Skocz do zawartości

Jaka karta do Smart HD+ lub CP ?


Binder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem użytkownikiem karty Prof Revolution 8000 + phoenix, na tym zestawie odbieram SmartHD ale są znane problemy z przechodzeniem uprawnień.

Dlatego chce kupić nową karte, gdzie nie będzie już problemów z uprawieniami, myślałem o TBS 6928SE.

Moje pytanie to czy ta karta zadziała z SmartHD i jaki jest moduł potrzebuje do niej?

Zastanawiam się również nad zmianą oferty na Cyfrowy Polsat, wiec czy ta karta nadaje się do odbioru CP (moduł pewnie CP)?

Ewentualnie jak inne karta będzie działać z modułem do CP lub modułem do SmartHD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TBS 6928. Działa moduł CI (stary, CI+ nie próbowałem) Cyfrowego Polsatu i moduł TNK HD (czyli NNK i NC+MIX pewnie też będzie śmigać bez problemów, to ten sam moduł). Z uprawnieniami problemów nie miałem.

 

Karta ma najwyraźniej BARDZO wrażliwy slot CI i z tego co sam zauważyłem i znalazłem na necie - nie lubi wyciągania/wsadzania modułu w trakcie pracy kompa. Nie wiem, czy to poprawili w wersji SE - zalecam ostrożność i wymianę modułu tylko na wyłączonym kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
Witam!

Jestem użytkownikiem karty Prof Revolution 8000 + phoenix, na tym zestawie odbieram SmartHD ale są znane problemy z przechodzeniem uprawnień.

 

Jeśli karta SmartHD+ będzie obsługiwana przez serwer OSCam + plugin ACamd, to też będzie problem z uprawnieniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z tymi logami, to chyba nie jest tak "różowo"...

 

Dostałem kartę TNK SD i reaktywowałem ją na prawdziwym dekoderze Conax. Dostała uprawnienia do 30.09.2015.

Później wylądowała w komputerze z phoenixem.

 

Wysyłałem (programami: Malinowy 1.7d, Conaxa 1.0, Conaxa 1.1) jej logi TNK SD i TNK HD (logi_hdsat_pl) z całego miesiąca, a data nawet nie drgnęła.

 

Kombinowanie z załatwieniem dekodera, podłączenie go z kartą i po 20 min. uprawnienia do 31.10.2015.

Edytowane przez Arr0w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...