Skocz do zawartości

Nowa wersja serwisu SATKurier.pl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób akceptujących ciasteczka wystarcza raz zadecydować i komunikat już więcej nie powinien szpecić witryny...

 

Hmm ale w czym w ogóle tkwi problem ? Od dziś jest druga wersja komunikatu ciasteczkowego na sk... Także już dwie mam przeklikane :-) Stara wersja była rewelacyjna - nie tylko pokazywała bzdurny komunikat (tak jak wszędzie) który z jakiegoś bardzo ważnego powodu trzeba przeklikać na każdej kolejnej stronie na którą się wchodzi w polskim necie, ALE dawała faktyczną możliwość decyzji, że nie chcemy ciastek z innych domen. To jedyna witryna na której się z tym spotkałem. Kliknąłem wtedy że nie chcę ciastek z innych domen i komunikat się więcej nie pokazywał. Gdyby TAKI bajer był na każdej stronie miało by to jakiś sens. A jeszcze lepiej by było gdyby można tylko raz na cały internet przeklikać że tak, wiem co to są ciastka, wiem że zawierają cukier, że się od nich psują zęby i że wybieram wersję ze słodzikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolałem starszą, ale miałem na nią stos narzekań w kwestii działania (oprócz przesuwania strony także powracanie mimo potwierdzenia z powodu wykrywania jakichś nowych ciasteczek, nie tylko tu na forum, ale także mailowo i nawet na FB) oraz problemy z wdrożeniem na kilku serwisach. Siadłem w nocy nad poprawianiem tego, ale wyszło, że żeby mi to wszędzie działało poprawnie i było zarazem mniej przeszkadzające w przypadku ponownego wyskakiwania to do przeróbki jest tam spoooooro. Nie dysponuję wystarczającą ilością czasu, żeby dłubać przy komunikacie, który w założeniu ma pojawić się na chwilę, być raz kliknięty i więcej się nie ujawniać. Odpuściłem sobie ten fajny, ale może jeszcze wrócę do tego jak znajdę na tyle wolnego czasu (kto miał przeklikany, to ma przeklikany, trzeci raz klikać nie będzie trzeba ;) )

 

Natomiast samo klikanie wszędzie to już niestety taki urok przepisów, chociaż... W zasadzie to sam nie wiem jak to ma być, na GIODO się nie wysilali z cudami, za to dali rozbudowaną politykę cookies, ale z drugiej strony czy to Cyfrowy Polsat, czy nc+ dali komunikaty, a przecież mają sztab prawników i mogliby się spokojnie wybronić. Interpretacja jest jak widzę kwestią totalnie dowolną. Spotkałem się nawet ze stwierdzeniem, że w ogóle jakakolwiek informacja o ciasteczkach w Polsce jest potrzebna TYLKO jeśli wykorzystuje się ciasteczka służące do kwestii związanych z wyświetlaniem reklam. Wszelkie sesyjne itp. nie muszą być anonsowane. W każdym razie jak wszyscy dają komunikaty, to coś musi w tym być i dajemy i my :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem pewne problemy z działaniem serwisu. Otóż czasami po załadowaniu strony robi się efekt fade out i trzeba odświeżyć stronę żeby ją zobaczyć. Na komputerze robi mi się czarna strona, natomiast na telefonie pojawia się komunikat "wtyczka nieobsługiwana". Czasami trzeba odświeżać stronę kilkakrotnie, co zwiększa uciążliwość tego problemu. Problem ten nie występuje na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

@GoldSat - niestety, jak to ktoś napisał w jednym z komentarzy, nie mamy prawa precedensowego, także ten wyrok tyczy się tylko i wyłącznie tej konkretnej sprawy. Takie prawo funkcjonuje w USA, jednak trudno stwierdzić, czy jest ono dobre czy nie. Niektóre wyroki okazują się często pomocne, inne wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre wyroki okazują się często pomocne, inne wręcz przeciwnie.

Pomocne są w większości jak się bardzo obraża lub nawołuje do przemocy.

Śledząc w większości stron w necie to mam wrażenie totalnej czasem nagonki w jakimś komentarzu na osoby.

 

Ale czas zweryfikuje czy wyjdzie dobrze czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Konradzie, nie będę Was pouczać, ale czy taki układ w zasadzie powtarzających się newsów na stronie głównej to nie przesada? Patrz pogrubione.

 

Sąd Apelacyjny podtrzymał karę dla Eski Rock

Promax z kanałami Polsat Volleyball

Kanały Polsat Volleyball w ofercie sieci Petrus

Ipla z ofertą kanałów Polsat Volleyball

Polskie Radio z wozem DSNG w paśmie Ka

Kanały Polsat Volleyball w sieci Inea

FC Barcelona z telewizją mobilną także w Polsce

Kanały Polsat Volleyball także w UPC Polska

Promocja nc+ z Internetem LTE od Orange

RMF na 23,5°E: czwarta paczka, lepsza jakość

 

Przecież można by z tego zrobić jednego newsa z listą operatorów, którzy oferują PV. A tak to o niczym innym na SK już się nie da przeczytać, bo wszystkie newsy zdają się być o Polsacie :P Różnią się w zasadzie tylko nazwą operatora, u którego kanały są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza strona i kawałek drugiej, jednego z portali

 

Jesień w sieci z TVP.pl

Jesień w TVP1: Popularne seriale, nowe programy, rolnicy szukający żony i hity filmowe

Jesień w TVP2: Nowy serial, "The Voice of Poland" i Kabaretowa Scena Dwójki

Mistrz kontra wicemistrz - weekend z ligą angielską w Canal+ Sport

"Dorota was urządzi" jesienią w TVN Style

Trzy nowe seriale jesienią w TV4 - wieczorne pasmo kryminalne

Mistrzostwa Świata w Judo z Polakami na żywo tylko w FightKlubie

Weekend z 1 Ligą w Orange sport

IMME i decydujące mecze ENEA Ekstraligi na żywo w nSport

Polskie "Stylowe rewolucje Goka" jesienią w TVN Style

Kulinarne kino we wrześniu na antenie Kuchnia+

Pakiet Polsat Volleyball także w sieci Inea

Siatkarski mundial 2014 w sieci Netia za 89 zł

Dokumentalny hit 'Kosmos" jesienią w TV6

Siatkarski mundial 2014 w Ipla.TV za 99 zł. Ujęcia z dodatkowych kamer

"Magiel towarzyski" jesienią w nowej odsłonie i bardziej internetowy

Zmiany w "Mieście kobiet" TVN Style. Nowe studio (foto)

Cztery nowości jesienią w TVN Style

Siatkarski mundial także w UPC Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89

 

Ale w jakim celu wklejasz mi wykaz newsów z Media2.pl? Masz uwagi, informuj o tym ich redakcję :) Mimo wszystko jest różnica w twoim zestawieniu i w moim. Artykuły na m2 dotyczą różnych elementów jesiennych ramówek różnych stacji telewizyjnych, nawet jeśli generuje to 3-4 newsy przypadające na jeden kanał tv, a Polsat Volleyball w zasadzie będzie wszędzie taki sam, w tej samej cenie - różnica tkwi w nazwie operatora kablowego, a to można przecież wymieniać w nieskończoność od myślników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...