyzna". No normalnie szok, jak to przeczytałem :roll: Rzeczywiście nasi kochani, milusińscy ateiści zostali poniżeni. Za tydzień wielki pochód Kościoła w całej Polsce, dla niezorientowanych i wojujących ateuszy zwie się to "Rezurekcja". Zapraszam w zależności od parafii na wieczorny lub poranny masz Katolików, hasła będą jeszcze bardziej drastyczne bo dotyczyć będą największego święta w chrześcijaństwie - Zmartwychwstania Chrystusa.

 

"Jak donosi Gazeta Wyborcza" - cała prawda o tej "gazecie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi też bardzo szybko. Wydaje mi się, że nie dawno były święta Bożonarodzeniowe, a tu już po Wielkanocy.

 

................................

Chcą wycinać drzewa przy drodze, według mnie to głupota, bardzo przyjemnie jedzie się zwłaszcza wiosną i latem w tunelu z drzew, a jeśli chodzi o wypadek to gdyby nie było drzew i tak niestety samochód w coś uderzy.

U mnie wycięto mnóstwo drzew, w promieniu 10 km wycieli z 75% drzew przy drogach. :dammit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieudane lądowanie pierwszego stopnia satelity Falcon SpaceX CRS-6:

oraz https://vid.me/i6o5 To druga próba lądowania pierwszego stopnia i po raz kolejny nieudana. Próby kolejne będą, ale tym razem już brakowało niewiele. Poprzednim razem rakieta nie trafiła w platformę, tym razem było inaczej ponieważ zapłonęła dopiero po przewróceniu się na platformie. Pojawiają się pytania o sens takich prób, podobno jednego z najtańszych członów rakiety, ale jak wiadomo odzyskując sprawną część można by zmniejszyć koszty produkcji kolejnych rakiet. No cóż do regularnych lotów załogowych w kosmos daleko. Te misje akurat realizowane są przy dostawach produktów do stacji ISS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef FBI o wspoludziale Narodu polskiego w Holokauscie, az sie cisnie na jezyk, zeby spoleczenstwo Swiatowe, faktycznie zostalo antysemitami, aby Europa nie zostala druga "Palestyna" "Gettem" we wlasnych Narodach.

http://www.tvp.info/19714283/szokujace- ... ski-wegier

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 34592.html

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dyrekto ... ust/r958np

Zydzi pozwalaja sobie, na coraz wiecej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, i Polska jest takim wielkim sojusznikiem USA? Bzdura! Ta cała wielka przyjaźń Ameryki wobec Polski to jedna wielka fikcja!

Najlepszym na to dowodem są te nieszczęsne wizy, o które jako już nieliczni w Unii Europejskiej, wciąż musimy się łasić przez amerykańskim konsulem! :/

Jak widzę w Wikipedii artykuł o "Visa Waiver Program" i patrzę na mapkę się w nim znajdującą to aż normalnie nóż w kieszeni się otwiera... :(:|

Wychodzi na to, że o zniesieniu wiz do USA nie mamy nawet co marzyć. Prędzej chyba Rosjanie polecą tam bez wiz, niż Polacy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna prawda jest taka, że Polacy w armii(zwerbowani, tchórze) Niemieckiej('39-'45) i Rosyjskiej('45-89') robili gorsze rzeczy rodakom niż sami Niemcy, czy Rosjanie. I nie chodzi tu o sam Holokaust! Wystarczy posłuchać wywiadów z ocalałymi bądź porozmawiać z kimś, kto pamięta co się działo w tamtych czasach. A jeśli przypomnimy sobie, że niektóre wydarzenia miały miejsce nieco 30 lat wstecz to takich ludzi będzie wielu. Prawda jest gorzka, a teraz oni dostają za to państwowe(wysokie) emerytury bądź renty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Wy "o niebie, ja o chlebie", ale nie znalazłem odpowiedniego miejsca na moje pytanie.

 

Proszę o propozycję portali, na których mogę umieścić zdjęcia. Słyszałem o ImageShack'u, ale ponoć jest beznadziejny i po darmowym miesiącu ponoć trzeba płacić abonament.

 

Proszę o jakieś sugestie. Z góry dziękuję. :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o propozycję portali, na których mogę umieścić zdjęcia. Słyszałem o ImageShack'u, ale ponoć jest beznadziejny i po darmowym miesiącu ponoć trzeba płacić abonament.

Ja od jakiegoś czasu, w razie potrzeby, korzystam z serwisu "FotoZrzut" ( :arrow:http://fotozrzut.pl/). Również na moje potrzeby związane z niniejszym forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis "wrzucaj.net" z dniem 1 maja 2015 roku kończy swoją działalność!

Informacja taka podana jest na stronie głównej tego serwisu.

Serwis ten wystawił się też na sprzedaż. Jak ktoś jest chętny go kupić i ma "wolne" niespełna 60 "tauzenów" PLN to może serwis ten będzie kontynuował swą działalność... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...