Skocz do zawartości

Ciekawe formaty TV, których w Polsce jeszcze nie ma


alekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś fajne formaty tv, jakie ominęły nasz kraj, albo jeszcze do niego nie dotarły?

 

Mnie ostatnio w oczy rzucił się "Adam looking for Eve" za sprawą reklamy niemieckiej edycji w RTL.

Jest to dość prosty program randkowy, rozpoczyna się spotkaniem pary ludzi a w polowie wprowadzana jest druga kandydatka.

Niezwykłosc polega na tym, ze wszyscy uczestnicy wystepują nago a program krecony jest gdzies na Oceanie Spokojnym.

Ciekawe czy trafi do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam za dużo telewizji, ale chyba nie było u nas czegoś takiego, co np. Czesi nazwali Taxik, a Niemcy bodajże Quiz Taxi. W Polsce mogłaby to być Zagadkowa Taksówka albo coś w tym rodzaju. Na prowadzącą idealnie by się nadawała ta pani Ola, która jeździ samochodem tu i ówdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie masz racji bo ten program już u nas był w 2005 roku a pokazywała go TV4 na co dowód mam pod tym linkiem:

http://www.telemagazyn.pl/tv/54957/taxi

Nie było natomiast u nas teleturnieju "1 vs 100" który był lub nadal jest popularny w wielu krajach europejskich. Idealnym prowadzącym dla niego byłby Zygmunt Chajzer (który prowadził "Grasz czy nie grasz" na 250 ludzi) choć i Krzysztof Ibisz by sobie z nim poradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał zobaczyć polską wersję "The Chase" (w dosłownym znaczeniu "Pościg") w Polsacie z Krzysztofem Ibiszem w roli prowadzącego, Włodka Piaseckiego, Marka Krukowskiego i Dominika Rauera w roli ścigających wyjadaczy, natomiast format "Bet on Your Baby" chciałbym zobaczyć na antenie TVN pod roboczą nazwą "Zakład o dziecko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja bardzo chciałbym zobaczyć w naszej TV polską wersję teleturnieju "The Cube", którego brytyjską, oryginalną wesję u nas emituje BBC Entertainment pod nazwą "Kostka", choć w czasie trwania programu lektor używa też określenia "sześcian". http://www.itv.com/thecube

Zważając na doświadczenie Marcina Prokopa z programem "Milion w minutę" to właśnie jego widziałbym w roli prowadzącego. Szkoda, że żadna stacja nie zdecydowała się na zakup formatu, np. TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zobaczyłbym niemiecką produkcję z RTL-u Take me out w polskiej wersji pod tym samym tytułem, a program mógłby prowadzić Mariusz Kałamaga i byłby pokazywany w Polsacie

a oto strona programu z niemiec: http://www.rtl.de/cms/sendungen/show/take-me-out.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...