Skocz do zawartości

TV Samsung + moduł Cam - jak dostosować kanały


aga1508
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :smile:

Mam telewizor Samsung UE26 EH do tego moduł Cam i programy z multimedia

I mam pytanko do znawców czy

-jest możliwość ustawień /dostosowania cyfrowych programów we własnej kolejności ?

Czyli np. tvp1 był na pilocie po wciśnięciu 1, a TVP 2 na pilocie pod numerem np.2 /i.t.d

Nie chcę, aby np. pod jedynką była telewizja trwam a na 2 np. tv religia :/

- zaś jedynki szukać gdzieś na 250 kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci za odzew i poświęcony mi czas

Yyy, a możesz troszkę jaśniej - bo ja "zieloniutka" i może wstyd się przyznać, ale nie wiem co to jest ta funkcja Smart

(a na pilocie nie widzę takiego przycisku z tym napisem)

I jak później to edytować ?

Przepraszam za tak proste pytania, ale w tych sprawach jak pisałam nie jestem biegła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tv Samsung przycisk SMART jeśli nie jest opisany jest to ten najbardziej kolorowy przycisk na pilocie ;) W menu SMART zwykle jest ikona anteny satelitarnej podpisana "Kanał", po wejściu do tego podmenu pojawia się lista programów. Jeśli w belce na dole ekranu nie ma przypisanego jakiegoś konkretnego przycisku do zmiany numeru danego programu (wybranego kursorami) naciska się na pilocie TOOLS a następnie "Edytuj numer kanału" i dalej postępuje zgodnie z wyświetlonymi informacjami. W niektórych Samsungach zamiast z poziomu menu SMART menedżer kanałów jest dostępny z poziomu MENU głównego.

 

P.S. Zajrzyj czy w instrukcji obsługi nie masz czasem dokładnie opisanego sortowania programów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy -bardzo wam dziękuje

Faktycznie na pilocie jest ten przycisk (kolorowy)

Troszkę mi to mozolnie idzie i dopiero udało się ustawić TVP1 HD na pozycji 1 :brawo:

-ale może przy dwudziestym kanale nabiorę wprawy :lol2:

Najważniejsze, że jest taka możliwość i można ustawiać wg własnych potrzeb

Bardzo wam dziękuje za pomoc i poświęcony czas.

 

P.S

-czy to normalne, że przełączanie kanałów cyfrowych trwa dłużej niż te analogowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...