Skocz do zawartości

CI i modul do Technotrend TT-Budget S2-3200


misiek-puchatek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakupilem karte Technotrend TT-Budget S2-3200 ale bez CI bo na aukcji byly zdjecia z CI a okazalo sie ze jest to wariant bez i dowiedzialem sie jak juz paczka przyszla i teraz musze zamowic CI i modul i tu pytanie:

 

Czy ta karta to dobry wybor (glownie mysle o HD)?

Jaki modul i CI?

 

Znalazlem w sieci

SKYSTAR HD CI

 

HD2 SkyStar CI Slot Cyfra+ HD Polsat, TNK TVN

 

Czy te CI beda dzialac z ta karta? czym sie roznia te CI poza cena?

 

A jezeli chodzi o modul to chcialbym sie dowiedziec czy do HD to dobry wybor tzn jakie karty i pakiety beda na tym chodzic i czy brac ten 2.2 czy starszy?

Moduł Aston 2.18 do C+

 

Aston 2 - 2.20 HD

 

Dziekuje za wszelkie sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do TechnoTrend TT S2-3200 pasuje tylko karta z CI od tego modelu! Nie jakakolwiek. Być może jeszcze od SkyStar HD by podeszła, ale na pewno nie od Sky Star HD2, czyli ta druga karta CI absolutnie odpada, ale najlepiej szukaj CI oryginalnego od TT S2-3200, nie od żadnej innej karty - to nie są zamienne płytki!

 

Co do samego modułu - na Astonie 2.18 wszystko działało, co zmienia 2.20 nie wiadomo, nie był testowany z kartami DVB. Może być lepiej lub gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli masz na myśli to gniazdo, to jest kiepsko, bo chyba nikt tym obecnie nie handluje (a przynajmniej nikogo nie kojarzę, jak ktoś zna dystrybutora w Polsce, to proszę o info). Możesz spróbować z Niemiec: http://www.dvbshop.net/product_info.php ... erie-.html

 

PS: w zestawie jest bardzo krótki przewód łączący kartę z gniazdem CAM - polecam rozważyć zakup tej przedłużki poniżej, bo jeśli nie zmieścisz gniazda CAM pod kartą, to ten przewód z zestawu będzie zbyt krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżę trochę temat. Sprzęt jak wiadomo już leciwy ale działający i tutaj mam prośbę. Mam Technisata SkyStar HD z wgranymi sterownikami od Technotrenda.

Czy ktoś wie jakie sterowniki wgrać do karty (lub co zrobić?) aby móc korzystać z konwertera unicable w DVBViewer? Sprawdzałem sterowniki ze strony Technotrenda, obydwie tam dostępne wersje ale opcja ustawienia konfiguracji unicable w DVBViewer jest nieaktywna. Co ciekawe, w aplikacji TT-Viewer, która przecież bazuje na DVBViewer opcja ta jest aktywna i da się ją ustawić. Nie ogarniam tego :lol:

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te dwie karty to sprzętowo ta sama konstrukcja. Jakie wgrasz sterowniki taką masz markę. :?

Oczywiście pisząc o DVBViewer miałem na myśli oryginalną wersję płatną. :D

A z obsługą UNICABLE poradziłem sobie kopiując do katalogu z wersją Pro (jak to określiłeś) z TT-Viewer dwa pliki. Konkretnie TbsCIapi.dll oraz ttBdaDrvApi_Dll.dll.

Być może wystarczy jeden z nich ale już nie sprawdzałem :lol: Potem zrobiłem tylko krótkie sprawdzenie. Dłużej tego nie testowałem.

Karta oczywiście niczym nie powala ale do oglądania wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wystarczają same aktualne sterowniki, ale w DVBViewer musisz jeszcze doinstalować obsługę CI. Gdy masz zainstalowany DVBViewer, to w menu start znajdziesz dodatkową opcję DVBViewer Pro Downloader. W środku powinieneś mieć zaznaczone w kategorii Hadrware: CI/Remote Support for Technotrend cards oraz MS VC runtime libraries for Technotrend.

 

A jeśli to masz, to jeszcze sprawdź w samym DVBViewerze w menu Opcje --> Ustawienia i kategoria Sprzęt, czy masz zaznaczone "Wewnętrzny moduł CI".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...