SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Multimedia Lista Programow i ich pozycje

Dyskusja związana z kwestiami technicznymi odbioru kanałów w sieciach kablowych i IPTV. Tunery, kable, rozdzielacze, gniazda, routery, pozostały osprzęt, problemy w odbiorze spowodowane złym wykonaniem instalacji

Postprzez peepsiko » 26 lip 2011, o 09:44

Witam wszystkich i prosze was o pomoc :) otoz jestem abonentem MM i czytajac powyzsze posty wynika iz mozna zrobic swoja liste kanałow (IPTV) powiem szczerze ze wszystko ok wiem jak ustawic w kolejnosci itp (chodz nie zawsze chca sie niektore kanaly tak ustawic jak chce) ale chodzi mi o numeracje czy jest mozliwosc zmiany numerów czyli np na 1 mam tvp 1 na dwojce mam tvp2 i ..... dopiero pozniej jest 4 VOD czy jest mozliwosc dac numer 3 ( i ponumerowac sobie kanaly zgodnie ze swoim widzi mi sie ).Szukalem szukalem i nic nie znalazlem nie mam bladego pojecia czy jest wogole taka mozliwosc .Pozdrawiam i dzieki za pomoc :)
peepsiko
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez anteny-swidnica » 31 mar 2012, o 17:55

Można zrobić swoją listę kanałów: menu - ustawienia- Listy kanałów użytkownika
anteny-swidnica
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Postprzez permanent » 11 mar 2013, o 23:52

Czesc, chcialem sobie podejrzec tablice SI w MM za pomoca anysee e30 combo plus. Niestety nie wyszukuje mi on programow. Podpowiecie mi jaka moze byc przyczyna?
permanent
Jestem tu nowy
Jestem tu nowy

Powrót do Sieci kablowe i IPTV: pytania techniczne